Ochrona danych osobowych szkolenie

Ochrona danych osobowych jest niezwykle ważna dla każdego, kto swoje dane udostępnia innym. Robimy to niemal każdego dnia, np. kiedy umawiamy się do lekarza, czy na zabieg fryzjerski. Kiedy zakładamy konto w banku, czy choćby udzielamy się w internecie. Dane osobowe to już samo imię i nazwisko, które nie każdy chce udostępniać innym. Siedząc np. w poczekalni do lekarza specjalisty, nie zawsze mamy ochotę na to, by inni poznali nasze imię i nazwisko

   

  Ochrona danych osobowych jest niezwykle ważna dla każdego, kto swoje dane udostępnia innym. Robimy to niemal każdego dnia, np. kiedy umawiamy się do lekarza, czy na zabieg fryzjerski. Kiedy zakładamy konto w banku, czy choćby udzielamy się w internecie. Dane osobowe to już samo imię i nazwisko, które nie każdy chce udostępniać innym.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W DZIAŁACH KADR I HR

  Wprowadzenie do porządku prawnego unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych – RODO oznacza zmiany – jak głębokie i trudne będzie zależało od praktycznej znajomości rozporządzenia – na poziomie realnych procesów HR w organizacji.

  Uczestnicy tego szkolenia interesują się również:

  Siedząc np. w poczekalni do lekarza specjalisty, nie zawsze mamy ochotę na to, by inni poznali nasze imię i nazwisko. Nie mówiąc już o innych, bardziej szczegółowych danych. Dlatego też w naszym kraju od bardzo dawna istnieją restrykcyjne przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.

  Zgodnie z przepisami obowiązującymi w całej Unii Europejskiej, dane osobowe są jednak zbyt słabo chronione, a każdy z nas ma prawo do jeszcze lepszej, większej ochrony. Dlatego też prowadzone są szkolenia i kursy, mające na celu zapoznanie z jeszcze bardziej restrykcyjnymi przepisami wszystkie osoby, które mają dostęp do danych osobowych innych osób.

  Zajrzyj do strefy wiedzy po więcej artykułów;

  Ochrona danych osobowych szkolenie obejmuje wszystkie aspekty, które wprowadza również nowa ustawa, a więc dotyczy ochrony danych osobowych tych bardzo podstawowych, jak i tych bardziej szczegółowych, a nawet danych osobowych wrażliwych, które pod żadnym pozorem nie mogą zostać ujawnione. Uaktualnione przepisy, który weszły w życie w drugiej połowie maja 2018 roku mają za zadanie jeszcze skuteczniej chronić dane osobowe wszystkich osób, jak i informować te osoby o posiadaniu tych danych i zarządzaniu nimi. Każdy obywatel ma prawo do wglądu do tych danych, a także do ich zmiany, aktualizowania, czy też całkowitego usunięcia.

  Ochrona danych osobowych szkolenie jest kierowane do wszystkich osób, którym podajemy swoje dane, choćby imię i nazwisko wpisując się na listę oczekujących itd. Ma to zapewnić większe bezpieczeństwo wszystkim obywatelom naszego kraju, a także nie dopuścić do tego, by informacje o nas, jak np. adres zamieszkania, numer telefonu czy wiele innych informacji nie dostały się w żadne niepowołane ręce tudzież do osób, które mogą wykorzystać je w nieodpowiedni sposób.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W DZIAŁACH KADR I HR

  Wprowadzenie do porządku prawnego unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych – RODO oznacza zmiany – jak głębokie i trudne będzie zależało od praktycznej znajomości rozporządzenia – na poziomie realnych procesów HR w organizacji.

  Uczestnicy tego szkolenia interesują się również:

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.