Online może zbliżać ludzi!

Spotkanie świąteczne Online 2020

W nowym rzeczywistości potrzeba nowych rozwiązań. Można przeprowadzić angażujące, pełne energii spotkanie świąteczne online. Wigilia świąteczna 2020 r. przejdzie do Online i…przejdzie do historii. Zapraszamy!

Spotkanie świąteczne Online 2020

Zespoły, kulturę organizacyjną, więzi w zespole buduje się pomiędzy spotkaniami biznesowymi, a nie na nich. Okazało się, że w pandemii potrafimy być produktywni, „dowozimy” wyniki. To czego brakuje dziś to poczucia przynależności do organizacji, relacji i wspólnych doświadczeń o charakterze pozabiznesowym (odpowiedników wspólnej kawy, rozmów na korytarzu, wielokrotnie opowiadanych historii na temat tego jak ten czy tamten na ostatnim team buildingu….) . Dlatego warto kreować przestrzeń do takich doświadczeń – a spotkanie świąteczne jest najlepszym do tego momentem.

Propozycje spotkań świątecznych Online:

X-Mass Escape Room

Wirtualny Escape Room nie może być żywcem przeniesiony z formatu stacjonarnego. Wymaga innych zabiegów. Ogromną rolę ogrywa mistrz rozgrywki. Od jego zdolności aktorskich, kostiumu, dekoracji, wreszcie od jego storytellingu zależy czy uczestnicy uruchomią wyobraźnię i dadzą się porwać proponowanej przez niego historii, czy wejdą w narrację z uśmiechem na ustach i zaangażują się w rozgrywkę. W tym przypadku przedstawiciel Korporacji Świętego Mikołaja wprowadzi uczestników w klimat świąteczno-prześmiewczy z wrodzonym wdziękiem i przytupem.

Każdy osobno bądź w kilkuosobowych team’ach – podczas gry każdy z uczestników może zdobywać swoje indywidualne punkty, a ranking punktacji jest aktualizowany i pokazywany na bieżąco. Punktowana jest szybkość i trafność rozwiązywania zagadek. Mogą również być podzieleni na zespoły pracujące w wybranych momentach w Break Out Room’ach i rozwiązywać zagadki siłą całej grupy. W tym scenariuszu punktacja rozkłada się na całą grupę i nagradzane są całe zespoły.

Jakie zagadki budują rozgrywkę? – część zagadek jest umieszczona jest na dedykowanych stronach w internecie, część ma format graficzny, video bądź audio (np. komunikat nadany kodem Morsa, analiza zdjęć, gry logiczne, fragment akcji filmowej, z etc.).  Część zagadek ma charakter uniwersalny  - odnoszący się do świąt, mogą pojawić się również pisane na zamówienie organizacji uwzględniające kontekst firmowy (wiedze produktową, zabawne informacje z życia firmy etc.)

Rozszerzona rzeczywistość (Augument Reality) – uczestnicy mogą pracować z wykorzystaniem komputerów i telefonów komórkowych, ale mogą również otrzymać rzeczywiste rekwizyty dostarczane do domów użytkowników np. skrzynki zabezpieczone kodem, który złamanie wymaga rozwiązania zagadek – wysiłkiem zbiorowym bądź/i każdego z osobna. Ww skrzynkach mogą znajdować prezenty świąteczne (bony  i karty podarunkowe informacje o premii,  fanty spersonalizowane bądź takie same dla wszystkich).

Świąteczny teleturniej Online

Podobnie jak w przypadku X-mass Room’a ciężar klimatu spada na prowadzącego. Dlatego dobieramy na mistrza teleturnieju osoby o wysokim poziomie charyzmy, który dobrze się „sprzedaje” poprzez video streaming. Uczestnicy podzieleni są na zespoły, a rozgrywka na rundy. Każda runda jest podsumowywana, wyniki komentowane przez mistrza teleturnieju i pokazywane na bieżąco wszystkim uczestnikom.  Polem do popisu jest treść pytań – mogą dotyczyć zabawnych sytuacji firmowych, konkretnych osób, mogą być to zdjęcia z życia firmy bądź też pytania uniwersalne wiedzy ogólnej albo też w klimacie bożonarodzeniowym (rozpoznanie fragmentu świątecznej piosenki, filmu etc.).

W przypadku pojedynczych zespołów możliwa jest pełna interakcja z prowadzącym grę i miedzy uczestnikami.  Nagrody mogą być przyznawane za poszczególne rundy oraz za całość teleturnieju.

Do It Yourself (DIY) – warsztaty zrób to sam!

Warsztaty Do It Yourself wpisują się w poszukiwanie autentycznych doświadczeń, radości kreacji i satysfakcji z własnoręcznie wykonanego dzieła. Powodzenie w tego typu warsztatach zapewniają specjaliści w swoich dziedzinach (rzeźbiarze, florystki, plastycy, malarze itp.) oraz animatorzy budujący atmosferę, służący pomocą i wspierający wysiłki indywidualne i grupowe na warsztacie. Co więcej DIY znakomicie sprawdzają się w trybie online. Uczestnicy otrzymują wcześniej kurierem wszystkie niezbędne produkty.  Wszyscy łączą się przez video stream (MS Teams, Webex, Zoom, Google Meet, Skype) , mają możliwość rozmawiania ze sobą nawzajem i ze specjalistami.

