Ten sam czas, różne miejsca

Team Building Online

Spotkanie świąteczne Online 2021

W nowym rzeczywistości potrzeba nowych rozwiązań. Można przeprowadzić angażujące, pełne energii spotkanie świąteczne online. Wigilia świąteczna 2021 r. przejdzie do Online i… przejdzie do historii. Zapraszamy!


Duża część naszych Partnerów decyduje się w roku 2021 na wigilię firmową online.  W wielu firmach praca hybrydowa bądź całkowicie zdalna zyskała status nowej normalności, a spotkania online stały się już tradycyjnym i „oswojonym” kanałem komunikacji. W związku z tym spotkanie świąteczne w wersji online dla wielu będzie wyborem oczywistym.

Dla innych taki format jest jedynym, który mieści się w polityce bezpieczeństwa organizacji. Dla jednych i drugich mamy dobrą wiadomość – nasze doświadczenia z ubiegłego roku  (ponad 40 spotkań świątecznych online) wskazują, że tego typu wydarzenia wciąż z powodzeniem realizują swoje funkcje – budują więzi, wspólne historie, integrują ludzi i pozwalają poznać się wzajemnie w innej, oderwanej od pracy rzeczywistości.

Propozycje spotkań świątecznych Online:


Gra Kryminalna


Nie taki Święty Mikołaj!

Pogodny, starszy pan w czerwonej czapce  - z tym większości ludzi kojarzy się Św. Mikołaj. Okazuje się, że to tylko przykrywka dla szemranych interesów, które prowadzi Mikołaj Ś. lepiej znany pod pseudonimem „Święty”. 

Budowane przez lata zaufanie społeczne wykorzystuje do uśpienia czujności lokalnych władz i prowadzenia zorganizowanej działalności przestępczej, na trop której wpada starszy posterunkowy Sikora. Brak doświadczenia i wrodzona nieudolność powodują, że nikt na komendzie nie wierzy w podejrzenia posterunkowego Sikory! 

Czy wsparcie graczy pozwoli znaleźć odpowiednie dowody i zdemaskować grasującego od tylu lat przestępcę? Wciel się w rolę policyjnego śledczego i rozwiąż kryminalne zagadki!

Po której stronie staniesz? Uczciwego policjanta, który próbuje rozpracować największego oszusta wszech czasów czy gangstera, który dzięki swoim szemranym interesom co roku przesyła wszystkim ludziom świąteczne prezenty!

Gra jest dostępna w 2 wariantach:

 • prowadzona przez aspiranta Sikorę, który próbuje zdemaskować podejrzanego Mikołaja Ś.
 • gra prowadzona przez lokalnego bandziora o pseudonimie "Święty", który planuje kolejne działania przestępcze jednocześnie unikając ścigających go władz


X-Mass Escape Room


Wirtualny Escape Room nie może być żywcem przeniesiony z formatu stacjonarnego. Wymaga innych zabiegów. Ogromną rolę ogrywa mistrz rozgrywki. Od jego zdolności aktorskich, kostiumu, dekoracji, wreszcie od jego storytellingu zależy czy uczestnicy uruchomią wyobraźnię i dadzą się porwać proponowanej przez niego historii, czy wejdą w narrację z uśmiechem na ustach i zaangażują się w rozgrywkę. W tym przypadku przedstawiciel Korporacji Świętego Mikołaja wprowadzi uczestników w klimat świąteczno-prześmiewczy z wrodzonym wdziękiem i przytupem.

Każdy osobno bądź w kilkuosobowych team’ach – podczas gry każdy z uczestników może zdobywać swoje indywidualne punkty, a ranking punktacji jest aktualizowany i pokazywany na bieżąco. Punktowana jest szybkość i trafność rozwiązywania zagadek. Mogą również być podzieleni na zespoły pracujące w wybranych momentach w Break Out Room’ach i rozwiązywać zagadki siłą całej grupy. W tym scenariuszu punktacja rozkłada się na całą grupę i nagradzane są całe zespoły.

Jakie zagadki budują rozgrywkę? – część zagadek jest umieszczona jest na dedykowanych stronach w internecie, część ma format graficzny, video bądź audio (np. komunikat nadany kodem Morsa, analiza zdjęć, gry logiczne, fragment akcji filmowej, z etc.).  Część zagadek ma charakter uniwersalny  - odnoszący się do świąt, mogą pojawić się również pisane na zamówienie organizacji uwzględniające kontekst firmowy (wiedze produktową, zabawne informacje z życia firmy etc.)

