Szkolenie zarządzanie czasem

„Szkolenie zarządzanie czasem” – taki zapis możemy znaleźć dzisiaj w ofertach naprawdę wielu firm. Co w zasadzie się pod nim kryje? Czy potrzebujemy takiego szkolenia? Komu ono się naprawdę przyda? Na to pytanie oraz na wiele innych, znajdą Państwo odpowiedź w poniższym artkule.

zdjęcie - (the_title())

 

"Szkolenie zarządzanie czasem" - taki zapis możemy znaleźć dzisiaj w ofertach naprawdę wielu firm. Co w zasadzie się pod nim kryje? Czy potrzebujemy takiego szkolenia ? Komu ono się naprawdę przyda? Na to pytanie oraz na wiele innych, znajdą Państwo odpowiedź w poniższym artkule.

Czy potrafimy zarządzać własnym czasem?

Zarządzać generalnie tak. Jednak czy efektywnie? To już jest całkowicie inne zagadnienie. Warto bowiem w tym momencie podkreślić, że efektywne zarządzanie czasem jest tak naprawdę bardzo trudną sprawą i w zasadzie niewiele osób potrafi to robić. Łatwo natomiast jest rozpoznać te osoby - otóż najzwyczajniej w świecie często są one szczęśliwe nie narzekają na przepracowanie a jednocześnie mają na swoim koncie sukcesy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Skutecznie zarządź swoim czasem. Oferujemy szkolenie z zarządzania czasem podczas którego m. in.: dowiesz się jak planować i określać cele, jakie są bariery osobiste w zarządzaniu sobą w czasie, oraz jak je przezwyciężyć, poznasz techniki, które są pomocne w zarządzaniu czasem.Zajrzyj również tutaj: szkolenia po angielsku, szkolenia dla firm Warszawa.

Jak rozpoznać czy umiemy zarządzać czasem?

Otóż to także nie jest trudne do rozpoznania. Wystarczy zadać sobie kilka pytań. Przede wszystkim - czy uważamy, że wyniki naszej pracy są adekwatne do ilości czasu, jaki nad nią spędzamy? Dalej - czy mamy czas na realizację własnych pasji, pobyt z rodziną? Oraz ostatnie - czy zdarza nam się często, że w zasadzie dzień się skończył a my nie wiemy, co konkretnego zrobiliśmy? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedzieliśmy twierdząco, to warto zainteresować się możliwościami i efektami, jakie dają szkolenia z zarządzania czasem.

Szkolenie zarządzanie czasem

Jak je znaleźć? Przede wszystkim warto skorzystać tu z pomocy Internetu. Dobrym pomysłem jest przeczytanie szczególnie zakładki opisującej zespół organizatorów i prowadzących dane szkolenie. Dalej - można zawsze poprosić o jakieś referencje albo inne dokumenty potwierdzające jakość przeprowadzonych w danym ośrodku szkoleń. Wiele cennych wskazówek można także uzyskać poprzez lekturę komentarzy i opinii. Tu jednakże warto podkreślić, że nie zawsze są one w pełni obiektywne. Pamiętajmy także o sprawdzeniu planu szkolenia. Czasem bowiem szkolenia czy warsztaty skupiają się tylko na jednym aspekcie umiejętności zarządzania czasem - trzeba to mieć na uwadze.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.