Życzenia urodzinowe od pracowników dla szefa

Bycie liderem nie zawsze jest łatwa, ale czasami bywa przyjemne. Dobre relacje z klientami i pracownikami są niezbędne by osiągać sukces w tej branży. 

zdjęcie - (the_title())

Bycie liderem nie zawsze jest łatwa, ale czasami bywa przyjemne. Dobre relacje z klientami i pracownikami są niezbędne by osiągać sukces w tej branży. Ważne jest pokazanie swojemu szefowi, że jest doceniany i, że jesteś szczęśliwy mogąc z nim pracować.

Ten mały gest nie tylko sprawi twojemu szefowi przyjemność, jest duża szansa, że opłaci się także tobie. Musimy jednak pamiętać, że z łączy nas z nim relacja profesjonalna, życzenia powinny to odzwierciedlać.

 

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Poznaj nasze szkolenia interpersonalne. Dowiedz się jak zwiększyć swoją efektywność osobistą, jak być wielozadaniowym, jak komunikować się z innymi w firmie, jak zarządzać sobą efektywnie.

Zapraszamy.

 

Nie oznacza to jednak, że nie ma tu miejsca na humor, po prostu trzeba wyczuć granicę i zachować równowagę. Poniżej znajduje się kilka przykładowych tekstów, które mogą posłużyć za życzenia urodzinowe dla twojego szefa:

  •  „Wszystkiego najlepszego szefie! Sprawiłbym panu ładniejszy prezent, ale obaj wiemy, że przy mojej pensji byłoby to bardzo ciężkie.”

Możemy pokusić się o żart, jeśli wiemy, że przypadnie on naszemu przełożonemu do gustu, w innych wypadkach mógłby on poczuć się urażony, a tego zdecydowanie nie chcemy.

  • „Ciężko jest znaleźć dobrego szefa, dużo ciężej świetnego szefa, my mamy to szczęście, że znaleźliśmy Pana - Wszystkiego najlepszego!”

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Praca to środowisko, w którym chcemy być najlepszą wersją samego siebie, a nasze wyniki i produktywność jest stale oceniania. Nie chcemy zawieść przełożonego, współpracowników, samych siebie. Liczymy na podwyżkę, awans i chcemy, by nasza praca została doceniona.
Asertywnością nazywamy umiejętność obrony własnych poglądów z zachowaniem pozytywnego, spokojnego zachowania. Do sztuki asertywności zalicza się również zdolność opanowania emocji, które zazwyczaj towarzyszą nam, gdy jesteśmy zmuszeni argumentować nasze potrzeby.
Według definicji, asertywność to zdolność obrony własnych i cudzych praw i poglądów ze spokojnym i pozytywnym nastawieniem, bez agresji i pasywnego przyzwolenia na narzucenie sobie czyichś wartości czy opinii. W dużym uproszczeniu oznacza to w sposób przystępny zaznaczanie własnych potrzeb, wątpliwości.
Psychologia to jeden z bardziej klasycznych kierunków studiów. Pozwala zdobyć wiedzę na temat ludzkiego umysły, mechanizmów funkcjonowania ludzkiej psychiki, procesów decyzyjnych.
Znajomość podstaw psychologii jest przydatna w praktyce właściwie w każdym obszarze życia, w którym mamy kontakt z innymi ludźmi.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.