DÖHLER

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne

Profesjonalne przeprowadzenie szkoleń, a w szczególności ciekawy i interaktywny sposób prowadzenia warsztatów przez trenerów firmy „Gamma” spowodowały, że w 100% udało się osiągnąć założone cele.

zdjęcie - DÖHLER

W latach 2016 i 2017 firma „Gamma" przeprowadziła dla pracowników działu obsługi klienta DÖHLER Polska Sp. zoo dwa szkolenia:

  • „Asertywność w trudnych sytuacjach obsługowych"
  • „Sztuka współpracy i komunikowania się w trudnych sytuacjach"

Szkolenia miały na celu poprawę komunikacji i współpracy w zespole, a także nabycie umiejętności obsługi klienta w trudnych sytuacjach m.in. poprzez wzrost poziomu asertywności.

Profesjonalne przeprowadzenie szkoleń, a w szczególności ciekawy i interaktywny sposób prowadzenia warsztatów przez trenerów firmy „Gamma" spowodowały, że w 100% udało się osiągnąć założone cele. Na podstawie przeprowadzonych ankiet poszkoleniowych z przyjemnością stwierdzamy, że zdobyte umiejętności mają zastosowanie w codziennej pracy naszego zespołu.

Bardzo dobra współpraca z firmą „Gamma" oraz wysoki poziom świadczonych usług sprawia, że możemy ją polecić jako rzetelną firmę szkoleniową. Usługa szkoleniowa została wykonana z należytą starannością, w sposób satysfakcjonujący jego uczestników. Trener prowadzący zajęcia wykazał się praktyczną znajomością tematu oraz umiejętnościami w zakresie przekazywanej wiedzy.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu z komunikacji. Dzięki temu szkoleniu rozwiniesz m.in.: umiejętność wyrażania swoich myśli w sposób prosty i precyzyjny, umiejętność aktywnego słuchana, umiejętność przyjmowania i udzielania informacji zwrotnej.

Szkolenia powiązane z tym tematem: szkolenia z rozwoju osobistego, szkolenie pewność siebie w biznesie.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.