Szkolenie z komunikacji kluczem do sukcesów biznesowych

Obecnie na rynku oferowany jest cały szereg różnego rodzaju szkoleń teoretycznych i warsztatów praktycznych związanych z tematyką komunikacji interpersonalnej. Wynika to z bardzo dużego znaczenia komunikacji w życiu człowieka. Sprawna i skuteczna komunikacja znacznie ułatwia, a czym nawet jest kluczem do osiągnięcia sukcesów w życiu prywatnym, zawodowym biznesowym, czy publicznym. Stąd tak duża waga przykłada do roli komunikacji interpersonalnej w biznesie. Pozwoli ona firmie na lepsze zarządzanie personelem, oraz łatwiejsze pozyskiwanie klientów, dostawców i inwestorów.

 
Obecnie na rynku oferowany jest cały szereg różnego rodzaju szkoleń teoretycznych i warsztatów praktycznych związanych z tematyką komunikacji interpersonalnej. Wynika to z bardzo dużego znaczenia komunikacji w życiu człowieka. Sprawna i skuteczna komunikacja znacznie ułatwia, a czym nawet jest kluczem do osiągnięcia sukcesów w życiu prywatnym, zawodowym biznesowym, czy publicznym. Stąd tak duża waga przykłada do roli komunikacji interpersonalnej w biznesie.

Pozwoli ona firmie na lepsze zarządzanie personelem, oraz łatwiejsze pozyskiwanie klientów, dostawców i inwestorów.

Celem szkoleń oferowanych na wolnym rynku obecnie jest m. in. poszerzenie wiedzy teoretycznej wszystkich uczestników szkolenia na tematy dotyczące zespołu, jego budowy i struktury, procesu formowania się i funkcjonowania.

Innymi celami są m. in. kształtowanie umiejętności budowania efektywnego zespołu, wykształcenie mechanizmów zachowań sprzyjających efektywnej pracy zespołu, czy wykształcenie mechanizmów zachowań sprzyjających dobremu obiegowi informacji w relacjach na poziomie przełożony – zespół projektowy oraz na poziomie przełożony – pracownik. Efektywna wymiana informacji pomiędzy poszczególnymi szczeblami jest często kluczem do odniesienia sukcesu.

Szkolenie z komunikacji gwarantuje biorącym w nim udział osobom odniesienie szeregu korzyści. Po odbyciu warsztatów uczestnicy będą wiedzieć, na jakie elementy należy zwracać szczególną uwagę podczas komunikowania się z innymi osobami, na czym polega kooperacja w zespole projektowym.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Podstawą efektywnej pracy zespołu jest skuteczna komunikacja. Poznaj zasady i narzędzia ułatwiające komunikację. Odważniej i efektywniej buduj relacje biznesowe. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach: komunikacja w biznesie szkolenie, szkolenie z asertywności, szkolenie - motywacja.

Uczestnicy zdobędą również praktyczną umiejętność stosowania najważniejszych technik komunikacyjnych oraz nauczą się koordynowania swojej mowy werbalnej z tonem głosu i komunikacją niewerbalną, tak by byli w stanie formułować jednolity, zgodny przekaz na wszystkich poziomach przekazywania informacji.
 
Wszyscy uczestnicy posiądą również podstawową wiedzę związaną z rozwiązywaniem konfliktów i rozwojem współpracy w zespołach projektowych. Cała ta wiedza i praktyczne umiejętności zastosowane w firmie pozwolą na zwiększenie efektywności pracy jej pracowników, a co za tym idzie – wiedza to w sposób pozytywny przełoży się na wyniki finansowe osiągane przez przedsiębiorstwo na rynku.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.