Po co jest szkolenie z cen transferowych?

Szkolenia z cen transferowych organizowane są by przekazać wszystkim biorącym w nich udział słuchaczom kompleksową i szeroką wiedzę teoretyczną oraz wymienić praktyczne doświadczenia związane ze stosowaniem cen transferowych. Podczas szkolenia każdy z uczestników uzyska praktyczną wiedzę dotyczącą problematyki sporządzania stosownej dokumentacji cen transferowych. Uczestnikom wyjaśnione zostaną wszelkiego rodzaju zawiłości prawne oraz przedstawi się im obowiązki podatnika i obowiązki instytucji dokonujących jego kontroli, jakie wynikają z polskiego systemu prawa podatkowego. 

   
  Szkolenia z cen transferowych organizowane są by przekazać wszystkim biorącym w nich udział słuchaczom kompleksową i szeroką wiedzę teoretyczną oraz wymienić praktyczne doświadczenia związane ze stosowaniem cen transferowych. Podczas szkolenia każdy z uczestników uzyska praktyczną wiedzę dotyczącą problematyki sporządzania stosownej dokumentacji cen transferowych.
   
  Uczestnikom wyjaśnione zostaną wszelkiego rodzaju zawiłości prawne oraz przedstawi się im obowiązki podatnika i obowiązki instytucji dokonujących jego kontroli, jakie wynikają z polskiego systemu prawa podatkowego. Ponadto, słuchacze zdobędą także praktyczną wiedzę w aspekcie dokładnego i szczegółowego ustalania wartości rynkowej każdego przedmiotu transakcji.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Obecnie obowiązujący porządek prawny dotyczący cen transferowych oraz przygotowanie do nadchodzących zmian w tym obszarze – zapraszamy na szkolenie NOWE REGULACJE W OBSZARZE CEN TRANSFEROWYCH

  Uczestników tego szkolenia interesuje również:

  Uczestnikom zostaną również zaprezentowane tzw. metody-klucze, czyli metody, mechanizmy, sposoby i środki działania, dzięki którym można w łatwy sposób ustalić odpowiedni poziom cen transferowych dostosowany do wartości towaru, produktu lub usługi będącej przedmiotem transakcji handlowej pomiędzy podmiotami w ramach grupy kapitałowej.

  W końcu, wszyscy uczestnicy zyskają możliwość wymiany swoich poglądów z trenerami, nauczycielami, specjalistami i innymi uczestnikami podczas moderowanych dyskusji, czy analizy studium przypadku.

  Szkolenie przeznaczone jest w szczególności dla funkcjonariuszy i pracowników korpusu służby cywilnej służb finansowo-księgowych, takich jak Służba Celno-Skarbowa, czy też kontrola skarbowa i wywiad skarbowy (w ograniczonym zakresie także Policja, Straż Graniczna, Służba Kontrwywiadu Wojskowego i Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Centralne Biuro Antykorupcyjne – w zakresie swoich właściwości).
   
  Szkolenie dotykające problematyki cen transferowych kierowane jest również do kontrolerów finansowych, doradców podatkowych, audytorów, prezesów, właścicieli, kierowników, dyrektorów i członków zarządów różnego rodzaju instytucji finansowych. W końcu, w szkoleniu mogą wziąć udział osoby odpowiedzialne za sporządzenie dokumentacji podatkowej w podmiocie gospodarczym, jak również wszystkie pozostałe osoby chcące znacząco pogłębić swoją wiedzę w zakresie omawianej na szkoleniu szerokiej problematyki.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami

  Sprawdź jakie szkolenia online oferujemy:

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.