Komunikacja z klientem

Komunikacja z klientem to jedna z najistotniejszych kwestii przy sprzedaży produktów lub świadczeniu usług. Od jej kształtu może zależeć nasz sukces biznesowy. 

Gamma - Komunikacja z klientem

  Komunikacja z klientem to jedna z najistotniejszych kwestii przy sprzedaży produktów lub świadczeniu usług. Od jej kształtu może zależeć nasz sukces biznesowy.

  Firmy, które z różnych powodów nie dbają o relację z klientami najczęściej nie są konkurencyjne wobec tych, w których obsługa klienta stoi na wysokim poziomie.

  Zazwyczaj kontakt z klientem nawiązywany jest przez dział sprzedaży firmy. Należy jednak pamiętać, że to udana transakcja nie musi oznaczać jej końca.

   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Poznaj nasze szkolenia interpersonalne. Dowiedz się jak zwiększyć swoją efektywność osobistą, jak być wielozadaniowym, jak komunikować się z innymi w firmie, jak zarządzać sobą efektywnie.

  Zapraszamy.

   

  Klienci mogą mieć różne pytania i wątpliwości, na które odpowiedzieć może nasz dział obsługi klienta. W wypadku usług i sprzedaży cyklicznej należy dbać o to by komunikacja z klientem przebiegała w sposób możliwie regularny i efektywny.

  Nie chcemy przecież by nasi konsumenci mogli poczuć się porzuceni lub ignorowani. W tym celu możemy przypomnieć im o naszej ofercie za pomocą telefonu lub drogą mailową, lub poprosić ich o wystawienie opinii w mediach społecznościowych.

  Serwisy społecznościowe mogą być dobrą drogą pozyskiwania nowych klientów, więc należy dbać o to by nasze profile na nich wyglądały jak najlepiej. Mogą one także stanowić środek pośredniczący w naszym kontakcie z klientami.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Praca to środowisko, w którym chcemy być najlepszą wersją samego siebie, a nasze wyniki i produktywność jest stale oceniania. Nie chcemy zawieść przełożonego, współpracowników, samych siebie. Liczymy na podwyżkę, awans i chcemy, by nasza praca została doceniona.
  Asertywnością nazywamy umiejętność obrony własnych poglądów z zachowaniem pozytywnego, spokojnego zachowania. Do sztuki asertywności zalicza się również zdolność opanowania emocji, które zazwyczaj towarzyszą nam, gdy jesteśmy zmuszeni argumentować nasze potrzeby.
  Według definicji, asertywność to zdolność obrony własnych i cudzych praw i poglądów ze spokojnym i pozytywnym nastawieniem, bez agresji i pasywnego przyzwolenia na narzucenie sobie czyichś wartości czy opinii. W dużym uproszczeniu oznacza to w sposób przystępny zaznaczanie własnych potrzeb, wątpliwości.
  Psychologia to jeden z bardziej klasycznych kierunków studiów. Pozwala zdobyć wiedzę na temat ludzkiego umysły, mechanizmów funkcjonowania ludzkiej psychiki, procesów decyzyjnych.
  Znajomość podstaw psychologii jest przydatna w praktyce właściwie w każdym obszarze życia, w którym mamy kontakt z innymi ludźmi.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.