Po co jest szkolenie z cen transferowych?

Szkolenia z cen transferowych organizowane są by przekazać wszystkim biorącym w nich udział słuchaczom kompleksową i szeroką wiedzę teoretyczną oraz wymienić praktyczne doświadczenia związane ze stosowaniem cen transferowych. Podczas szkolenia każdy z uczestników uzyska praktyczną wiedzę dotyczącą problematyki sporządzania stosownej dokumentacji cen transferowych. Uczestnikom wyjaśnione zostaną wszelkiego rodzaju zawiłości prawne oraz przedstawi się im obowiązki podatnika i obowiązki instytucji dokonujących jego kontroli, jakie wynikają z polskiego systemu prawa podatkowego. 

zdjęcie - Po co jest szkolenie z cen transferowych?
 
Szkolenia z cen transferowych organizowane są by przekazać wszystkim biorącym w nich udział słuchaczom kompleksową i szeroką wiedzę teoretyczną oraz wymienić praktyczne doświadczenia związane ze stosowaniem cen transferowych. Podczas szkolenia każdy z uczestników uzyska praktyczną wiedzę dotyczącą problematyki sporządzania stosownej dokumentacji cen transferowych.
 
Uczestnikom wyjaśnione zostaną wszelkiego rodzaju zawiłości prawne oraz przedstawi się im obowiązki podatnika i obowiązki instytucji dokonujących jego kontroli, jakie wynikają z polskiego systemu prawa podatkowego. Ponadto, słuchacze zdobędą także praktyczną wiedzę w aspekcie dokładnego i szczegółowego ustalania wartości rynkowej każdego przedmiotu transakcji.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Obecnie obowiązujący porządek prawny dotyczący cen transferowych oraz przygotowanie do nadchodzących zmian w tym obszarze – zapraszamy na szkolenie NOWE REGULACJE W OBSZARZE CEN TRANSFEROWYCH

Uczestników tego szkolenia interesuje również:

Uczestnikom zostaną również zaprezentowane tzw. metody-klucze, czyli metody, mechanizmy, sposoby i środki działania, dzięki którym można w łatwy sposób ustalić odpowiedni poziom cen transferowych dostosowany do wartości towaru, produktu lub usługi będącej przedmiotem transakcji handlowej pomiędzy podmiotami w ramach grupy kapitałowej.

W końcu, wszyscy uczestnicy zyskają możliwość wymiany swoich poglądów z trenerami, nauczycielami, specjalistami i innymi uczestnikami podczas moderowanych dyskusji, czy analizy studium przypadku.

Szkolenie przeznaczone jest w szczególności dla funkcjonariuszy i pracowników korpusu służby cywilnej służb finansowo-księgowych, takich jak Służba Celno-Skarbowa, czy też kontrola skarbowa i wywiad skarbowy (w ograniczonym zakresie także Policja, Straż Graniczna, Służba Kontrwywiadu Wojskowego i Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Centralne Biuro Antykorupcyjne – w zakresie swoich właściwości).
 
Szkolenie dotykające problematyki cen transferowych kierowane jest również do kontrolerów finansowych, doradców podatkowych, audytorów, prezesów, właścicieli, kierowników, dyrektorów i członków zarządów różnego rodzaju instytucji finansowych. W końcu, w szkoleniu mogą wziąć udział osoby odpowiedzialne za sporządzenie dokumentacji podatkowej w podmiocie gospodarczym, jak również wszystkie pozostałe osoby chcące znacząco pogłębić swoją wiedzę w zakresie omawianej na szkoleniu szerokiej problematyki.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami

Sprawdź jakie szkolenia online oferujemy:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.