Szkolenie zarządzanie czasem

Umiejętne zarządzanie czasem w dużej mierze decyduje o efektywności naszej pracy, ale również o ilości wolnego czasu, którym dysponujemy. Jeśli masz problemy z organizacją i planowaniem zajęć, żyjesz w pośpiechu i wiecznie brakuje Ci czasu, szkolenie zarządzania czasem może okazać się doskonałym rozwiązaniem w Twoim przypadku. Dzięki niemu Twoja codzienność może zyskać zupełnie nową jakość.

zdjęcie - (the_title())

Szkolenie zarządzanie czasem


Szkolenie zarządzanie czasem pozwala nauczyć się lepszej organizacji w życiu prywatnym i zawodowym. W praktyce oznacza to na przykład umiejętność prioretyzacji zadań, a więc rangowania ich od najważniejszych i wymagających realizacji w pierwszej kolejności do mniej ważnych, którymi można się zająć później.

Szkolenie umożliwia ponadto wykluczenie z życia czynników rozpraszających i zakłócających pracę. Pełne skupienie na zadaniu pozwala je wykonać w o wiele krótszym czasie.

Efektywna organizacja czasu niesie za sobą szereg korzyści. Przede wszystkim przekłada się na większą satysfakcję z wykonywanej pracy. Poświęcając na nią dokładnie tyle samo czasu co dotychczas można uzyskiwać znacznie lepsze rezultaty. Nagle ku Twojemu zaskoczeniu może się okazać, że zadania, które do tej pory wydawały Ci się niemożliwe do zrealizowania są w Twoim zasięgu.

Większa wydajność w pracy w większości przypadków przekłada się na lepsze zarobki, w związku z tym korzyści z odbycia szkolenia można zaobserwować również w dziedzinie finansów. W tym kontekście szkolenie zarządzanie czasem można potraktować jako opłacalną inwestycję.

 

Poznaj nasze szkolenia interpersonalne. Dowiedz się jak zwiększyć swoją efektywność osobistą, jak być wielozadaniowym, jak komunikować się z innymi w firmie, jak zarządzać sobą efektywnie. Zapraszamy.

 

Lepsze zarządzanie czasem poprawia również komfort naszego codziennego życia. Znacząco zwiększa ilość wolnego czasu, którym dysponujemy. Dzięki niemu nareszcie znajdziesz czas na wyjście do kina, czy wizytę na siłowni, które do tej pory zawsze odkładałeś na później. Drobne przyjemności sprawiają, że poczujemy się zrelaksowani, a to dodatkowo podnosi naszą efektywność w pracy.

Dzięki dobremu zarządzaniu możesz pogodzić życie zawodowe i prywatne, bez szkody dla żadnego z obszarów Twojego życia.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.