Szkolenie ceny transferowe 2016 – teoria i praktyka

Szkolenia z praktycznego zastosowania w życiu wiedzy odnoszącej się do cen transferowych najczęściej przeprowadzane są w formie warsztatów., trwających od dwóch do kilku dni. Dodatkowo każdy z uczestników tego rodzaju szkolenia otrzyma, zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej, wzór dokumentacji podatkowej podstawowej, zgodniej całkowicie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. 

   
  Szkolenia z praktycznego zastosowania w życiu wiedzy odnoszącej się do cen transferowych najczęściej przeprowadzane są w formie warsztatów., trwających od dwóch do kilku dni. Dodatkowo każdy z uczestników tego rodzaju szkolenia otrzyma, zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej, wzór dokumentacji podatkowej podstawowej, zgodniej całkowicie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa.
   
  Co ważne, zawsze osoba będąca prowadzącym w przypadku danego szkolenia wszystkim uczestnikom przekaże w sposób profesjonalny, ale jednocześnie prosty i niezwykle zrozumiały przykładowe sposoby przygotowania analizy danych podmiotów niezależnych lub danych ustalonych z podmiotem niezależnym, w zależności od teoretycznych sytuacji, na podstawie których dane zagadnienia są omawiane.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  NOWE REGULACJE W OBSZARZE CEN TRANSFEROWYCH

  Zapraszamy na szkolenie, które przygotuje do wskazania obszarów ryzyk w jednostkach w zakresie transakcji powiązanych i przygotuje do sporządzenia dokumentacji za rok bieżący i lata ubiegłe REGULACJE W OBSZARZE CEN TRANSFEROWYCH

  Uczestników tego szkolenia interesuje również:

  Prowadzący omówi również, bardziej szczegółowo lub przynajmniej skrótowo (w zależności od stopnia ważności) wszelkiego rodzaju dokumenty, jakie są nierozerwalnie związane z obecnością na rynku cen transferowych. W zakres szkolenia z zakresu cen transferowych wchodzą następujące zagadnienia.
  • Jak efektywnie i skutecznie zidentyfikować transakcje oraz zdarzenia, które zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi podlegają obowiązkowej dokumentacji.
  • Wszystko o podmiotach powiązanych kapitałowo oraz personalnie. Szczegółowe porównanie powiązań poziomych oraz pionowych, a także bezpośrednich oraz pośrednich.
  • Wszystko co należy wiedzieć o firmach, które zdecydowały się na zlokalizowanie swojej firmy w tak zwanych rajach podatkowych.
  • Ja wyglądają limity decydujące o obowiązku sporządzenia dokumentacji?
  • Jak praktycznie szybo zweryfikować czy limit dokumentacji został przekroczony.
  • Czy możliwa jest samodzielna analiza skompilowanych przypadków dokumentacji powiązanej z tematyką transferowych cen.
  • Obowiązkowe elementy podatkowej dokumentacji.

  W tym bloku tematycznym bardzo szczegółowo omówione zostać muszą ryzyka, funkcje, aktywa, warunki płatności, koszty, strategia oraz wszelkie dodatkowe korzyści, ale jedynie w przypadku, gdy nabywane są one kosztem usług niematerialnych.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.