Nic tak nie łączy, jak dobra kuchnia! Team building smacznie, energetycznie i z pomysłem!

Team building kulinarny

Grywalizujemy gotowanie! Uczestnicy poznają techniki gotowania i łączenia smaków - wszystko po to, aby rywalizować /współpracować podczas gotowania. Opcjonalnie powiążemy gotowanie z rozwojem kompetencji – czyli w nurcie edutainment. Team building kulinarny najwyższej próby!
Wydarzenie integracyjne spełnia swoją funkcję, jeżeli jest angażujące, kreuje pozytywne emocje, daje możliwość współpracy, wymiany doświadczeń i zostaje w pamięci na długo. W naszej propozycji sztuka kulinarna jest przestrzenią, wokół której uczestnicy kształcą się, rywalizują i współpracują. Duża intensywność wydarzenia, silne emocje sprawiają, że tzw. fun factor jest bardzo wysoki. Umiejętne omówienie powstałych w ten sposób doświadczeń sprawia, że team building wzbogaci się o smart factor.

Team building kulinarny jest realizowany w formule edutainmentowej. Rozłożenie akcentu pomiędzy rozrywkę (entertainment) a rozwój (education) jest częścią projektowania wydarzenia. Omówienia mogą stanowić połowę wydarzenia bądź mieć charakter symboliczny – w zależności od celów postawionych przed spotkaniem.

Możliwości realizacji:

  • Sztafeta – zespół gotuje wspólne danie. Gotuje jedna osoba przez 10 minut. Następnie przekazuje stanowisko kolejnej osobie bez słowa komentarza. W zespole jest 6-7 osób. Liczba zespołów jest dowolna.
  • Nieoczekiwana zmiana miejsc – uczestnicy w 2-3-osobowych zespołach przygotowują danie konkursowe. W połowie gotowania muszą zmienić stanowisko i kończyć danie innego zespołu.
  • Poligon kulinarny – uczestnicy, tworząc zespoły, mają przed sobą szereg wyzwań, część z nich wymaga współpracy z pozostałymi: rozpoznawanie smaków z zamkniętymi oczami, gotowanie nowoczesnymi technikami, gotowanie na akord, gotowanie intuicyjne, dekorowanie etc.
  • Zasmakuj we współpracy – uczestnicy dzielą się na zespoły, ale nie rywalizują ze sobą. Celem jest przygotowanie menu degustacyjnego na równym poziomie. Zespoły tworzą wg talentów i predyspozycji tak, aby rezultaty były zrównoważone. Zespoły mają limitowane możliwości współpracy ze sobą. Mogą zwyciężyć wyłącznie wspólnie.

Metodologia:

Team building kulinarny jest formułą elastyczną zarówno pod względem czasu (od 3 h do 2 dni), jak również liczby uczestników (skalowalny od 6 do 120 uczestników). Różnorodne aktywności, mobilizowanie uczestników do współpracy, rywalizacji, indywidualnego zaangażowania mogą odbywać się na wiele różnych sposobów. Pozyskane w ten sposób doświadczenia mogą być wartością samą w sobie, bądź zostać omówione pod kątem celów rozwojowych.

Mieliśmy przyjemność

PRACOWAĆ ONLINE DLA:

PORTFOLIO NASZYCH REALIZACJI:

Team building kulinarny
Team building kulinarny
Grywalizujemy gotowanie! Uczestnicy poznają techniki gotowania i łączenia smaków - wszystko po to, aby rywalizować /współpracować podczas gotowania. Opcjonalnie powiążemy gotowanie z rozwojem kompetencji – czyli w nurcie edutainment. Team building kulinarny najwyższej próby!
Pokaz kulinarny
Pokaz kulinarny
Utytułowani szefowie kuchni, pasja, widowiskowe dania. Barwne opowieści, stand-up show, energia i charyzma prowadzącego. Całość daje kulinarny pokaz, który może stać się zwieńczeniem spotkania firmowego bądź samodzielnym wydarzeniem. Zapraszamy na team building kulinarny.
Warsztat kulinarny
Warsztat kulinarny
Profesjonalny szef kuchni o przestrzeń gastronomiczno-eventowa, przepisy dopasowane do potencjału i umiejętności uczestników staną się fundamentem dla warsztatu kulinarnego. W rezultacie pracy zespołu powstanie obiad dla wszystkich uczestników – często finezyjny i wielodaniowy.
Firmowe świętowanie okazji
Firmowe świętowanie okazji
Firmowa wigilia, wielkanocne spotkanie, świętowanie sukcesu bądź spotkanie menedżerskie. Każda z tych okazji może zyskać poprzez odpowiednią oprawę kulinarną. Dobieramy do okazji rodzaj kuchni, format spotkania  (pokaz, warsztat, degustacja) chefa kuchni oraz studio kulinarne.
Warsztat piwny - Beerscape
Warsztat piwny - Beerscape
Warsztat jest osadzony w formule escape roomu. Na czas trwania procesu produkcji uczestnicy wcielają się w rolę browarników w małym rodzinnym browarze. U progu zadania każdy z uczestników dostanie szczątkowe instrukcje dotyczące warzenia piwa.

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel. kom.: 506 375 734,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.