Niepowtarzalny klimat, dobry nastrój, niezwykłe przeżycia, czyli imprezy firmowe i integracyjne odkryte na nowo!

Fiesta Do Brasil

Karnawał brazylijski w najlepszym wydaniu: stroje, oprawa muzyczna, konkursy oraz zapierające dech w piersiach pokazy.

Karnawał brazylijski w najlepszym wydaniu: stroje, oprawa muzyczna, konkursy oraz zapierające dech w piersiach pokazy.

Brakuje Ci sił? Czujesz się zmęczony...Wszystko wydaje się nijakie...Czas to zmienić! Właśnie zaczęła się najgorętsza noc karnawałowa, jedyna taka w roku! Szalony El Quijote de la Musica Latina (Don Kiszot Muzyki Latynoskiej) czyli Ed Szynszyl wykradł tajną receptę na witalność ukrytą w zakamarkach Ameryki Południowej. Weź udział w jego tropikalnym karnawale, a poczujesz różnicę… Nogi zaczną tańczyć, ciało poczuje rytm, a kwaśna mina pójdzie precz… Viva Brasil! Viva America Latina!!!

Jedną z najbardziej widowiskowych odsłon będzie pokaz Samby karnawałowej prosto z Rio de Janeiro w wykonaniu As Belezas. Zjawiskowe, egzotyczne, niezwykle utalentowane tancerki w pięknych kostiumach, oraz zapierająca dech w piersiach choreografia to największe atuty tego show. „Carnaval in Rio de Janeiro” to chwila, którą długo będziecie Państwo pamiętali. Zespołowi towarzyszyć będzie grupa perkusyjna Bloco Central.

ZASTOSOWANIE

  • wzmocnienie integracji pomiędzy uczestnikami, dobra zabawa.

Czas trwania:

2-6h

Wersja:

Indoor
Outdoor

Uczestników:

30-1000

505 273 523

OPINIE O WYDARZENIACH

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl

PORTFOLIO NASZYCH REALIZACJI:

Teleturnieje
Marzyłeś o wzięciu udziału w teleturnieju? Uwielbiasz rywalizację solo lub w grupie? Mamy coś dla Ciebie! Atrakcyjne nagrody czekają…
Warsztaty Barmańskie
Wprowadzimy was w świat pracy barmana. Nauka połączona z degustacją alkoholi to świetny pomysł na firmową integrację! Zrobimy z Was Mistrzów w kategorii barmańskiej!
PRÓBA OGNIA
Gra team buildingowa. Próba ognia, polegająca na przejściu boso po rozżarzonych do 700’C węglach. Emocje na już, wspomienia na lata, doświadczenie, które wzmacnia.
MAGIA BĘBNÓW
Muzyczną podróż po świecie prowadzić będzie brzmienie bębnów egzotycznych kultur. Każdemu z uczestników sesji powierzony zostanie osobny instrument.
CZAS PROHIBICJI
Stań w szranki ze znawcami win, whisky, piw craftowych. Rozpoznaj rodzaj, kraj pochodzenia, smak i aromat trunku. Obstawiaj, wygrywaj i przegrywaj. Stawką są nie tylko emocje!
Fiesta Do Brasil
Karnawał brazylijski w najlepszym wydaniu: stroje, oprawa muzyczna, konkursy oraz zapierające dech w piersiach pokazy.
Dance Hall
Pokaz taneczny może być wisienką na torcie, albo całym, bogatym deserem!
Warsztaty Sushi
Kulinarna metafora pracy zespołowej z przepysznym finałem w postaci wspólnej kolacji przygotowanej przez samych uczestników pod przewodnictwem wieloletnich, uznanych szefów kuchni.
Noc Faraona
Pokazy brzucha, degustacje, warsztaty - wszystko w aranżacji i klimacie półwyspy arabskiego.
Warsztaty taneczne
Do Państwa dyspozycji pozostawiamy wybór realizowanego rodzaju warsztatów tanecznych: salsa, samba, zumba, mambo, rumba, joruba, soca czy może afro dance?
Quiz Firmowy
Quiz o historii oraz kulturze organizacyjnej firmy. Profesjonalny konferansjer będzie angażować zarówno ochotników, jak i wspierających ich kibiców zasiadających na widowni.
Degustacja cygar
Wydarzenie, w którym można się rozsmakować! Cygara można palić, można też celebrować, rozumieć i rozróżniać. Zapraszamy do przygody z degustacją cygar!
Degustacja Whiskey
Picie i smakowanie whisky to osobna "dyscyplina sportu". My sprawimy, że będziesz w niej olimpijczykiem!
Casino Royale
Krupierzy i krupierki, stoły do ruletki, emocje związane zakładami, szczęście i strategia - wszystko w stylizacji prawdziwego kasyna.
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
Gamma na FBGamma w LN
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji