Ten sam czas, różne miejsca

Team Building Online

Spotkanie świąteczne Online 2023

W nowym rzeczywistości potrzeba nowych rozwiązań. Można przeprowadzić angażujące, pełne energii spotkanie świąteczne online. Wigilia świąteczna 2023 r. przejdzie do Online i… przejdzie do historii. Zapraszamy!

Duża część naszych Partnerów decyduje się w roku 2023 na wigilię firmową online.  W wielu firmach praca hybrydowa bądź całkowicie zdalna zyskała status nowej normalności, a spotkania online stały się już tradycyjnym i „oswojonym” kanałem komunikacji. W związku z tym spotkanie świąteczne w wersji online dla wielu będzie wyborem oczywistym.

Dla innych taki format jest jedynym, który mieści się w polityce bezpieczeństwa organizacji. Dla jednych i drugich mamy dobrą wiadomość – nasze doświadczenia z ubiegłego roku  (ponad 40 spotkań świątecznych online) wskazują, że tego typu wydarzenia wciąż z powodzeniem realizują swoje funkcje – budują więzi, wspólne historie, integrują ludzi i pozwalają poznać się wzajemnie w innej, oderwanej od pracy rzeczywistości.

Propozycje spotkań świątecznych Online:

Gra Kryminalna

Nie taki Święty Mikołaj!

Pogodny, starszy pan w czerwonej czapce  - z tym większości ludzi kojarzy się Św. Mikołaj. Okazuje się, że to tylko przykrywka dla szemranych interesów, które prowadzi Mikołaj Ś. lepiej znany pod pseudonimem „Święty”.

Budowane przez lata zaufanie społeczne wykorzystuje do uśpienia czujności lokalnych władz i prowadzenia zorganizowanej działalności przestępczej, na trop której wpada starszy posterunkowy Sikora. Brak doświadczenia i wrodzona nieudolność powodują, że nikt na komendzie nie wierzy w podejrzenia posterunkowego Sikory!

Czy wsparcie graczy pozwoli znaleźć odpowiednie dowody i zdemaskować grasującego od tylu lat przestępcę? Wciel się w rolę policyjnego śledczego i rozwiąż kryminalne zagadki!

Po której stronie staniesz? Uczciwego policjanta, który próbuje rozpracować największego oszusta wszech czasów czy gangstera, który dzięki swoim szemranym interesom co roku przesyła wszystkim ludziom świąteczne prezenty!

Gra jest dostępna w 2 wariantach:
  • prowadzona przez aspiranta Sikorę, który próbuje zdemaskować podejrzanego Mikołaja Ś.
  • gra prowadzona przez lokalnego bandziora o pseudonimie "Święty", który planuje kolejne działania przestępcze jednocześnie unikając ścigających go władz

X-Mass Escape Room

Wirtualny Escape Room nie może być żywcem przeniesiony z formatu stacjonarnego. Wymaga innych zabiegów. Ogromną rolę ogrywa mistrz rozgrywki. Od jego zdolności aktorskich, kostiumu, dekoracji, wreszcie od jego storytellingu zależy czy uczestnicy uruchomią wyobraźnię i dadzą się porwać proponowanej przez niego historii, czy wejdą w narrację z uśmiechem na ustach i zaangażują się w rozgrywkę. W tym przypadku przedstawiciel Korporacji Świętego Mikołaja wprowadzi uczestników w klimat świąteczno-prześmiewczy z wrodzonym wdziękiem i przytupem.

Każdy osobno bądź w kilkuosobowych team’ach – podczas gry każdy z uczestników może zdobywać swoje indywidualne punkty, a ranking punktacji jest aktualizowany i pokazywany na bieżąco. Punktowana jest szybkość i trafność rozwiązywania zagadek. Mogą również być podzieleni na zespoły pracujące w wybranych momentach w Break Out Room’ach i rozwiązywać zagadki siłą całej grupy. W tym scenariuszu punktacja rozkłada się na całą grupę i nagradzane są całe zespoły.

Jakie zagadki budują rozgrywkę? – część zagadek jest umieszczona jest na dedykowanych stronach w internecie, część ma format graficzny, video bądź audio (np. komunikat nadany kodem Morsa, analiza zdjęć, gry logiczne, fragment akcji filmowej, z etc.).  Część zagadek ma charakter uniwersalny  - odnoszący się do świąt, mogą pojawić się również pisane na zamówienie organizacji uwzględniające kontekst firmowy (wiedze produktową, zabawne informacje z życia firmy etc.)

