IMPERIAL TABACCO

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne
W dniu 14.01.2014 r. mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Gamma, która zrealizowała szkolenie „Rola Działu HR, jako Business Partnera” dla pracowników Departamentu Zasobów Ludzkich naszej firmy. Z satysfakcją i przyjemnością rekomendujemy firmę Gamma jako profesjonalnego i solidnego partnera.
zdjęcie - IMPERIAL TABACCO
W dniu 14.01.2014 r. mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Gamma, która zrealizowała szkolenie „Rola Działu HR, jako Business Partnera" dla pracowników Departamentu Zasobów Ludzkich naszej firmy. Szkolenie odbyło się w formie warsztatów, z uwzględnieniem takiego zakresu jak: perspektywa HR Business Partnera, oczekiwania i kluczowe kompetencje, budowanie autorytetu. Uczestnicy pracowali nad zadaniami w ramach grupowych oraz indywidualnych ćwiczeń, aktywnie brali udział w scenkach oraz dyskusjach grupowych, które sprzyjały wymianie informacji, poszukiwaniu najlepszych rozwiązań i wyjaśnianiu wszelkich niejasności w danym temacie.

Trenerki bardzo interesująco przekazywały swoją wiedzę i moderowały dyskusje uczestników, przez co zajęcia były bardzo dynamiczne i ciekawe.

Szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie, zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym, firma reagowała elastycznie na Nasze potrzeby, CO świadczy o jej zaangażowaniu i solidności,

Kompetentni trenerzy, indywidualne podejście do uczestników, profesjonalizm w przekazywaniu wiedzy oraz formuła szkolenia, wpłynęły na pozytywną opinię uczestników.

Z satysfakcją i przyjemnością rekomendujemy firmę Gamma jako profesjonalnego i solidnego partnera.

Firma Gamma sp. j. zaprasza na szkolenie z Design Thinking. Szkolenie prowadzone jest metodą warsztatową, gdzie uczestnicy zostaną przeprowadzeni przez cykl Design Thinking. Dzięki temu, mogą oni od razu przećwiczyć  idee Design Thinking, co pozwala na szybsze  wdrożenie tej metodyki w praktykę zawodową. Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników działu HR. Zobacz również: szkolenie zarządzanie projektami, szkolenia dla menedżerów.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.