Ręczne drukarki 3D na usługach innowacyjnych umysłów

Print The Dragon

Przepis na kreatywną integrację : drukarki 3D w rękach uczestników i zestaw narzędzi innowacyjnych w umysłach! Format edutainmentowy - uczestnicy czerpiąc radość z kreacji wykorzystują poznane metodyki kreatywności.

Gracze wcielą się w grupy innowatorów odpowiedzialnych za zaprojektowanie i przygotowanie nowych produktów (prototypów) z wykorzystaniem ręcznej drukarki 3D. To aktywny warsztat w formie hackatonu i konkursu Dragons’ Den.

Każdy zespół otrzymuje wytyczne, w jaki sposób podejść do projektowania nowych produktów, które po dokładnie 2 godzinach prezentuje komisji konkursowej (trenerowi prowadzącemu).

CELE:

  • Poznanie czynników wpływających pozytywnie i negatywnie efektywność i kreatywność zespołu
  • Poznanie metod wspierających samoorganizację i  samodzielność zespołu
  • Poznanie metod pracy kreatywnej do wykorzystania indywidualnego i zespołowego
  • Ćwiczenie kompetencji samoorganizującego się zespołu

Czas trwania:

2-6h

Wersja:

Indoor
Outdoor

Uczestników:

10-100

505 273 523

OPINIE O WYDARZENIACH

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl

PORTFOLIO NASZYCH REALIZACJI:

Gwiezdne Wojny
May the Force Be With You – nowatorski projekt , opracowany na kanwie sławnej sagi filmowej „Gwiezdne Wojny”. Uczymy przywództwa i bawimy w formule edutainment.
Bądź jak James Bond!
James Bond to ikona współczesnej popkultury. Jest wzorem elastyczności, reagowania na nieprzewidziane sytuacje. Uczymy i bawimy w formule edutainment.
Print The Dragon
Przepis na kreatywną integrację : drukarki 3D w rękach uczestników i zestaw narzędzi innowacyjnych w umysłach! Format edutainmentowy - uczestnicy czerpiąc radość z kreacji wykorzystują poznane metodyki kreatywności.
Metoda IMPRO
Jak reagować w sytuacji kryzysowej, nieoczekiwanej, nieszablonowej? Odruchowo próbujemy sięgać po sprawdzone, wyuczone wzorce postępowania. Co zrobić, kiedy takie wzorce zawodzą, a rozwiązania należy szukać „natychmiast”? Zdolność improwizacji może okazać się idealnym rozwiązaniem. Metoda „Im Pro” bazuje na budowaniu zaufania do siebie, swojej intuicji i przygotowuje do szybkiej reakcji na każdą ewentualność.
Norad
Gra karciano-planszowa rozwijająca umiejętności negocjacyjne i strategiczne. Entertain - baw! Education - ucz! Poznaj format edutainment!
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
Gamma na FBGamma w LN
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji