ZIOŁOPEX

Lista Referencyjna – Projekty Komercyjne
Trenerzy Gammy dali się poznać z jednej strony, jako praktycy, z drugiej potrafili się świetnie przygotować produktowo do realizowanych szkoleń. Dzięki temu całość działań rozwojowych odbywał w dopasowaniu do specyfiki naszego rynku, klientów i naszej firmy
zdjęcie - ZIOŁOPEX

Rekomendujemy firmę Gamma jako sprawdzonego dostawcę usług doradczych i szkoleniowych. Firma zaprojektowała i wdrożyła system szkoleniowy własnego autorstwa. System składał się na szkolenia oraz działania około-szkoleniowe. Całość pozwoliła wypracować zunifikowane standardy menedżerskie i sprzedażowe.

System składał się z następujących elementów:

  • Akademia umiejętności handlowych - w ramach projektu zostały przeszkolone całe siły sprzedaży łącznie z kierownikami niższego i wyższego szczebla. Zostały wypracowane tzw. kanony działania w obszarze sprzedaży, negocjacji, obsługi klienta. Rozwój pracowników był wzmacniany poprzez narzędzia follow up takie jak sesje coachingowe, arkusze analizy krytycznej, zadania rozwojowe i poligony handlowe. Akademia umiejętności menedżerskich - w ramach projektu została przeszkolona kadra kierownicza w obszarach rozwoju pracowników, zarządzania projektami, zarządzania zmianą, delegowaniem i egzekwowaniem, rozwiązywaniem konfliktów, zarządzaniem zespołem, motywowaniem pracowników. Szkolenia zostały wsparte life coachingiem i coachingiem kompetencyjnym.
  • Akademia umiejętności osobistych – w ramach projektu wybrani pracownicy firmy mieli możliwość uczestnictwa w szkoleniach z komunikacji, asertywności, anty-stresu i zarządzania czasem. Formuła przygotowanego przez Gammę systemu zakładała stworzenie zespołu koordynatorów wewnętrznych – grupy ludzi monitorujących przebieg realizowanych akademii. Koordynatorzy wewnętrzni otrzymywali raporty dotyczące postępów w rozwoju pracowników i efektywności szkoleń. Do poszczególnych akademii byli również dedykowani trenerzy Gammy, jako koordynatorzy zewnętrzni – w przypadku jakichkolwiek zagadnień organizacyjnych bądź merytorycznych mogliśmy liczyć na ich pomoc.
  • Poza dużymi projektami system zawierał również miniprojekty dedykowane dla poszczególnych działów takich jak dział zakupów, logistyki czy marketingu.

Cały system zrealizowany przez Gammę pozwolił wypracować nowe standardy menedżerskie i sprzedażowe w organizacji.

Trenerzy Gammy dali się poznać z jednej strony, jako praktycy, z drugiej potrafili się świetnie przygotować produktowo do realizowanych szkoleń. Dzięki temu całość działań rozwojowych odbywał w dopasowaniu do specyfiki naszego rynku, klientów i naszej firmy.

Zdobądź niezbędną wiedzę i umiejętność profesjonalnej sprzedaży i obsługi klienta. Zapraszamy na szkolenie z technik sprzedaży, na którym uczestnicy zostaną gruntownie przygotowani z zakresu profesjonalnej obsługi klienta. Na szkoleniu zostaną omówione m. in.: przygotowanie do spotkania, budowanie relacji z klientem, argumentacja i przekonanie klienta do oferowanego produktu, negocjowanie warunków umowy, finalizowanie transakcji.

Szkolenia powiązane z tym tematem: szkolenie z obsługi klienta, sprzedaż narracyjna.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.