Szkolenie z negocjacji zakupowych z elementami perswazji

Organizatorzy szkoleń z zakresu negocjacji biznesowych przyjęli niepisaną zasadę, że poza zajęciami teoretycznymi organizowane są również przynajmniej dwie gry strategiczne z zakresu negocjacji i rozwiązywania konfliktów.

Gamma - Szkolenie z negocjacji zakupowych z elementami perswazji
  Szkolenie z negocjacji zakupowych ma na celu kompleksowe zrealizowanie celów takich jak:
  • wykształcenie w uczestnikach precyzyjnego i celowego komunikowania
  • zapoznanie kursantów ze wszystkimi modelami zachowań, które znacznie zwiększają prawdopodobieństwo osiągnięcia sukcesu negocjacyjnego
  • nabycie umiejętności skutecznych taktyk i strategii negocjacji
  • pokazanie uczestnikom drogi do budowy trwałych relacji z klientami
  • osiąganie maksymalnych korzyści dla firmy z zachowaniem etyki
  • znaczny zrost ilości i jakości negocjowanych kontraktów zakupowych.
  Program każdego szkolenia podzielony jest na kilka bloków tematycznych. Harmonogram tematyczny zdecydowanej większości szkoleń przedstawia się w następujący sposób.
  1. Główne zasady i fazy przebiegu negocjacji.
  2. Diagnoza potrzeb zakupowych, czyli szczegółowe ustalenie jakie mamy potrzeby zakupowe i w jaki sposób poprzez negocjacje najskuteczniej je zrealizować.
  3. Negocjacje liczbowe - obejmują elementy takie jak ustalenie mechanizmów liczbowych negocjacji, matematyczny charakter negocjacji, wprowadzenie skali liczbowo-opisowej.
  4. Przygotowanie planu przebiegu negocjacji.
  5. Metody negocjacji, które pozwolą na osiągnięcie jak najkorzystniejszej ceny.
  6. Typowe problemy z dostawcami i kontrahentami.
  7. Reguły perswazji stosowane w negocjacjach zakupowych. Działania obronne i reakcje na nie.
  8. Techniki manipulacji ułatwiające wpływ na przebieg negocjacji.

  Szkolenie z negocjacji z elementami perswazji prowadzone jest metodą treningu umiejętności, przy czy bardzo często wykorzystywane są elementy psychologiczne. Każdy z uczestników szkolenia ma szansę na praktyczne ćwiczenie umiejętności prowadzenia negocjacji zakupowych.

  Prowadzący szkolenia starają się jak najlepiej odtworzyć środowisko pracy, aby symulacje były jak najbardziej wiarygodne. Uczestnicy gier zachęcani są do samodzielności w realizacji negocjacji i rozwiązywania pojawiających się problemów, a szkoleniowcy pomagają im w późniejszej analizie ewentualnie popełnionych błędów.

  Jak pracować z trudnym klientem? Co to jest Seek&sale training i jak zostać hunterem sprzedaży? Jak skutecznie negocjować. Jak radzić sobie z psychomanipulacją w biznesie? Sprawdź nasze szkolenia sprzedażowe. Zapraszamy.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.