Niepowtarzalny klimat, dobry nastrój, niezwykłe przeżycia, czyli imprezy firmowe i integracyjne odkryte na nowo!

Degustacja Whiskey

Picie i smakowanie whisky to osobna "dyscyplina sportu". My sprawimy, że będziesz w niej olimpijczykiem!
Degustację komentowaną rekomendujemy tym wszystkim, którzy chcieliby odkryć niesamowity świat szkockiej whisky.

Podczas spotkania opowiemy z czego i jak powstaje ten trunek, jaka jest jego historia i główne miejsca wytwarzania. Nie zabraknie także objaśnienia fachowego słownictwa i terminów jakie pojawiają się na etykietach butelek.

Opowiemy o każdej z degustowanych whisky, o destylarniach w których powstają.  Przedstawimy główne regiony produkcji, opowiemy o ich cechach charakterystycznych i smakach im towarzyszących.  I ty możesz zostać ekspertem, podróżuj z nami po niepowtarzalnym świecie wody życia…

Degustacje prowadzone są wyłącznie z najbardziej szlachetnego rodzaju whisky - single malt. Whisky ta produkowana tylko z najlepszego rodzaju zboża – jęczmienia - pozwala zarówno osobom doświadczonym jak i tym, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym trunkiem w pełni docenić walory zapachowe i smakowe tego alkoholu.

Podczas spotkania nasi goście dowiedzą się, jakie różnice występują pomiędzy whisky single malt, a whisky blended (mieszaną), jakie są rodzaje i regiony produkcji tego szlachetnego trunku, jak wygląda prawidłowy proces degustacji, którzy producencie są najbardziej cenieni przez światowe autorytety oraz dlaczego nie należy pić whisky  z lodem.

Czas trwania:

5h

Wersja:

Indoor
Outdoor

Uczestników:

10-60

602 782 877

OPINIE O WYDARZENIACH

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl

PORTFOLIO NASZYCH REALIZACJI:

Gra team buildingowa. Próba ognia, polegająca na przejściu boso po rozżarzonych do 700’C węglach. Emocje na już, wspomienia na lata, doświadczenie, które wzmacnia.
Muzyczną podróż po świecie. Prowadzić będzie brzmienie bębnów egzotycznych kultur. Każdemu z uczestników sesji zostanie powierzony osobny instrument.
Stań w szranki ze znawcami win, whisky, piw craftowych. Rozpoznaj rodzaj, kraj pochodzenia, smak i aromat trunku. Obstawiaj, wygrywaj i przegrywaj. Stawką są nie tylko emocje!
Karnawał brazylijski w najlepszym wydaniu: stroje, oprawa muzyczna, konkursy oraz zapierające dech w piersiach pokazy.
Pokaz taneczny może być wisienką na torcie, albo całym, bogatym deserem!
Kulinarna metafora pracy zespołowej z przepysznym finałem w postaci wspólnej kolacji przygotowanej przez samych uczestników pod przewodnictwem wieloletnich, uznanych szefów kuchni.
Pokazy brzucha, degustacje, warsztaty - wszystko w aranżacji i klimacie półwyspy arabskiego.
Do Państwa dyspozycji pozostawiamy wybór realizowanego rodzaju warsztatów tanecznych: salsa, samba, zumba, mambo, rumba, joruba, soca czy może afro dance?
Quiz o historii oraz kulturze organizacyjnej firmy. Profesjonalny konferansjer będzie angażować zarówno ochotników, jak i wspierających ich kibiców zasiadających na widowni.
Wydarzenie, w którym można się rozsmakować! Cygara można palić, można też celebrować, rozumieć i rozróżniać. Zapraszamy do przygody z degustacją cygar!
Picie i smakowanie whisky to osobna "dyscyplina sportu". My sprawimy, że będziesz w niej olimpijczykiem!
Krupierzy i krupierki, stoły do ruletki, emocje związane zakładami, szczęście i strategia - wszystko w stylizacji prawdziwego kasyna.
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.