Rozszerzona rzeczywistość (Augument Reality) – uczestnicy mogą pracować z wykorzystaniem komputerów i telefonów komórkowych, ale mogą również otrzymać rzeczywiste rekwizyty dostarczane do domów użytkowników np. skrzynki zabezpieczone kodem, który złamanie wymaga rozwiązania zagadek – wysiłkiem zbiorowym bądź/i każdego z osobna. Ww skrzynkach mogą znajdować prezenty świąteczne (bony  i karty podarunkowe informacje o premii,  fanty spersonalizowane bądź takie same dla wszystkich).

Świąteczny teleturniej Online

Podobnie jak w przypadku X-mass Room’a ciężar klimatu spada na prowadzącego. Dlatego dobieramy na mistrza teleturnieju osoby o wysokim poziomie charyzmy, który dobrze się „sprzedaje” poprzez video streaming. Uczestnicy podzieleni są na zespoły, a rozgrywka na rundy. Każda runda jest podsumowywana, wyniki komentowane przez mistrza teleturnieju i pokazywane na bieżąco wszystkim uczestnikom.

Polem do popisu jest treść pytań – mogą dotyczyć zabawnych sytuacji firmowych, konkretnych osób, mogą być to zdjęcia z życia firmy bądź też pytania uniwersalne wiedzy ogólnej albo też w klimacie bożonarodzeniowym (rozpoznanie fragmentu świątecznej piosenki, filmu etc.).

W przypadku pojedynczych zespołów możliwa jest pełna interakcja z prowadzącym grę i miedzy uczestnikami.  Nagrody mogą być przyznawane za poszczególne rundy oraz za całość teleturnieju.

Do It Yourself (DIY) – warsztaty zrób to sam!

Warsztaty Do It Yourself wpisują się w poszukiwanie autentycznych doświadczeń, radości kreacji i satysfakcji z własnoręcznie wykonanego dzieła. Powodzenie w tego typu warsztatach zapewniają specjaliści w swoich dziedzinach (rzeźbiarze, florystki, plastycy, malarze itp.) oraz animatorzy budujący atmosferę, służący pomocą i wspierający wysiłki indywidualne i grupowe na warsztacie. Co więcej DIY znakomicie sprawdzają się w trybie online.

Uczestnicy otrzymują wcześniej kurierem wszystkie niezbędne produkty.  Wszyscy łączą się przez video stream (MS Teams, Webex, Zoom, Google Meet, Skype) , mają możliwość rozmawiania ze sobą nawzajem i ze specjalistami.

W odsłonie świątecznej Do It Yourself to Bożonarodzeniowe Lasy w butelkach, wypieki, ozdoby i dekoracje świąteczne – wszystko co  nam się kojarzy ze świętami a jest możliwe do przygotowania w warunkach domowych. Dla firm, które utrzymują bliskie relacje ze swoimi klientami pracownicy podczas warsztatów DIY mogą przygotować prezenty dla odbiorców swoich usług (mydełka, kosmetyki, ręczne kartki świąteczne etc.) . Jesteśmy gotowi na wszystko!

Świąteczny warsztat kulinarny Online

Wielu z nas święta kojarzą się z gotowaniem. Dla części przygotowania do świąt są najważniejszą częścią celebracji. Wspólne przygotowywanie potraw świątecznym z uznanym szefami kuchni (zwycięscy Top Chef, Masterchef) zgodnie z ich przepisami oraz pod ich przewodnictwem. Jak to zrobić w pandemii?

Warsztaty kulinarne Online sprawdzają się znakomicie jeżeli zadbać o szczegóły. Uczestnicy otrzymują paczki z produktami, szef kuchni dobiera przepisy, które nie budzą nadmiernych kontrowersji, sposób prowadzenia jest dynamiczny, interaktywny tak aby uczestnicy czuli się częścią większej całości.  Video streaming korzystający z narzędzi wybranych przez klienta bądź przez nas rekomendowanych (MS Teams, Google Meet, Zoom, Webex, Skype) pozwalają na pełną interakcję – wszyscy się widzą i słyszą.

Wszyscy mogą rozmawiać z szefem kuchni. Przygotowanymi potrawami uczestnicy warsztatów chwalą się na grupie społecznościowej (firmowej bądź innej wybranej). Zdjęcia posłużą do stworzenia kolażu, który będzie pamiątką z wydarzenia. Wspólny posiłek, mimo, że via Internet będzie doświadczeniem, które zapadnie w pamięć na długo.