Rozszerzona rzeczywistość (Augument Reality) – uczestnicy mogą pracować z wykorzystaniem komputerów i telefonów komórkowych, ale mogą również otrzymać rzeczywiste rekwizyty dostarczane do domów użytkowników np. skrzynki zabezpieczone kodem, który złamanie wymaga rozwiązania zagadek – wysiłkiem zbiorowym bądź/i każdego z osobna. Ww skrzynkach mogą znajdować prezenty świąteczne (bony  i karty podarunkowe informacje o premii,  fanty spersonalizowane bądź takie same dla wszystkich).


HOT 16 CHALLENGE


Czy zdarzyło Ci się walczyć z ostrym cieniem mgły?  A gdyby to był challenge na Twojej firmowej integracji? Już wiesz o czym mowa? Chyba nie ma wątpliwości :)

Hot16challenge! 

To wspólne rapowanie, Zespołu integrowanie!  

Jak to działa? Cała realizacja odbywa się online. Podczas transmisji live uczestnicy dowiadują się, że zostali podzieleni na grupy. Każda drużyna będzie miała za zadanie stworzyć własny tekst do otrzymanego beatu, a następnie nagrać krótki film. Gotowe nagrania trafiają do naszego studia, gdzie są przygotowywane do wyświetlenia na żywo. 

Scenariusz łączymy z teleturniejem, podczas którego uczestnicy mają zapewnioną dodatkową rozrywkę  w oczekiwaniu na wielką premierę.

Apropo Quizu!

Wszyscy uwielbiamy Quizy! Oglądamy je w telewizji i co ciekawe zawsze znamy prawidłową odpowiedź i to dużo szybciej niż uczestnicy zabawy! Czas na sprawdzian!

Czy pytania będą trudne? Spokojnie! Nie zadamy żadnych szczegółowych czy technicznych pytań. Nie zapytamy o skomplikowane terminy, dziwne daty, modele samochodów czy nazwiska mało znanych sportowców. Pytania w Bitwie Umysłów brzmią tak banalnie, ale odpowiedź w krótkim czasie może okazać się bardzo trudna!

A czas ma znaczenie! Im szybciej tym więcej punktów! Format pytań to najczęściej TAK lub NIE lub klasyczne A, B, C D Po każdej rundzie pokażemy kolorowy wykres z popularnością odpowiedzi oraz tabelę ogólną wszystkich uczestników.

Kilka pierwszych pytań nie poszło Ci najlepiej? Bez nerwów jeszcze nadrobisz! Zakres tematyczny jest bardzo szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie!

I w końcu nadchodzi ten długo wyczekiwany moment! Już za chwilę na ekranach wszystkich uczestników zaprezentujemy przesłane nagrania. Ale to nie koniec! 

Czas wybrać najlepsze nagranie poprzez głosowanie.  

Napięcie rośnie… and the winner is…

Zapewniamy: 

 • Stworzenie platformy do rejestracji  i zgłoszeń uczestników
 • Podkład muzyczny dla każdej drużyny
 • Profesjonalną transmisję live
 • Prowadzenie wydarzenia przez konferansjera
 • Teleturniej online
 • Wielki finał! Prezentacja przesłanych nagrań
 • System głosowania na najlepszą produkcję

 

Świąteczny teleturniej Online


Podobnie jak w przypadku X-mass Room’a ciężar klimatu spada na prowadzącego. Dlatego dobieramy na mistrza teleturnieju osoby o wysokim poziomie charyzmy, który dobrze się „sprzedaje” poprzez video streaming. Uczestnicy podzieleni są na zespoły, a rozgrywka na rundy. Każda runda jest podsumowywana, wyniki komentowane przez mistrza teleturnieju i pokazywane na bieżąco wszystkim uczestnikom. 

Polem do popisu jest treść pytań – mogą dotyczyć zabawnych sytuacji firmowych, konkretnych osób, mogą być to zdjęcia z życia firmy bądź też pytania uniwersalne wiedzy ogólnej albo też w klimacie bożonarodzeniowym (rozpoznanie fragmentu świątecznej piosenki, filmu etc.).

