Specjalista ds. szkoleń

Specjalista ds. szkoleń (zwany też specjalistą ds. szkoleniowych, specjalistą ds. szkoleń i rozwoju) to osoba, która odpowiedzialna jest za organizację i prowadzenie najlepiej dobranych do konkretnych przypadków szkoleń.

zdjęcie - (the_title())

Specjalista ds. szkoleń (zwany też specjalistą ds. szkoleniowych, specjalistą ds. szkoleń i rozwoju) to osoba, która odpowiedzialna jest za organizację i prowadzenie najlepiej dobranych do konkretnych przypadków szkoleń. Do głównych obowiązków pracownika na tym stanowisku należą m.in.: organizacja, prowadzenie i sprzedaż usług szkoleniowych, kontakt z firmami szkoleniowymi, identyfikacja i analiza potrzeb szkoleniowych, przygotowanie materiałów szkoleniowych, prezentacji oraz przeprowadzanie ewaluacji szkolenia.

Specjalista do spraw szkoleń

Specjalista do spraw szkoleń odgrywa kluczową rolę w dziedzinie rozwoju zawodowego pracowników. Jego zakres obowiązków obejmuje projektowanie i realizację programów szkoleniowych, które są dostosowane do potrzeb rozwojowych zespołu i celów organizacyjnych. Ten specjalista musi być gotowy na ciągłe śledzenie trendów na rynku edukacyjnym, aby zapewnić najwyższy poziom i jakość zajęć.

Specjalista ds szkoleń - obowiązki

Specjalista ds szkoleń ma za zadanie nie tylko organizować i prowadzić zajęcia szkoleniowe, ale także analizować opisy stanowisk pracy oraz potrzeby rozwojowe pracowników, aby odpowiednio dopasować wybór programów szkoleniowych. Obowiązki te wymagają od niego umiejętności zarówno w zakresie planowania, jak i realizacji strategii szkoleniowej, która uwzględnia cele organizacyjny i rozwoju pracowników. To stanowisko jest kluczowe dla wspierania ciągłego rozwoju zespołu i utrzymania konkurencyjności firmy na rynku.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Analityk Danych zajmuje się gromadzeniem i analizą danych w celu stworzenia strategii biznesowej i planu marketingowego dla danej firmy.
Grafik (graphic designer) jest odpowiedzialny za przygotowanie i realizację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika na tym stanowisku należy przygotowywanie projektów, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur.
Specjalista SEO zajmuje się pozycjonowaniem i optymalizacją strony firmy danego klienta. Ma to na celu zwiększenie oglądalności danej witryny, a tym samym maksymalizację zysków firmy.
Specjalista SEM to osoba odpowiedzialna za działania marketingowe związane z reklamą i promowaniem witryny internetowej danej firmy.
Kierownik ds. Personalnych (HR Manager) to osoba zajmująca się nadzorem, kontrolą i planowaniem wszystkich prac związanych z zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.