Warsztaty asertywności.

Asertywność bywa bardzo trudną umiejętnością, której posiadaniem nie każdy może się pochwalić. Sztuka mówienia „nie”, a także ogromny obszar innych zachowań zaliczanych do asertywności to dla wielu czarna magia. Jeśli brak asertywności przeszkadza Ci w codziennym życiu, warto skorzystać z warsztatów zachowań asertywnych.

Gamma - Warsztaty asertywności.

   

  Asertywność bywa bardzo trudną umiejętnością, której posiadaniem nie każdy może się pochwalić. Sztuka mówienia "nie", a także ogromny obszar innych zachowań zaliczanych do asertywności to dla wielu czarna magia.

  Jeśli brak asertywności przeszkadza Ci w codziennym życiu, warto skorzystać z warsztatów zachowań asertywnych.

  Takowe szkolenie skierowane jest w głównej mierze to osób, które potrzebują porad dotyczących radzenia sobie w komunikowaniu się z drugą osobą, poszukują skutecznych sposobów na bycie asertywnym w kontaktach zarówno z innymi, jak i samym sobą, chcą wiedzieć z jakiego powodu do tej pory nie udawało się im być asertywnym, czy po prostu chcą zacząć być asertywnymi, bo czują, że jest to konieczne do dalszego funkcjonowania w społeczeństwie.

  Warsztaty asertywności pomogą Ci odzyskać pewność siebie oraz poczucie własnej wartości. Dzięki nim nauczysz się, jak bez poczucia winy odmawiać innym. Poznasz asertywne prawa każdego z nas i zobaczysz, jak wpłynie to na relacje ze społeczeństwem.

  Po ukończeniu szkolenia będziesz bez problemu asertywnie funkcjonować w rodzinie, szkole, pracy, a także z samym sobą.

  Asertywna komunikacja jest bardzo ważnym aspektem naszego życia mającym duże znaczenie na przeróżnych jego płaszczyznach. Z pewnością warto o nią zadabać, gdyż jest ona umiejętnością nabytą i każdy bez problemu może się jej nauczyć.

  Po ukończeniu warsztatów asertywności będziesz z łatwością odpowiadać na krytykę, powiesz "nie" ludziom, którzy chcą Cię wykorzystać, będziesz odmawiać i samemu stawiać granicę.

  Jeśli często zdarza Ci się zgadzać na coś, a potem żałować, jeśli odmawiasz, bo obawiasz się złości otoczenia, jeśli sam jesteś agresywny, bo ktoś nie spełnił Twojej prośby lub jeśli czujesz, że po prostu jest Ci to potrzebne, już dziś zapisz się na warsztaty asertywności przygotowywane przez specjalistów.

  Zainwestuj w swój rozwój, a z pewnością osiągniesz wiele korzyści, które przydadzą Ci się zarówno w domu, jak i życiu zawodowym. To dużym krok ku samodoskonaleniu.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.