Komponowanie jest jak gotowanie. Miesza się różne składniki, aby wyszedł smaczny utwór

PAPARAZZI CHALLENGE

Uczestnicy będą mieli za zadanie wykonać serię zdjęć. Część foto-zadań będzie zabawna, inne będą wymagały planowania i współpracy a jeszcze inne kreatywności. Zdjęcia zostaną przedstawione i nagrodzone  podczas wieczornej gali.

W tym projekcie zespoły, na jakie zostaną podzieleni uczestnicy, mają za zadanie wygenerować jak największą ilość pieniędzy, współpracując w ramach jednej organizacji.  Pieniądze generuje się poprzez wykonanie przy pomocy aparatów cyfrowych zdjęć różnych miejsc, osób i sytuacji, podanych na specjalnej liście, opracowanej przez organizatorów.

Na wykonanie zadania wszystkie zespoły dysponują dokładnie takim samym czasem oraz budżetem (prawdziwymi pieniędzmi). Podczas wykonywania tego zadania wszystkie chwyty są dozwolone, o ile tylko nie wchodzą w kolizję z prawem.  Ujęcia oraz fotografie, jakie będą mieli uczestnicy projektu  do wykonania w dużym stopniu nawiązywać będą do głównego tematu spotkania, jakim jest podsumowanie mijającego roku. Ponadto wiele z zamówionych fotografii wymagać będzie od uczestników współpracy, zaangażowania oraz wygenerowania wspólnymi siłami scenografii, kostiumów etc.

PRZYKŁADOWE UJĘCIA I FOTOGRAFIE ZNAJDUJĄCE SIĘ NA LIŚCIE ZAMÓWIEŃ:

 • Seria pt.: „Kluczowe wartości”.
 • Mistrzowie drugiego planu, czy jak zepsuć komuś „selfie”.
 • Pasja w wydaniu kobiecym.
 • Trafna metafora współpracy.
 • Kobiece frustracje – małe i duże.
 • Przyłapani na gorącym uczynku.
 • Biurowa codzienność podejrzana z ukrycia.
 • Ulubione ciastko szefa „Tyraj Misiu” itp.

Weryfikacja wyników wszystkich zespołów odbywa się poprzez wspólne oglądanie zrealizowanych zdjęć (Wieczorna gala po kolacji). Projekcji tej towarzyszą salwy śmiechu, gromkie brawa oraz wyrazy uznania za wzajemne dokonania.

Kluczem do sukcesu w powyższym projekcie jest szeroko rozumiana współpraca pomiędzy osobami pracującymi projektowo – od pomocy przy ujęciu, poprzez wymianę informacji, rekwizytów aż do tworzenia wspólnego budżetu.

KONKURS:

W celu podniesienia jakości generowanych fotografii pomiędzy zespołami ogłoszony zostanie konkurs. Podczas finalnej fazy projektu ogłoszone zostaną wyniki konkursu oraz zwycięzcy w następujących kategoriach:

 • Najlepiej zinterpretowana wartość.
 • Najlepsza zdjęcie zespołowe.
 • Niezapomniana twarz.
 • Najlepiej uchwycona emocja.
 • Najlepsze wykorzystanie rekwizytów

Mieliśmy przyjemność

PRACOWAĆ ONLINE DLA:

PORTFOLIO NASZYCH REALIZACJI:

Reakcja Obronna
Reakcja Obronna
LARP (live action role-playing) : opuszczony budynek, kombinezony chroniące przed promieniowaniem, pirotechnika, klimat - do wyboru od detektywistycznego po prawie horror. Dowiedz się co się stało…
Szkoła agentów
Szkoła agentów
Na pozór zwykły wyjazd integracyjny, szkoleniowy lub sprawozdawczy staje się zaawansowanym zgrywalizowanym wydarzeniem.
CIEŚNINA MAGELLANA
CIEŚNINA MAGELLANA
Projekt, w którym uczestnicy podzieleni na 10 zespołów mają za zadanie przeprawienie się przez niebezpieczną i zdradliwą rzekę. Jedynym sprzętem jakim dysponują są małe wykładzinowe płytki. Prąd rzeki jest bardzo wartki, w związku z czym bardzo łatwo można stracić płytki i utonąć.
MIASTO LENCIONIEGO
MIASTO LENCIONIEGO
Sesja warsztatowa, prowadzona na dużym poziomie energii, pozwalająca zbudować w uczestnikach otwartość na zmianę. Zadaniem uczestników będzie zbudować miasto. Złożona symulacja pozwala omówić koncepcję dysfunkcji Lencioniego w nawiązaniu doświadczeń „budowniczych”.
SAPER
SAPER
Projekt, w którym uczestnicy podzieleni na zespoły mają za zadanie przejść przez pole przypominające szachownicę.  Realizacja wcześniej zaplanowanej strategii utrudni nieoczekiwana zmiana.
SZTAFETA ZŁOTEGO JAJA
SZTAFETA ZŁOTEGO JAJA
Projekt ten zbudowany jest wokół wspólnego dla wszystkich uczestników przedsięwzięcia, jakim jest bezpieczne przetransportowanie „złotego jaja” przez wyznaczoną w terenie trasę, stanowiącą swoisty tor przeszkód.
PAPARAZZI CHALLENGE
PAPARAZZI CHALLENGE
Uczestnicy będą mieli za zadanie wykonać serię zdjęć. Część foto-zadań będzie zabawna, inne będą wymagały planowania i współpracy a jeszcze inne kreatywności. Zdjęcia zostaną przedstawione i nagrodzone  podczas wieczornej gali.
WIELKI WYŚCIG MYDELNICZEK
WIELKI WYŚCIG MYDELNICZEK
Co zbudujesz, na tym jedziesz. Belki, deski, liny, kartony, gumy, rurki, i wiele innych materiałów, z których będą powstawać czterokołowe pojazdy o niecodziennym wyglądzie. A na koniec – wielki wyścig.
MAGIA BĘBNÓW
MAGIA BĘBNÓW
Muzyczną podróż po świecie prowadzić będzie brzmienie bębnów egzotycznych kultur. Każdemu z uczestników sesji zostanie powierzony osobny instrument.
PRÓBA OGNIA
PRÓBA OGNIA
Próba ognia, polegająca na przejściu boso po rozżarzonych do 700’C węglach jest jednym z najbardziej spektakularnych sposobów sięgania po wewnętrzną moc.

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel. kom.: 506 375 734,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.