A przecież o to chodzi w spotkaniach firmowych – to takie sytuacje scalają zespół i pozwalają przetrwać nawet bardzo trudne momenty.

Mieliśmy przyjemność

PRACOWAĆ DLA:

Portfolio naszych realizacji:

Witamy w Gamma Discover!

Ten sam czas, różne miejsca
Team Building Online

Team Building Online jest super doświadczeniem. Nasi uczestnicy – nawet ci początkowo sceptyczni zasilają grono fanów zdalnych formatów integracyjnych. Przekonaj się, że Team building Online to rozwiązanie na firmowe spotkanie świąteczne w czasach pandemii, alternatywa dla tradycyjnego spotkania działowego bądź innowacyjny sposób na zintegrowanie kilku działów czy całej firmy!

Bądź częścią opowieści…

Gry integracyjne – Team building realizowany na kanwie gier scenariuszowych daje ogrom możliwości. Zabawy integracyjne pozwalają wcielić się uczestnikom w załogę łodzi podwodnej, członków ekipy ratunkowej, trupę aktorów bądź rycerzy podczas turnieju.

Budujemy zaangażowanie, współpracę i silne emocje!

Gry terenowe – team building w tych projektach jest naturalny – wynika z charakteru zadania. Uczestnicy współpracując i korzystając ze swoich talentów i zasobów potrafią zbudować konstrukcje lotne unoszone balonami z helem, skomplikowane miasto, mozaikę z klocków Lego, katapultę potrafiącą bezpiecznie wyrzucić na znaczną odległość strusie jajo bądź maszynę Goldberga.

Szkolenie z „twistem” integracyjnym. Rozwija i napędza do współpracy!

Zdarza się, że na gry szkoleniowe stawiane są dwa cele – ten rozwojowy oraz ten związany z motywacją, odbiorem wydarzenia jako nagrody. Szkolenia integracyjne z „twistem” integracyjnym odróżniają się formą, wykorzystują nowoczesne technologie, sięgają po niespotykane na tradycyjnym szkoleniu metody aktywności i współpracy.

Kluczowe kompetencje przyszłości trenowane w emocjonujących scenariuszach

Nasze escape room’y dają frajdę nawet koneserom takiej rozrywki. Jest angażująco, innowacyjnie i mądrze! Atmosferę podkręcamy aranżacją pomieszczeń i rekwizytami. Wysoką grywalność zapewniają technologie. Team building w wersji indoor.

Totalne zanurzenie w wirtualne środowisko dostarcza silnych emocji, wpływa na motywację i staje się fundamentem zmiany.

Przebywanie w świecie wirtualnym jest przyjemne same w sobie. Powiązanie zadań wirtualnych z rzeczywistym, aktywności zgrywalizowane i takie, które mobilizują do współpracy sprawiają, że wydarzenie w pełni angażuje uczestników. Zanurz się wirtualną rzeczywistość!

Jeżeli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz, za każdym razem masz rację.

Nasi mówcy są charyzmatyczni i mądrzy życiowo i biznesowo. Wiedzą kiedy naładować odbiorców energią, a kiedy pobudzić do refleksji. Mowy motywacyjne i inspiracyjne dzięki swojej specyfice pozwalają słuchaczom zwiększyć motywację do działania w przestrzeni zawodowej i osobistej oraz stworzyć lub doprecyzować posiadane już cele dla podwyższenia swojej efektywności. Dają impuls do zmiany zachowania, wyrwania się z pętli nawyku. Tą energię wzmacniamy poprzez szereg działań follow up.

Przy okazji i na okazję – imprezy okolicznościowe

Dziś firmy prześcigają się w akcjach employer brandingowych, których celem jest stworzenie miejsca przyjaznego i atrakcyjnego dla pracowników. W tym duchu co raz częściej odbywają się w organizacjach i zespołach nie tylko wigilie firmowe, ale również imprezy karnawałowe, halloweenowe czy spotkania wielkanocne.

Ten sam czas, różne miejsca

Team Building Online

W nowym rzeczywistości potrzeba nowych rozwiązań. Można przeprowadzić angażujące, pełne energii spotkanie świąteczne online. Wigilia świąteczna 2023 r. przejdzie do Online i… przejdzie do historii. Zapraszamy!

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.