Ceny transferowe 2017 szkolenie

Ceny transferowe są ostatnimi czasy bardzo popularnym określeniem pojawiającym się w języku użytkowym. Wynika to z prostego faktu, gdyż są one związane z podmiotami powiązanymi, którzy stanowią ogromny procent rynku biznesowego polski.

   
  Ceny transferowe są ostatnimi czasy bardzo popularnym określeniem pojawiającym się w języku użytkowym. Wynika to z prostego faktu, gdyż są one związane z podmiotami powiązanymi, którzy stanowią ogromny procent rynku biznesowego polski.

  Chcąc więc być na bieżąco z tą tematyką, warto pomyśleć nad skorzystanie z ofert szkoleniowych prowadzonych przez rożne firmy, które w ramach odpowiednie opłaty przygotowują nas i powiększają naszą wiedzę z tego zakresu.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Obecnie obowiązujący porządek prawny dotyczący cen transferowych oraz przygotowanie do nadchodzących zmian w tym obszarze – zapraszamy na szkolenie NOWE REGULACJE W OBSZARZE CEN TRANSFEROWYCH

  Uczestników tego szkolenia interesuje również:

  Co więc mogą zaoferować nam szkolenia?

  Po pierwsze i najważniejsze – nowości z danej branży. W przypadku cen transferowych mowa tutaj o wszelakiego rodzaju aktualnościach, które bardzo często pojawiają się i wprowadzają liczne zmiany. Jest to bardzo ważne w szczególności na fakt, że w ciągu ostatnich kilku lat znacznie zwiększyła się ilość kontroli, sprawdzających czy deklaracje są dobrze wypełniane. Wróćmy jednak do początku o czym mowa na takich kursach?
   
  Po drugie poruszane są zagadnienia z zakresu podstawowych przepisów z cen transferowych, tzn jakie są wytyczne, nowoczesne konwencje, jakie mamy przepisy polskie, czym są podmioty powiązane i jak je dzielimy, a także o tym jaki istnieją metody szacunkowe cen transferowych.

  Ponadto szkolenia wprowadzają wszelakiego rodzaju nowości jakie zostały wprowadzone z zakresu cen transferowych. Ponadto poruszane są zagadnienia z transakcji finansowych, jak i transakcji niematerialnych.
   
  Oprócz tego nauczymy się na temat przepisów prawnych obwiązujących w polce, analizy porównywalności oraz sposób wykorzystania cen transferowych. Takie szkolenia trwają Jawczyc 2-3 dni i mają postać weekendowych wyjazdów.

  Są one znakomity rozwiązaniem dla osób, które w jakichkolwiek sposób są związane z cenami transferowymi, jak i prowadzone są przez specjalistów z danej dziedziny. W większości jak już wspominano szkolenia maja charakter stacjonarny, co nie zmienna faktu, ze w internecie są dostępne szkolenia online pozwalając na powiększenie naszej wiedzy z tego zakresu. Ostatecznie to jaką formę wybierzemy zależy od nas.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.