W przypadku pojedynczych zespołów możliwa jest pełna interakcja z prowadzącym grę i miedzy uczestnikami.  Nagrody mogą być przyznawane za poszczególne rundy oraz za całość teleturnieju.


Do It Yourself (DIY) – warsztaty zrób to sam!


Warsztaty Do It Yourself wpisują się w poszukiwanie autentycznych doświadczeń, radości kreacji i satysfakcji z własnoręcznie wykonanego dzieła. Powodzenie w tego typu warsztatach zapewniają specjaliści w swoich dziedzinach (rzeźbiarze, florystki, plastycy, malarze itp.) oraz animatorzy budujący atmosferę, służący pomocą i wspierający wysiłki indywidualne i grupowe na warsztacie. Co więcej DIY znakomicie sprawdzają się w trybie online.

Uczestnicy otrzymują wcześniej kurierem wszystkie niezbędne produkty.  Wszyscy łączą się przez video stream (MS Teams, Webex, Zoom, Google Meet, Skype) , mają możliwość rozmawiania ze sobą nawzajem i ze specjalistami.

W odsłonie świątecznej Do It Yourself to Bożonarodzeniowe Lasy w butelkach, wypieki, ozdoby i dekoracje świąteczne – wszystko co  nam się kojarzy ze świętami a jest możliwe do przygotowania w warunkach domowych. Dla firm, które utrzymują bliskie relacje ze swoimi klientami pracownicy podczas warsztatów DIY mogą przygotować prezenty dla odbiorców swoich usług (mydełka, kosmetyki, ręczne kartki świąteczne etc.) . Jesteśmy gotowi na wszystko!


Świąteczny warsztat kulinarny Online


Wielu z nas święta kojarzą się z gotowaniem. Dla części przygotowania do świąt są najważniejszą częścią celebracji. Wspólne przygotowywanie potraw świątecznym z uznanym szefami kuchni (zwycięscy Top Chef, Masterchef) zgodnie z ich przepisami oraz pod ich przewodnictwem. Jak to zrobić w pandemii?

Warsztaty kulinarne Online sprawdzają się znakomicie jeżeli zadbać o szczegóły. Uczestnicy otrzymują paczki z produktami, szef kuchni dobiera przepisy, które nie budzą nadmiernych kontrowersji, sposób prowadzenia jest dynamiczny, interaktywny tak aby uczestnicy czuli się częścią większej całości.  Video streaming korzystający z narzędzi wybranych przez klienta bądź przez nas rekomendowanych (MS Teams, Google Meet, Zoom, Webex, Skype) pozwalają na pełną interakcję – wszyscy się widzą i słyszą.

Wszyscy mogą rozmawiać z szefem kuchni. Przygotowanymi potrawami uczestnicy warsztatów chwalą się na grupie społecznościowej (firmowej bądź innej wybranej). Zdjęcia posłużą do stworzenia kolażu, który będzie pamiątką z wydarzenia. Wspólny posiłek, mimo, że via Internet będzie doświadczeniem, które zapadnie w pamięć na długo.

A przecież o to chodzi w spotkaniach firmowych – to takie sytuacje scalają zespół i pozwalają przetrwać nawet bardzo trudne momenty.

Mieliśmy przyjemność

PRACOWAĆ ONLINE DLA:

PORTFOLIO NASZYCH REALIZACJI:

