ESKA

Lista Referencyjna - Projekty Komercyjne
Całość wykonanej przez trenerów Gammy pracy została oceniona wysoko zarówno z perspektywy pracowniczej – przez adresatów projektu (pracowników) jak i perspektywy organizacyjnej.
zdjęcie - ESKA
Polecamy firmę Gamma, jako profesjonalnego partnera szkoleniowo-doradczego.

Szkolenia realizowane są w następujących obszarach:

  • Akademia sprzedaży – w ramach systemu została przeszkolona grupa ponad 200 handlowców z obszaru telemarketingu, sprzedaży, negocjacji, i obsługi klienta. Poziom zaawansowania szkoleń był dopasowywany do umiejętności handlowych poszczególnych grup pracowników.
  • Mentoring w sprzedaży – w ramach projektu została wyselekcjonowana grupa ponad 60 najlepszych pracowników sił sprzedaży. Dla tej grupy zostały zrealizowane szkolenia z obszaru train the trainer, autoprezentacji, procesów grupowych, prowadzenia treningów sprzedażowych. Szkolenia były wsparte poprzez narzędzia follow up takie jak manual, zadania rozwojowe czy indywidualne konsultacje.
  • Akademia umiejętności kierowniczych – w ramach projektu została przeszkolona grupa 30 dyrektorów handlowych z umiejętności związanych z koordynacją sprzedaży, budowaniem zespołu sprzedażowego egzekwowaniem standardów wypracowanych na szkoleniach, motywowania pracowników, prowadzeniem ocen okresowych.
  • System szkoleniowy zaprojektowany przez Gammę jest wspierany przez zespół koordynatorów wewnętrznych, oraz koordynatora zewnętrznego dedykowanego pracownika Gammy,
  • Szkolenia i działania około szkoleniowe, wspierające sprzedaż zostały zaprojektowane i zrealizowane na wysokim poziomie merytorycznym i trenerskim. Całość działań bazowała na szczegółowym poznaniu specyfiki naszej organizacji i rynku. Szkolenia były dopasowane zarówno do sprzedaży typu B2B jak i dla Klienta indywidualnego,

Całość wykonanej przez trenerów Gammy pracy została oceniona wysoko zarówno z perspektywy pracowniczej – przez adresatów projektu (pracowników) jak i perspektywy organizacyjnej.


Telesprzedaż - przełamanie barier osobistych dotyczących telesprzedaży jest kluczowe w osiąganiu dobrych wyników sprzedażowych. Na szkoleniu z telesprzedaży dowiesz się jak przełamać osobisty opór związany z rozmową telefoniczną, jak stosować metody perswazji,  jak poradzić sobie z trudnymi sytuacjami w rozmowie z klientem. |  Firma Gamma sp. j. zaprasza na szkolenia z telemarketingu i profesjonalnej sprzedaży. Zobacz też sprzedaż prowokatywnaszkolenie dla handlowców.

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.