Życzenia urodzinowe od pracowników dla szefa

Bycie liderem nie zawsze jest łatwa, ale czasami bywa przyjemne. Dobre relacje z klientami i pracownikami są niezbędne by osiągać sukces w tej branży. 

zdjęcie - (the_title())

  Bycie liderem nie zawsze jest łatwa, ale czasami bywa przyjemne. Dobre relacje z klientami i pracownikami są niezbędne by osiągać sukces w tej branży. Ważne jest pokazanie swojemu szefowi, że jest doceniany i, że jesteś szczęśliwy mogąc z nim pracować.

  Ten mały gest nie tylko sprawi twojemu szefowi przyjemność, jest duża szansa, że opłaci się także tobie. Musimy jednak pamiętać, że z łączy nas z nim relacja profesjonalna, życzenia powinny to odzwierciedlać.

   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Poznaj nasze szkolenia interpersonalne. Dowiedz się jak zwiększyć swoją efektywność osobistą, jak być wielozadaniowym, jak komunikować się z innymi w firmie, jak zarządzać sobą efektywnie.

  Zapraszamy.

   

  Nie oznacza to jednak, że nie ma tu miejsca na humor, po prostu trzeba wyczuć granicę i zachować równowagę. Poniżej znajduje się kilka przykładowych tekstów, które mogą posłużyć za życzenia urodzinowe dla twojego szefa:

  •  „Wszystkiego najlepszego szefie! Sprawiłbym panu ładniejszy prezent, ale obaj wiemy, że przy mojej pensji byłoby to bardzo ciężkie.”

  Możemy pokusić się o żart, jeśli wiemy, że przypadnie on naszemu przełożonemu do gustu, w innych wypadkach mógłby on poczuć się urażony, a tego zdecydowanie nie chcemy.

  • „Ciężko jest znaleźć dobrego szefa, dużo ciężej świetnego szefa, my mamy to szczęście, że znaleźliśmy Pana - Wszystkiego najlepszego!”

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Praca to środowisko, w którym chcemy być najlepszą wersją samego siebie, a nasze wyniki i produktywność jest stale oceniania. Nie chcemy zawieść przełożonego, współpracowników, samych siebie. Liczymy na podwyżkę, awans i chcemy, by nasza praca została doceniona.
  Asertywnością nazywamy umiejętność obrony własnych poglądów z zachowaniem pozytywnego, spokojnego zachowania. Do sztuki asertywności zalicza się również zdolność opanowania emocji, które zazwyczaj towarzyszą nam, gdy jesteśmy zmuszeni argumentować nasze potrzeby.
  Według definicji, asertywność to zdolność obrony własnych i cudzych praw i poglądów ze spokojnym i pozytywnym nastawieniem, bez agresji i pasywnego przyzwolenia na narzucenie sobie czyichś wartości czy opinii. W dużym uproszczeniu oznacza to w sposób przystępny zaznaczanie własnych potrzeb, wątpliwości.
  Psychologia to jeden z bardziej klasycznych kierunków studiów. Pozwala zdobyć wiedzę na temat ludzkiego umysły, mechanizmów funkcjonowania ludzkiej psychiki, procesów decyzyjnych.
  Znajomość podstaw psychologii jest przydatna w praktyce właściwie w każdym obszarze życia, w którym mamy kontakt z innymi ludźmi.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.