Gry świąteczne
Gry świąteczne
W nowym rzeczywistości potrzeba nowych rozwiązań. Można przeprowadzić angażujące, pełne energii spotkanie świąteczne online. Wigilia świąteczna 2021 r. przejdzie do Online i…przejdzie do historii. Zapraszamy!
Warsztaty online DIY – produkcja kosmetyków
Warsztaty online DIY – produkcja kosmetyków
Team building online to wymagający format. Spełnia swoją funkcje jedynie wtedy gdy przez cały czas trwania jest odpowiedni „flow”, wysoki poziom energii i zaangażowania a wszyscy czują, że uczestniczą w wydarzeniu wspólnie, że dzielą emocje, że są w nim razem, że tworzą coś wspólnie, coś swojego.
ViReal Escape Room – bądź w dwóch miejscach jednocześnie!
ViReal Escape Room – bądź w dwóch miejscach jednocześnie!
W tym formacie łączymy dwa światy – ten wirtualny, w którym jest zespół powołany dla rozwiązania zagadki i uwolnienia się z pokoju oraz ten realny – czyli rzeczywisty – w prawdziwym escape room’ie, w którym znajdują się dwie osoby – członek zespołu, z którym współpracujemy, który wykonuje nasze polecenia oraz operator kamery, który wspiera komunikację pomiędzy tymi dwoma światami. Uwaga! : wysoki poziom immersji – czyli „zanurzenia w doświadczeniu”.
Magia bębnów online – czyli grać każdy może na….wszystkim
Magia bębnów online – czyli grać każdy może na….wszystkim
W tym formacie łączymy dwa światy – ten wirtualny, w którym jest zespół powołany dla rozwiązania zagadki i uwolnienia się z pokoju oraz ten realny – czyli rzeczywisty – w prawdziwym escape room’ie, w którym znajdują się dwie osoby – członek zespołu, z którym współpracujemy, który wykonuje nasze polecenia oraz operator kamery, który wspiera komunikację pomiędzy tymi dwoma światami. Uwaga! : wysoki poziom immersji – czyli „zanurzenia w doświadczeniu”.
Escape Room – Virtual Game
Escape Room – Virtual Game
Zapraszamy do świata pełnego łamigłówek, kreowanego przez grę aktorską, taniec oraz efekty wizualne i akustyczne. Dużo energii – możliwość rywalizowania bądź współpracy w grupach bądź indywidualnie. Wspólna zabawa, wspólne emocje, wspólne doświadczenie i wspólne wspomnienia!
Bitwa umysłów - teleturniej online
Bitwa umysłów - teleturniej online
Wszyscy uwielbiamy Quizy! Oglądamy je w telewizji i co ciekawe zawsze znamy prawidłową odpowiedź i to dużo szybciej niż uczestnicy zabawy! Czas na sprawdzian!  Mistrz gry wprowadza uczestników w zasady, omawia poszczególne rundy pytań, podsumowuje wyniki i komentuje przebieg rozgrywki na bieżąco.
Fotomozaika Online
Fotomozaika Online
Atmosfera w pracy jest jednym z kluczowych elementów wiążących pracowników z firmą – FOTOMOZAIKA online to narzędzie do podtrzymania tej międzyludzkiej atmosfery, która jest wartością w każdej Firmie, szczególnie w czasach Home Office.
Warsztaty kulinarne online
Warsztaty kulinarne online
Gotowanie to muzyka XXI wieku. Warsztaty kulinarne dają radość i są naprawdę fajnym doświadczeniem online. „Kucharzenie” zbliża ludzi, a  smakowanie swoich dań i oglądanie radości na twarzach innych współpracowników łączy wspólnym doświadczeniem. Przyjazne a zarazem inspirujące przepisy, technologia działająca tak, aby nie zakłócać współuczestnictwa, energia i flow prowadzącego – to nasz przepis na warsztaty kulinarne online!
Warsztaty integracyjne on-line w oparciu o techniki improwizacji komediowej
Warsztaty integracyjne on-line w oparciu o techniki improwizacji komediowej
W czasie warsztatów wprowadzamy uczestników w tajniki komedii improwizowanej i skupiamy się na technikach komunikacji, umiejętnościach miękkich, integracji grupowej, kreatywności.
Gra szpiegowska
Gra szpiegowska
Interaktywna gra detektywistyczna to spotkanie online z tajnymi agentami pracującymi nad sprawą szpiega w Waszej firmie.
Gra wywiadów
Gra wywiadów
Raz w roku agencje wywiadowcze z całego świata organizują zawody walcząc o tytuł Najlepszej Agencji.
Lipdub Online
Lipdub Online
Czas zostać gwiazdami ekranu!  Razem ze swoimi zespołem będziecie mieli niesamowitą okazję, żeby stworzyć klip do wybranego utworu. A to wszystko bez wychodzenia z domu! Salon zamieni się w plan zdjęciowy, sypialnia w garderobę, a rzeczy, które na co dzień mogły wydawać się bezużyteczne staną się nieocenionymi gadżetami! W jaki sposób zaprezentujecie się na ekranie zależy tylko od Was – only sky is the limit :)
Onlinetegracja
Onlinetegracja
Biurowe interakcje – pozwalają na krótki reset, podczas którego regenerujemy siły i z nową energią wracamy do powierzonych zadań.
Wirtualny pokój zagadek
Wirtualny pokój zagadek
Wirtualny pokój zagadek

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel. kom.: 506 375 734,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.