Indoor na zimę

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z zimowymi propozycjami Gamma Discover dotyczącymi sposobów na zwiększenie efektywności zespołowej.

Poniższe możliwości stwarzają przestrzeń do wzajemnego poznania się, połączenia sił we wspólnym działaniu oraz wzmocnienia identyfikacji z Firmą.

Każda z poniższych propozycji skupia się na rozwijaniu innego aspektu skuteczności funkcjonowania zespołu, takich jak komunikacja, współpraca, zaufanie, współodpowiedzialność czy umiejętności sprzedażowe. Zapraszamy do kontaktu w celu wybrania propozycji najbliższej Państwa potrzebom.

Poznaj nasze propozycje:

Star Wars


Nowatorski projekt opracowany na kanwie sławnej sagi filmowej „Gwiezdne Wojny”
Uniwersum gwiezdnych wojen łączy pokolenia, jest źródłem inspiracji i odniesień w popkulturze. Odwołując się do filmów, memów, ikon świata Star Wars rozwijamy kompetencje przywódcze, story telling, efektywność osobistą.


Let’s go Lego


Klocki Lego kreują dobrą atmosferę, dobre emocje, są znakomitym fundamentem...
Świat klocków lego znakomicie nadaje się do projektów edutainemntowych – łączących atrakcyjną formę z realizacją celów rozwojowych. Proponujemy projekty rozwijające kreatywność, design thinking, współodpowiedzialność i oczywiście współpracę.


Sztafeta Złotego Jaja


Konstrukcje powietrzne unoszone helem, maszyna Goldberga jako efekt pracy zespołu
Duża dawka fun faktor oraz współodpowiedzialności. Event kształtuje myślenie zespołowe, buduje środowisko pracy oparte o zaufanie oraz mindfulness thinking. Wydarzenie realizowaliśmy dla grup od 20 do 450 uczestników. Liczba rekwizytów, gadżetów, mechanizmów zwiększających widowiskowość spotkania zależy od budżetu naszej kreatywności… a kreatywni jesteśmy bardzo.


Escape room


Możliwy do instalacji w większości ośrodków szkoleniowych w Polsce. Aktywność grupy w obliczy wyzwań
Psychologicznych, intelektualnych i tych z obszaru współpracy jest omawiana przez eksperta w dziedzinie - w zależności od potrzeb – budowania współpracy, zaufania, komunikacji, zarządzania konfliktem czy kultury współodpowiedzialności. Ekspert dzięki możliwości nagrywania może zobrazować kluczowe momenty procesu grupowego krótkimi video odniesieniami, które wzmacniają motywację do stosowania nowych technik i zmianę przekonań.


Gra Eskadra


Łódź podwodna, uczestnicy przydzieleni do mostka kapitańskiego, maszynowni, zbrojowni…
Symulacja dzięki oprzyrządowaniu elektronicznemu, gadżetom marynistycznym budzi autentyczne emocje i zaangażowanie. Wersja team buidlingowa trwa od 2-3 godzin, edutainment nawet cały dzień.


Warsztaty kulinarne


Ze zwycięzcą 2 edycji TOP Chefa – Sebastianem Olmą
Twój zespół uwielbia gotować, tylko nie wiecie jak się za to zabrać w wolnej chwili? Poznaj Sebastiana Olmę, a Twoje wątpliwości zamienią się w świetną zabawę. Warsztat realizujemy w mniejszych oraz większych grupach (nawet 120 osób).

Mieliśmy przyjemność

PRACOWAĆ DLA:

Portfolio naszych realizacji:

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z zimowymi propozycjami Gamma Discover dotyczącymi sposobów na zwiększenie efektywności zespołowej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z zimowymi propozycjami Gamma Discover dotyczącymi sposobów na zwiększenie efektywności zespołowej.

Własnoręcznie przygotowane dzieło daje najwięcej satysfkacji!

Warsztaty DIY – Do It Yourself to projekt realizowany jako samodzielne spotkanie integracyjne bądź uzupełnienie konferencji, spotkania firmowego czy szkolenia. 16 formatów warsztatów manualnych, które proponujemy nie zamyka możliwości w tym obszarze. Przygotowujemy również dedykowane warsztaty uwzględniające nawet bardzo specyficzne oczekiwania klientów (np. wybudowanie pieców węglowych i wypieczenie w nich pizzy).

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.