Outdoor na zimę

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z zimowymi propozycjami Gamma Discover dotyczącymi sposobów na zwiększenie efektywności zespołowej.

Poniższe możliwości stwarzają przestrzeń do wzajemnego poznania się, połączenia sił we wspólnym działaniu oraz wzmocnienia identyfikacji z Firmą.

Każda z poniższych propozycji skupia się na rozwijaniu innego aspektu skuteczności funkcjonowania zespołu, takich jak komunikacja, współpraca, zaufanie, współodpowiedzialność czy umiejętności sprzedażowe. Zapraszamy do kontaktu w celu wybrania propozycji najbliższej Państwa potrzebom.

Poznaj nasze propozycje:

Gra kompozytowa – czas apokalipsy


Ekipa badawczo-ratunkowa w przestrzeniach Urbex i bezpośrednim otrzymuje wyzwanie…
Gra toczy się częściowo w outdoorze, częściowo, w przygotowanych, porzuconych budynkach. Zadaniem ekipy jest rozwiązać zagadkę i ocalić poszkodowanych. Świetni animatorzy, wartka fabuła, widowiskowe gadżety sprawiają, że immersja uczestników w akcję wynosi 100%.


Gra miejska – Gangi…


Każde miasto ma swoje gangi, a te własne terytorium. Grupy mogą ze sobą współpracować bądź rywalizować…
Gra miejska osadzona jest w przestrzeni, w której się dzieje – mogą być to Gangi Wrocławia, Warszawy czy Zakopanego. Uczestnicy otrzymują swoje rewiry, szereg zadań i wyzwań które mobilizują do działania i do kooperacji.


CROSSCULTURE X, Y, Z


Nieporozumienia? Pomyłki w odczytywaniu intencji? Wzajemne niezrozumienie?
Wyeliminuj te sytuacje już w zarodku! Warsztat dotyczący różnic w postrzeganiu rzeczywistości, stylach funkcjonowania oraz pracy między pokoleniami x, y i z, zaowocuje zbudowaniem pomostu porozumienia pomiędzy wszystkimi pokoleniami pracującymi w firmie, jak również stworzy platformę wymiany best practise, stosowanych przez każdą z grup wiekowych.


Janosikowe Wyzwanie


Niespodziewane spotkanie z Yeti, przeprawa jeep’ami przez dzikie tereny Białki Tatrzańskiej
Oraz pełne adrenaliny wyzwania będące sprawdzianem dla zespołu to idealny sposób na zimową integrację. Piękne widoki oraz ciekawe aktywności zaspokoją zarówno kobiecą jak i męską część grupy. Będzie to niezapomniany wyjazd w góralskim klimacie, z ciepłem ogniska i dźwiękiem skrzypków w tle.


Paparazzi Challenge


Blask fleszy, czerwony dywan, złote statuetki, a to wszystko okraszone charyzmatycznym prowadzącym galę wręczenia nagród.
Serdecznie zapraszamy do projektu, w którym uczestnicy oprócz wykazania się współpracą, będą mogli doświadczyć niezapomnianych chwil przepełnionych kreatywnością, potencjałem twórczym oraz proaktywnością, gwarantującą drogę na czerwony dywan.


Zwycięska strategia


Pełna emocji i zwrotów akcji gra strategiczna,która w połączeniu z warsztatem zamykającym pt. „psychocybernetyczne
Znaczenie celu” wprowadza uczestników w zagadnienie osiągania wspólnych celów biznesowych, opartych na precyzyjnie opracowanym planie biznesowym. Inteligencja, planowanie strategiczne, myślenie logiczne oraz witalność fizyczna to składniki, które wpłyną na sukces zespołu.

Mieliśmy przyjemność

PRACOWAĆ ONLINE DLA:

Portfolio naszych realizacji:

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z zimowymi propozycjami Gamma Discover dotyczącymi sposobów na zwiększenie efektywności zespołowej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z zimowymi propozycjami Gamma Discover dotyczącymi sposobów na zwiększenie efektywności zespołowej.

Własnoręcznie przygotowane dzieło daje najwięcej satysfkacji!

Warsztaty DIY – Do It Yourself to projekt realizowany jako samodzielne spotkanie integracyjne bądź uzupełnienie konferencji, spotkania firmowego czy szkolenia. 16 formatów warsztatów manualnych, które proponujemy nie zamyka możliwości w tym obszarze. Przygotowujemy również dedykowane warsztaty uwzględniające nawet bardzo specyficzne oczekiwania klientów (np. wybudowanie pieców węglowych i wypieczenie w nich pizzy).

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.