Warsztaty asertywności

Wszystkie osoby, które pracują bezpośrednio z klientem, zarządzają zespołem lub po prostu chcą nabyć umiejętności związane z asertywnością powinny przejść specjalny trening asertywności.

6 listopada 2017
zdjęcie - Warsztaty asertywności

 

Warsztaty asertywności


Dzięki temu treningowi będziemy potrafić w sposób prawidłowy komunikować się z resztą społeczeństwa, wyrażać własne poglądy i budować prawidłowe relacje. Podczas kursu asertywności, za pomocą ćwiczeń człowiek nabywa umiejętności związane z prawidłowym asertywnym zachowaniem w relacjach zarówno zawodowych, jak i społecznych i osobistych. Warsztaty asertywności są zatem niezwykle skutecznym narzędziem do poprawy swojej komunikacji interpersonalnej.

Zalety treningu asertywności


Specjalny kurs asertywności pozwala na nabycie umiejętności budowania odpowiednich relacji, która opiera się na szacunku do drugiego człowieka, ale również do samego siebie. Trening nauczy nas stawiać granicę w relacjach, pod wpływem stresu i presji. Asertywność to również umiejętność radzenia sobie z krytyką, jak i pochwałą.

Asertywne osoby potrafią zarówno konstruować odpowiednie pochwały i krytykę, jak i ją przyjmować w odpowiedni sposób. Szkolenie asertywności uczy wyrażać swoje myśli, potrzeby i opinię. Osoba, która jest asertywna potrafi w sposób przyjazny odmawiać, przyjmować krytykę oraz ją wyrażać. Dzięki temu komunikaty przekazywane są w sposób prawidłowy.

Jak zachować life work life balance? Jak nie bać się zmian? Jak opanować paraliżujący stres w życiu prywatnym i zawodowym? Jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu? Jak zachować równowagę w emocjach? Zapoznaj się z naszymi szkoleniami interpersonalnymi: szkolenie asertywność, szkolenia komunikacja, zarządzanie czasem szkolenie

 

Asertywności można się nauczyć. Służą do tego specjalne kursy, które pozwalają na wyćwiczenie swojej asertywności. Programy kursów i szkoleń z asertywności przygotowywane są pod konkretne grupy zawodowe. Kierownicy i menedżerowie uczą się skutecznego komunikowania w kontaktach ze współpracownikami oraz swoimi przełożonymi.

Osoby pracujące w handlu ćwiczą natomiast skuteczną komunikację w kontaktach z klientem w zależności od konkretnej sytuacji. Po przebytym treningu asertywności osoby te zauważają znaczną różnicę w sposobie wyrażania swoich myśli. Dzięki temu skuteczniej pracują i osiągają znacznie lepsze wyniki niż przed udziałem w warsztatach asertywności.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.