W odsłonie świątecznej Do It Yourself to Bożonarodzeniowe Lasy w butelkach, wypieki, ozdoby i dekoracje świąteczne – wszystko co  nam się kojarzy ze świętami a jest możliwe do przygotowania w warunkach domowych. Dla firm, które utrzymują bliskie relacje ze swoimi klientami pracownicy podczas warsztatów DIY mogą przygotować prezenty dla odbiorców swoich usług (mydełka, kosmetyki, ręczne kartki świąteczne etc.) . Jesteśmy gotowi na wszystko!

Świąteczny warsztat kulinarny Online

Wielu z nas święta kojarzą się z gotowaniem. Dla części przygotowania do świąt są najważniejszą częścią celebracji. Wspólne przygotowywanie potraw świątecznym z uznanym szefami kuchni (zwycięscy Top Chef, Masterchef) zgodnie z ich przepisami oraz pod ich przewodnictwem. Jak to zrobić w pandemii ? Warsztaty kulinarne Online sprawdzają się znakomicie jeżeli zadbać o szczegóły. Uczestnicy otrzymują paczki z produktami, szef kuchni dobiera przepisy, które nie budzą nadmiernych kontrowersji, sposób prowadzenia jest dynamiczny, interaktywny tak aby uczestnicy czuli się częścią większej całości.  Video streaming korzystający z narzędzi wybranych przez klienta bądź przez nas rekomendowanych (MS Teams, Google Meet, Zoom, Webex, Skype) pozwalają na pełną interakcję – wszyscy się widzą i słyszą. Wszyscy mogą rozmawiać z szefem kuchni. Przygotowanymi potrawami uczestnicy warsztatów chwalą się na grupie społecznościowej (firmowej bądź innej wybranej). Zdjęcia posłużą do stworzenia kolażu, który będzie pamiątką z wydarzenia. Wspólny posiłek, mimo, że via Internet będzie doświadczeniem, które zapadnie w pamięć na długo. A przecież o to chodzi w spotkaniach firmowych – to takie sytuacje scalają zespół i pozwalają przetrwać nawet bardzo trudne momenty.

Czas trwania:

1-6h

Wersja:

Indoor
Outdoor

Uczestników:

6-200

510 708 895‬

OPINIE O WYDARZENIACH

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel. kom.: 510 708 895,
biuro@projektgamma.pl

PORTFOLIO NASZYCH REALIZACJI:

Spotkanie świąteczne Online 2020
W nowym rzeczywistości potrzeba nowych rozwiązań. Można przeprowadzić angażujące, pełne energii spotkanie świąteczne online. Wigilia świąteczna 2020 r. przejdzie do Online i…przejdzie do historii. Zapraszamy!
Escape Room – Virtual Game
Zapraszamy do świata pełnego łamigłówek, kreowanego przez grę aktorską, taniec oraz efekty wizualne i akustyczne.
Bitwa umysłów - teleturniej online
Wszyscy uwielbiamy Quizy! Oglądamy je w telewizji i co ciekawe zawsze znamy prawidłową odpowiedź i to dużo szybciej niż uczestnicy zabawy! Czas na sprawdzian!
Fotomozaika Online
Atmosfera w pracy jest jednym z kluczowych elementów wiążących pracowników z firmą – FOTOMOZAIKA online to narzędzie do podtrzymania tej międzyludzkiej atmosfery, która jest wartością w każdej Firmie, szczególnie w czasach Home Office.
Warsztaty kulinarne online
W długoterminowej perspektywie źle zarządzona praca zdalna może osłabiać integrację zespołów. Dlatego jest to wyzwanie dla managerów, którzy zarządzając takim zespołem muszą jasno wyznaczać cele oraz niezwykle uważnie dbać o relacje między pracownikami, na przykład przez wprowadzanie wirtualnych eventów, które pozwolą pracownikom rozmawiać ze sobą na tematy inne niż zawodowe.
Warsztaty integracyjne on-line w oparciu o techniki improwizacji komediowej
W czasie warsztatów wprowadzamy uczestników w tajniki komedii improwizowanej i skupiamy się na technikach komunikacji, umiejętnościach miękkich, integracji grupowej, kreatywności.
Gra szpiegowska
Interaktywna gra detektywistyczna to spotkanie online z tajnymi agentami pracującymi nad sprawą szpiega w Waszej firmie.
Gra wywiadów
Raz w roku agencje wywiadowcze z całego świata organizują zawody walcząc o tytuł Najlepszej Agencji.
Lipdub Online
Czas zostać gwiazdami ekranu!  Razem ze swoimi zespołem będziecie mieli niesamowitą okazję, żeby stworzyć klip do wybranego utworu. A to wszystko bez wychodzenia z domu! Salon zamieni się w plan zdjęciowy, sypialnia w garderobę, a rzeczy, które na co dzień mogły wydawać się bezużyteczne staną się nieocenionymi gadżetami! W jaki sposób zaprezentujecie się na ekranie zależy tylko od Was – only sky is the limit :)
Onlinetegracja
Biurowe interakcje – pozwalają na krótki reset, podczas którego regenerujemy siły i z nową energią wracamy do powierzonych zadań.
Wirtualny pokój zagadek
Wirtualny pokój zagadek
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
Gamma na FBGamma w LN
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji