Własnoręcznie przygotowane dzieło daje najwięcej satysfkacji!

Warsztaty DIY (Do It Yourself)

Warsztaty DIY – Do It Yourself to projekt realizowany jako samodzielne spotkanie integracyjne bądź uzupełnienie konferencji, spotkania firmowego czy szkolenia. 16 formatów warsztatów manualnych, które proponujemy nie zamyka możliwości w tym obszarze. Przygotowujemy również dedykowane warsztaty uwzględniające nawet bardzo specyficzne oczekiwania klientów (np. wybudowanie pieców węglowych i wypieczenie w nich pizzy).

Warsztaty Do It Yourself wpisują się w poszukiwanie autentycznych doświadczeń, radości kreacji i satysfakcji z własnoręcznie wykonanego dzieła. Powodzenie w tego typu warsztatach zapewniają specjaliści w swoich dziedzinach (rzeźbiarze, florystki, plastycy, malarze itp.) oraz animatorzy budujący atmosferę, służący pomocą i wspierający wysiłki indywidualne i grupowe na warsztacie.

Mając tego świadomość dokładamy dużej staranności podczas rekrutacji i szkolenia naszego zespołu Do It Yourself.

Poznaj nasze propozycje:

Warsztaty DIY - Lasy w Słoikach

Powszechnie wiadomo, że rośliny mają pozytywny wpływ na człowieka. Przebywanie w ich otoczeniu uspokaja, pomaga zebrać myśli. Zieleń sprzyja efektywnej pracy. Dlatego też rośliny coraz częściej znajdują się w miejscach pracy.

W czasie tych warsztatów uczestnicy pod okiem profesjonalisty, florysty będą mogli samodzielnie stworzyć ekosystem jakim jest las zamknięty w szklanym naczyniu. Specjalista opowie, odpowiednio nakieruje jak wykonać las aby mógł funkcjonować samodzielnie oraz aby cieszył oko przez długi czas. Uczestnicy dowiedzą się jak układać warstwy, dobierać rośliny, jakie procesy zachodzą wewnątrz naczynia. Cały proces tworzenia zostanie dokładnie opisany przez eksperta.

Warsztaty są kierowane przede wszystkim do osób, które chcą dowiedzieć się jak opiekować się roślinami oraz doceniają je w swoim otoczeniu a nie bardzo umieją o nie dbać :)

Warsztaty DIY - Zegary

Zegary towarzyszą każdemu w życiu codziennym. Są tak powszechne, że zazwyczaj nikt nie zauważa, nie przywiązuje do nich większej wagi. W czasie warsztatów postaramy się to zmienić :)

Uczestnicy poznają podstawowe tajniki sztuki zegarmistrzowskiej oraz kilka tajemnic na temat zegarów. Gdy już wiedza zostanie zaspokojona, każdy będzie miał możliwość zrobienia prostego zegara, obok którego nie da się przejść obojętnie. Czas nabierze innego wymiaru :)

W czasie warsztatów uczestnicy będą musieli wykazać się kreatywnością, dokładnością i skupieniem.

Warsztaty DIY - Przypinki

Krótki warsztat polecany na początek każdego spotkania. Uczestnicy zamiast sztampowych identyfikatorów zrobią samodzielnie przypinki z imionami. Każda będzie oryginalna i tożsama z właścicielem.

Prowadzący warsztat może również poprosić aby na przypince znalazło się coś co charakteryzuje każdego uczestnika. Może być to np. kolor, zwierzę, cos co lubi.

Warsztat służy integracji uczestników, daje dodatkowe informacje, prowokuje do rozmów.

Warsztaty – Budy dla psów ze schroniska

W Polsce liczbę bezdomnych psów szacuje się na ponad 130 000. Nie mają domów, nie mają człowieka, żyją w schronisku. Ale czy nie należy im się chociaż  przysłowiowa buda? W zależności od liczby, uczestnicy zostaną podzieleni na grupy. Ich zadaniem będzie z przygotowanych wcześniej elementów, za pomocą różnych narzędzi oraz wskazówek prowadzącego złożyć funkcjonalne, porządne budy dla psów.

Poza złożeniem, zaimpregnowaniem bud, uczestnicy będą mogli je dowolnie ozdobić, pomalować. Jest to świetne miejsce na logo firmy bądź na umieszczenie życzeń dla psa, który w danej budzie zamieszka :)

Warsztat ten doskonale integruje zespół, uczy dobrej komunikacji, rozwija empatię. Uczestnicy otrzymają również pisemne podziękowania od schroniska. (Projekt bud jest zatwierdzony przez schronisko)

Warsztaty DIY – Maskotki

Czy jest na świecie ktoś komu maskotka nie kojarzy się z czymś przyjemnym? Może gdzieś… Jednak zazwyczaj uczucia jakie towarzyszą ludziom przy misiach, maskotkach różnego rodzaju, są bardzo ciepłe. Przypominają dzieciństwo, ukochane osoby.

W czasie warsztatów uczestnicy będę samodzielnie wypychać maskotkę, zszywać. Następnie szyć dla niej ubranko, ozdabiać, nadawać unikalnych cech. W całym procesie pomoże oczywiście animator-plastyk, który postara się rozbudzić w innych kreatywność, lub nawlecze igłę gdy okaże się to niemożliwe :)

Uczestnicy swoje dzieła zabiorą oczywiście ze sobą lub kogoś nimi obdarują. Istnieje również możliwość przekazania ich na cel charytatywny np. do domu dziecka, domu, samotnej matki lub do szpitala. Wtedy proponujemy aby każdy uczestnik, by nie wychodzić z pustymi rękami, zrobił dwie maskotki :)

Warsztat rozbudza kreatywność, empatię, wzbudza przyjemną atmosferę wśród uczestników. Świetnie odnajdują się w nim i kobiety i mężczyźni bez względu na wiek. Dlaczego robimy maskotki? Bo wszyscy kochają Misie :)

Warsztaty DIY – Karmniki/Budki dla Ptaków lub Owadów

Nie od wczoraj wiadomo, że ludzie zasiedlając coraz większe tereny utrudniają życie przyrodzie. W procesie wycinania drzew wiele ptaków i owadów traci swoje miejsce do życia. A są one przecież w przyrodzie niezbędne! I nie mówimy tu tylko o pięknych świergotach za oknem :)

W czasie trwania warsztatów uczestnicy dowiedzą się dlaczego owady są potrzebne ekosystemie, ile gatunków ptaków znika i co jest tego główną przyczyną, czym różni się karmnik od budki lęgowej oraz wiele innych. Następnie z przygotowanych, różnych materiałów, eksperci opowiedzą jak stworzyć budkę, karmnik lub domek dla ptaków/owadów.

Warsztaty te pobudzają empatię, integrują zespół, poprawiają zdolności manualne.

Warsztaty – Pantomima

Sztuka Pantomimy nie jest tak znana jak balet czy opera. Zazwyczaj kojarzy się ludziom z panem, który ma twarz pomalowana na biało i udaje, że jest zamknięty w pudełku… Nic bardziej mylnego! Pantomima pozwala na wyrażanie się poprzez ruch, muzykę, otwarcie na innych i na… siebie :)

W czasie warsztatów uczestnicy, pod czujnym okiem zawodowca, będą odgrywać scenki. Ale nie tylko! Całość będzie się opierać na zrozumieniu własnego ciała, swobodnego bycia, radości, integracja ciała i emocji. Praca na tych warsztatach jest niezwykle energetyczna i dynamiczna.

Warsztaty z Pantominy integrują zespół, otwierają na nowe pomysły, są bardzo kreatywne a zarazem uspokajają, otwierają na innych ludzi.

Warsztaty – Fotografia

Czy każdy z nas patrzy na świat w ten sam sposób? Oczywiście, że nie! Widać to na zdjęciach tych samych rzeczy robionych przez innych ludzi. Często jednak zdarza się, że bez dobrego przygotowania zdjęcia nie oddają tego, co rzeczywiście autor chciałby na nich pokazać.

W czasie warsztatów fotograficznych ekspert opowie o tajnikach robienia zdjęć, jak sprawić aby odzwierciedlały autora. Nie zabraknie jednak bardziej przyziemnych informacji związanych z obsługą, konserwacją urządzeń.

Po części teoretycznej i zapoznaniu się (możliwe, że na nowo :) ) z aparatem, uczestnicy przejdą warsztaty praktyczne a najpiękniejsze, wybrane zdjęcia zostaną wydrukowane na miejscu. Warsztaty fotograficzne inspirują, ukazują nowe przestrzenie w odbiorcy, integrują grupę.

Warsztaty DIY – Eko Torby

W obecnych czasach dużo większa uwagę zwraca się na zużycie plastiku oraz na konieczność redukcji śmieci. W związku z tym popularnością cieszą się np. torby z trwalszych, recyclingowych materiałów. Oczywiście każdy może zakupić sobie taką w sklepie, w supermarkecie. Jednak po co? Na warsztatach uczestnicy dostaną od prowadzącego warsztaty, plastyka, torby eko, które będą mogli ozdobić, pomalować w wybrany przez siebie wzór. Świadomość posiadania tak wyjątkowo wyglądającej torby dostarczy wiele pozytywnych emocji.

Indywidualne, oryginalne torby mają wymiar nie tylko ekologiczny ale niewątpliwie, również estetyczny :)

Warsztaty ozdabiania eko toreb niezwykle pobudzają kreatywność, uczą dokładności oraz pokazują jak łatwo można stać się bardziej eko :)

Warsztaty – Mehendi

Henna jest barwnikiem wykorzystywanym do ozdabiania ciała od tysięcy lat. Jej niezwykła energia i długa historia przyprawia o ciarki na ciele.

