Niepowtarzalny klimat, dobry nastrój, niezwykłe przeżycia, czyli imprezy firmowe i integracyjne odkryte na nowo!

Quiz Firmowy

Quiz o historii oraz kulturze organizacyjnej firmy. Profesjonalny konferansjer będzie angażować zarówno ochotników, jak i wspierających ich kibiców zasiadających na widowni.
Na Państwa życzenie oraz we współpracy z Państwem opracujemy quiz odnoszący się do historii oraz kultury organizacyjnej firmy. Całość poprowadzona przez profesjonalnego konferansjera będzie angażować zarówno ochotników, jak i wspierających ich kibiców zasiadających na widowni.

Wieczorne atrakcje wzbogacone mogą być o quiz firmowy realizowany w kilku odsłonach – prowądzacy konferansjer poprowadzi go w humorystyczny sposób angażując nie tylko uczestników quizu, ale także publiczność. Prawo do udzielenia odpowiedzi uczestnicy quizu mogą uzyskać dzięki szybkości zgłoszenia lub poprzez realizację prostych wyzwań konkursowych. Tematyka quizu dotyczyć będzie zagadnień firmowych, przygotowanych wspólnie z Państwem.

UWAGA: Nagrodami w quize mogą być  niezwykle popularne książki Miłosza Brzezińskiego, psychologa, doradcy biznesowego, autora bestsellerowych książek na temat biznesu, w tym najświeższa książka pt. „Głaskologia”. Atrakcję stanowi fakt, iż książki mogą zostać imiennie zadedykowane zwycięzcy quizu przez samego autora.

ZASTOSOWANIE

  • wzmocnienie integracji pomiędzy uczestnikami, wzmocnienie wiedzy na temat firmy, dobra zabawa.

Czas trwania:

2-6h

Wersja:

Indoor
Outdoor

Uczestników:

10-500

602 782 877

OPINIE O WYDARZENIACH

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl

PORTFOLIO NASZYCH REALIZACJI:

Gra team buildingowa. Próba ognia, polegająca na przejściu boso po rozżarzonych do 700’C węglach. Emocje na już, wspomienia na lata, doświadczenie, które wzmacnia.
Muzyczną podróż po świecie. Prowadzić będzie brzmienie bębnów egzotycznych kultur. Każdemu z uczestników sesji zostanie powierzony osobny instrument.
Stań w szranki ze znawcami win, whisky, piw craftowych. Rozpoznaj rodzaj, kraj pochodzenia, smak i aromat trunku. Obstawiaj, wygrywaj i przegrywaj. Stawką są nie tylko emocje!
Karnawał brazylijski w najlepszym wydaniu: stroje, oprawa muzyczna, konkursy oraz zapierające dech w piersiach pokazy.
Pokaz taneczny może być wisienką na torcie, albo całym, bogatym deserem!
Kulinarna metafora pracy zespołowej z przepysznym finałem w postaci wspólnej kolacji przygotowanej przez samych uczestników pod przewodnictwem wieloletnich, uznanych szefów kuchni.
Pokazy brzucha, degustacje, warsztaty - wszystko w aranżacji i klimacie półwyspy arabskiego.
Do Państwa dyspozycji pozostawiamy wybór realizowanego rodzaju warsztatów tanecznych: salsa, samba, zumba, mambo, rumba, joruba, soca czy może afro dance?
Quiz o historii oraz kulturze organizacyjnej firmy. Profesjonalny konferansjer będzie angażować zarówno ochotników, jak i wspierających ich kibiców zasiadających na widowni.
Wydarzenie, w którym można się rozsmakować! Cygara można palić, można też celebrować, rozumieć i rozróżniać. Zapraszamy do przygody z degustacją cygar!
Picie i smakowanie whisky to osobna "dyscyplina sportu". My sprawimy, że będziesz w niej olimpijczykiem!
Krupierzy i krupierki, stoły do ruletki, emocje związane zakładami, szczęście i strategia - wszystko w stylizacji prawdziwego kasyna.
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.