Gra karciano-planszowa rozwijająca umiejętności negocjacyjne i strategiczne

Norad

Gra karciano-planszowa rozwijająca umiejętności negocjacyjne i strategiczne. Entertain - baw! Education - ucz! Poznaj format edutainment!

NORAD (North American Aerospace Defense Command) to jednostka organizacyjna, w której skład wchodzi USA oraz Kanada, a jej celem jest kontrola przestrzeni powietrznej i kosmicznej nad Ameryką Północną.

Norad jest grą karcianą, zespołową, rywalizacyjną i rozgrywaną w czasie rzeczywistym. Celem edukacyjnym jest rozwinięcie kompetencji negocjacyjnych oraz komunikacji w warunkach rozproszonych informacji. Dodatkowo wykorzystuje wiedzę na temat technik efektywnej komunikacji takich jak parafraza, komunikat JA, aktywne słuchanie.

W związku z przeludnieniem Ziemi i brakiem pożywienia, dwie koalicje różnych Państw postanawiają wysłać oddzielne sondy w poszukiwaniu planety, na której członkowie ich koalicji będą mogli się osiedlić. Traf chciał, że znaleźli tę samą planetę. Muszą, zatem wynegocjować ze sobą podział „nowego terytorium”. Niemniej, inteligentny system NORAD zbuntował się przeciwko ludziom i „zagroził”, że zestrzeli każdy statek, który wzniesie się ponad ziemską atmosferę. Ta koalicja, która jako pierwsza złamie kod tego systemu będzie miała możliwość dotarcia, jako pierwsza na nową planetę. Nie mogą jednak zbagatelizować negocjacji, bo dzięki nim będą mieli więcej „atutów” podczas łamania kodów.

CELE:

  • Praktyka narzędzi komunikacyjnych
  • Poznanie i praktyka strategii negocjacyjnych
  • Omówienie postaw kooperacyjnych i rywalizacyjnych oraz ich konsekwencji
  • Zarządzanie czasem
  • Myślenie analityczne
  • Zarządzanie emocjami w zespole

Mieliśmy przyjemność

PRACOWAĆ ONLINE DLA:

PORTFOLIO NASZYCH REALIZACJI:

Gwiezdne Wojny
Gwiezdne Wojny
May the Force Be With You – nowatorski projekt , opracowany na kanwie sławnej sagi filmowej „Gwiezdne Wojny”. Uczymy przywództwa i bawimy w formule edutainment.
Bądź jak James Bond!
Bądź jak James Bond!
James Bond to ikona współczesnej popkultury. Jest wzorem elastyczności, reagowania na nieprzewidziane sytuacje. Uczymy i bawimy w formule edutainment.
Print The Dragon
Print The Dragon
Przepis na kreatywną integrację : drukarki 3D w rękach uczestników i zestaw narzędzi innowacyjnych w umysłach! Format edutainmentowy - uczestnicy czerpiąc radość z kreacji wykorzystują poznane metodyki kreatywności.
Metoda IMPRO
Metoda IMPRO
Jak reagować w sytuacji kryzysowej, nieoczekiwanej, nieszablonowej? Odruchowo próbujemy sięgać po sprawdzone, wyuczone wzorce postępowania. Co zrobić, kiedy takie wzorce zawodzą, a rozwiązania należy szukać „natychmiast”? Zdolność improwizacji może okazać się idealnym rozwiązaniem. Metoda „Im Pro” bazuje na budowaniu zaufania do siebie, swojej intuicji i przygotowuje do szybkiej reakcji na każdą ewentualność.
Norad
Norad
Gra karciano-planszowa rozwijająca umiejętności negocjacyjne i strategiczne. Entertain - baw! Education - ucz! Poznaj format edutainment!

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel. kom.: 506 375 734,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.