Kto zarządza zapasami w firmie logistycznej?

Firma logistyczna to naprawdę całkiem trudne i skomplikowane przedsięwzięcie, w którym realizacja łańcucha dostaw przypomina czasem wygranie partii szachów z naprawdę wymagającym przeciwnikiem. Jak wygląda zarządzanie łańcuchem dostaw? Tego dowiemy się idąc na szkolenie incoterms.

zdjęcie - (the_title())


Kto zarządza zapasami w firmie logistycznej?

Firma logistyczna to naprawdę całkiem trudne i skomplikowane przedsięwzięcie, w którym realizacja łańcucha dostaw przypomina czasem wygranie partii szachów z naprawdę wymagającym przeciwnikiem. Jak wygląda zarządzanie łańcuchem dostaw? Kto zarządza zapasami w takiej firmie? Jak w ogóle zrozumieć zasady działania i funkcjonowania takiej firmy? O tym powiemy pokrótce poniżej...

Zarządzanie łańcuchem dostaw szkolenie - najważniejsza inwestycja

Zanim jednak przejdziemy dalej, trzeba stanowczo powiedzieć o kilku dość istotnych sprawach. Przede wszystkim zaś należy koniecznie rozważyć dla siebie oraz swoich pracowników, a w szczególności zaś wszystkich kierowników zespołów logistycznych, szkolenie z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw. co nam da takie szkolenie?

Otóż przedstawione zostaną na nim wszelkie najważniejsze strategie zarządzania łańcuchem dostaw, sposoby, jak to zastosować w praktyce, błędy, jakie są popełniane przez firmy logistyczne itp. Zasadniczo dzięki takiemu przeszkoleniu będziemy dokładnie się orientować, jak w zasadzie powinniśmy rozplanować pracę w firmie.

Warto jeszcze zaznaczyć, że obowiązkowo powinno się również zainwestować w szkolenia intrastat 2016 a także w szkolenie incoterms. Te szkolenia odnoszą się bowiem odpowiednio do zasad międzynarodowego handlu oraz do statystyki w takim handlu. To są bardzo ważne sprawy, których nie można przeoczyć, ponieważ wiąże się to z wieloma nieprzyjemnościami finansowymi.

Zarządzanie w firmie logistycznej - zarządzanie zapasami

Zasadniczo łańcuch dostaw to po prostu zaopatrzenie na popyt na dany towar czy produkt. Warto w tym momencie podkreślić, że dzisiaj coraz bardziej popularne staje się zarządzanie zapasami. Na czym ono tak w zasadzie polega?

Otóż ogólnie rzecz ujmując osobą odpowiedzialną za uzupełnienie zapasów jest dostawca nie zaś odbiorca. Taka zasada pojawia się szczególnie w wieloogniwowych łańcuchach dostaw, w których pomiędzy pierwszą osobą wysyłającą część towaru albo jakiś surowiec a ostatecznym sprzedającym oferującym klientowi gotowy produkt mija jeszcze wiele czasu.,

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.