Nic tak nie łączy, jak dobra kuchnia! Team building smacznie, energetycznie i z pomysłem!

Warsztat piwny - Beerscape

Warsztat jest osadzony w formule escape roomu. Na czas trwania procesu produkcji uczestnicy wcielają się w rolę browarników w małym rodzinnym browarze. U progu zadania każdy z uczestników dostanie szczątkowe instrukcje dotyczące warzenia piwa.

Proponujemy Państwu warsztat warzenia piwa, jako nowoczesną formę teambuilding’u, która w niecodzienny sposób zacieśni relacje między pracownikami, wzmocni ich umiejętności komunikacyjne oraz  w atmosferze kreatywności i wspólnego osiągania celu jakim będzie produkcja spersonalizowanego złocistego trunku, utrwali mechanizmy współpracy i współodpowiedzialności za osiągnięty rezultat.


Warsztat jest osadzony w formule escape roomu. Na czas trwania procesu produkcji uczestnicy wcielają się w rolę browarników w małym rodzinnym browarze. U progu zadania każdy z uczestników dostanie szczątkowe instrukcje dotyczące warzenia piwa. Uczestnicy zostają zamknięci w salach, z których ich zadaniem będzie się wydostać. Sukces umożliwi im wyłącznie współdziałanie,  dzielenie się odkrytymi wskazówkami  i informacjami oraz proaktywne dążenie do celu.  Wszystko, co uczestnicy znajdą w tajemnych skrzynkach i szkatułach, będzie stanowiło fragmenty tajemnego przepisu warzenia piwa i składniki do przygotowania eliksiru szczęścia. Pod okiem  dwóch pasjonatów chmielowego trunku uczestnicy nauczą się zasad warzenia, doboru surowców i kompletowania niezbędnego sprzętu.   

Efekt WOW! to  prezent w postaci spersonalizowanych butelek piwa wytworzonych przez uczestników, który po zakończeniu okresu fermentacji (ok 25-30 dni)  będzie przekazany naszym dzielnym browarnikom.  W trakcie warsztatu jednym z zadań browarników będzie przygotowanie etykiet na butelki z logiem  klienta.

Wydarzenie,  do którego Państwa zapraszamy, jest wyjątkowe z uwagi na  możliwość rozkoszowania się niezwykłym smakiem złotego trunku, a wspomnienie  wirujących nut zapachowo - smakowych słodkiej żurawiny, świerku czy esencjonalnego cynamonu  na lata pozostanie niesamowitym wspomnieniem tych wspólnie spędzonych chwil.

Prowadzący


Filip Kowalewski
Ekspert w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej automatyzujący procesy technologiczne produkcji w największych browarach Europy środkowej i wschodniej, a prywatnie domowy browarnik oraz koneser piwa. Połączenie tych światów dało mu możliwość na stworzenie grupowych warsztatów piwnych, które opierają się na procesie warzenia złotego trunku, podczas których wyjątkową wagę przykłada się do procesów zachodzących między ludźmi.Filip Guilherme
Poprzez pracę w agencji kreatywnej związany z branżą piwną od początku Piwnej Rewolucji w Polsce. Uczestniczył w procesie kreacji marek w polskim krafcie, współpracując ze znanymi na rynku browarami rzemieślniczymi i regionalnymi. Piwowar domowy z wieloletnim doświadczeniem. Uczestnik i laureat konkursów piwowarskich. Piwo to jego pasja, której poświęca bardzo dużą część swojego czasu. Warzy i tworzy nowe receptury, na które pomysłów ma niezliczoną ilość.


Mieliśmy przyjemność

PRACOWAĆ ONLINE DLA:

PORTFOLIO NASZYCH REALIZACJI:

Team building kulinarny
Team building kulinarny
Grywalizujemy gotowanie! Uczestnicy poznają techniki gotowania i łączenia smaków - wszystko po to, aby rywalizować /współpracować podczas gotowania. Opcjonalnie powiążemy gotowanie z rozwojem kompetencji – czyli w nurcie edutainment. Team building kulinarny najwyższej próby!
Pokaz kulinarny
Pokaz kulinarny
Utytułowani szefowie kuchni, pasja, widowiskowe dania. Barwne opowieści, stand-up show, energia i charyzma prowadzącego. Całość daje kulinarny pokaz, który może stać się zwieńczeniem spotkania firmowego bądź samodzielnym wydarzeniem. Zapraszamy na team building kulinarny.
Warsztat kulinarny
Warsztat kulinarny
Profesjonalny szef kuchni o przestrzeń gastronomiczno-eventowa, przepisy dopasowane do potencjału i umiejętności uczestników staną się fundamentem dla warsztatu kulinarnego. W rezultacie pracy zespołu powstanie obiad dla wszystkich uczestników – często finezyjny i wielodaniowy.
Firmowe świętowanie okazji
Firmowe świętowanie okazji
Firmowa wigilia, wielkanocne spotkanie, świętowanie sukcesu bądź spotkanie menedżerskie. Każda z tych okazji może zyskać poprzez odpowiednią oprawę kulinarną. Dobieramy do okazji rodzaj kuchni, format spotkania  (pokaz, warsztat, degustacja) chefa kuchni oraz studio kulinarne.
Warsztat piwny - Beerscape
Warsztat piwny - Beerscape
Warsztat jest osadzony w formule escape roomu. Na czas trwania procesu produkcji uczestnicy wcielają się w rolę browarników w małym rodzinnym browarze. U progu zadania każdy z uczestników dostanie szczątkowe instrukcje dotyczące warzenia piwa.

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel. kom.: 506 375 734,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.