W czasie warsztatów uczestnicy dowiedzą się czym, z czego jest henna, do czego się ją stosowało kiedyś (np. w starożytnym Egipcie) a do czego służy ludziom obecnie. Nie zabraknie informacji co oznaczają wzory malowane henną na ciele, jak również jak mieszać hennę, czym ją nakładać.  Artystka, ekspert w temacie henny i mehendi podzieli się swoją wiedzą i postara się zarazić uczestników pasją malowania henną.

Warsztaty mehendi są magiczne. Uspokajają, uczą precyzji, rozwijają kreatywnie.

Warsztaty DIY – Lampiony ze słoików

W obecnych czasach coraz bardziej popularne oraz potrzebne stało się dbanie o środowisko. Dzięki temu trendowi, wiele przedmiotów ma inne zastosowanie. Lampiony ze słoików wyglądają przepięknie oświetlając ogród, balkon lub nadają niezwykły klimat mieszkaniu. Słoiki mają tak wiele kształtów i rozmiarów!

W czasie warsztatów uczestnicy z pomocą plastyka stworzą przepiękne ozdoby pasujące do ich stylu, charakteru.

Warsztaty plastyczne takie jak tworzenie lampionów ze słoików pobudzają w uczestnikach kreatywność, uczą dokładności oraz pozwalają na ukazanie swojego stylu.

Warsztaty DIY – Poduszeczki z Gryki

Poduszeczki z gryki mają walory nie tylko estetyczne. Gryka, która wypełnia wnętrze poduszki jest ekologiczna, hipoalergiczna, świetnie wpływają na komfort snu. Często ten rodzaj poduszek polecany jest dla osób z astmą, cierpiących na bezsenność lub bóle głowy.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli samodzielnie uszyć, ozdobić oraz uformować taką poduszeczkę. Dzięki temu nie dość, że będzie ona miała walory zdrowotne to jeszcze nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Warsztaty rozbudzają kreatywność, dumę z wykonanej pracy. Za to po powrocie do domu pozwolą się świetnie wyspać :)

Warsztaty DIY – Decoupage

Decoupage jest techniką ozdabiania przedmiotów za pomocą wzoru wyciętego z papieru lub serwetki. W efekcie przedmioty wyglądają jakby właśnie zostały pomalowane.

Na warsztatach plastyk opowie kilka ciekawostek na temat techniki decoupage, na jakich powierzchniach można go stosować i jakich narzędzi używać. Uczestnicy poza wiedzą, wyjdą z warsztatów z ozdobionymi własnoręcznie przedmiotami.

Decoupage jest warsztatem plastycznym, który pobudza wyobraźnię, kreatywność. Wymaga jednak również dużej dokładności i skupienia.

Warsztaty DIY – Summer Wianki

Wianki kojarzą się zazwyczaj z tymi, noszonymi przez kobiety na głowach, ale tu nie o te chodzi :) Summer wianki można powiesić na drzwiach, na ścianie lub położyć jako ozdobę na stole. Wianki są różnej wielkości, mają moc kolorów, wspaniale ożywią każde pomieszczenie.

Na warsztatach każdy uczestnik będzie miał możliwość stworzenia takiego wianka z wybranych przez siebie dostępnych materiałów. Różnorodność materiałów sprawi, że każdy wianek będzie inny, odpowiadający autorowi. Dzięki pomocy eksperta, wianki dobrze wykonane, będą cieszyć oczy przez długi czas.

Warsztaty te wzmacniają kreatywność w uczestnikach, doskonalą precyzję.

Fotobudka i warsztaty z Fotobudką

Fotobudka jest profesjonalnym narzędziem do wykonywania zdjęć seryjnych i drukowania ich na miejscu. Wspaniale urozmaica spotkania różnego rodzaju oraz pozwala na zachowanie wspomnień. Daje również możliwość spersonalizowania zdjęć, wybrania tła, gadżetów.

Urozmaićmy fotobudkę jednak jeszcze bardziej… Gadżety, może nawet tło stwórzmy sami na specjalnych warsztatach! Później odbędzie się najbardziej oryginalna i niezapomniana sesja zdjęciowa w fotobudce :)

Mieliśmy przyjemność

PRACOWAĆ DLA:

Portfolio naszych realizacji:

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z zimowymi propozycjami Gamma Discover dotyczącymi sposobów na zwiększenie efektywności zespołowej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z zimowymi propozycjami Gamma Discover dotyczącymi sposobów na zwiększenie efektywności zespołowej.

Własnoręcznie przygotowane dzieło daje najwięcej satysfkacji!

Warsztaty DIY – Do It Yourself to projekt realizowany jako samodzielne spotkanie integracyjne bądź uzupełnienie konferencji, spotkania firmowego czy szkolenia. 16 formatów warsztatów manualnych, które proponujemy nie zamyka możliwości w tym obszarze. Przygotowujemy również dedykowane warsztaty uwzględniające nawet bardzo specyficzne oczekiwania klientów (np. wybudowanie pieców węglowych i wypieczenie w nich pizzy).

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.