Lafarge

Case studies

W ramach współpracy Gammy z Lafarge zrealizowano akademię „efektywności osobistej” na którą składały się szkolenia z zakresu „Zarządzania sobą w czasie” oraz „Zarządzania stresem”. Szkolenia poprzedzone były zogniskowanymi wywiadami z Uczestnikam. Pozwoliło to trenrom poznać oczekiwania grup oraz poznać typowe sytuacje z miejsca pracy, które: wywołują silny stres, powodują niejasność w wyborze priorytetów oraz utrudniają organizację i efektywność .

zdjęcie - Lafarge

W ramach współpracy Gammy z Lafarge zrealizowano akademię „efektywności osobistej” na którą składały się szkolenia z zakresu „Zarządzania sobą w czasie” oraz „Zarządzania stresem”.

Szkolenia poprzedzone były zogniskowanymi wywiadami z Uczestnikam. Pozwoliło to trenrom poznać oczekiwania grup oraz poznać typowe sytuacje z miejsca pracy, które: wywołują silny stres, powodują niejasność w wyborze priorytetów oraz utrudniają organizację i efektywność .
 
Program szkolenia odzwierciedlał oczekiwania Uczestników, zaś analizowane przykłady i case studies dotyczyły wyłącznie pracy w Lafarge.

Szkolenia z zakresu „efektywności osobistej” bazowały na sztuce ustalania i przestrzegania harmonogramów, pracy z aplikacjami wspierającymi wydajność, współpracy międzydziałowej i pracy projektowej oraz na metodach priorytetyzacji zadań w dobie multitaskingu.Specjalny program dedykowany był także działom handlowym, które trenowały optymalizację pracy w siłach sprzedaży oraz podczas jazdy samochodem do klientów i partnerów Lafarge.

Szkolenia „Zarządzania stresem” odwoływały się do zjawiska samego stresu: który stres powoduje frustrację i wypalenie oraz jaki stres działa mobilizująco. Uczesnicy poznali także katalog skutecznych i nieskutecznych metod radzeniaa sobie ze stresem. Ponadto, Uczestnicy wzięli udział w relaksacjach oraz technikach które pozwalają zwalczyć stres na poziomie fizjologii. Kolejnym etapem były treningi mentalne, pozwalające zarządzić stresem na płaszczyźnie osobistych przekonań.

Zaproponowane i zrealizowane szkolenia cieszyły się dużą popularnością zarówno wśród Uczestników jak też Organziatorów.

Na uznanie wskazywał fakt otrzymania gotowych narzędzi, które od zaraz można zoastosować w miejscu pracy. Ponadto, zawartość treningów mentalnych dodatkowo wzmocniła Uczestników, spowodowała wyższą motywację do stosowania nowopoznanych techniki.

Jak zachować life work balance? Jak nie bać się zmian? Jak opanować paraliżujący stres w życiu prywatnym i zawodowym? Jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu? Jak zachować równowagę w emocjach? Zapoznaj się z naszymi szkoleniami interpersonalnymi:szkolenie asertywność, panowanie nad stresem, zarządzanie czasem szkolenie
Zobacz szkolenia powiązane z tym tematem:
26 sierpień 2019 - 27 sierpień 2019
Warszawa
24 czerwiec 2019 - 25 czerwiec 2019
Warszawa
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze referencje i case studies

Referencje
Projekty komercyjne
Referencje
Administracja publiczna
Referencje
Pełna lista referencyjna
Case studies
Zestawienie case studies

Kolejne case studies

Poprzednie case studies
Obecne referencje
Lafarge
Kolejne case studies

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.