Szkolenie incoterms

Prawo handlowe incoterms, którego obowiązująca aktualnie nowelizacja z 2010 roku, narzuca nam zasady handlu międzynarodowego. Jego celem jest takie zarządzanie transportem, by był zachowany porządek i jasne zasady pomiędzy kupującymi, a sprzedającymi. Ważne jest także by każdy spedytor, czy też firma w jakikolwiek związana z transportem znała podstawowe zasady incoterms. By to osiągnąć znakomitym rozwiązaniem jest skorzystanie ze szkoleń incoterms, które zapewniają dostarczenie gruntownej wiedzy. 

   

  Prawo handlowe incoterms, którego obowiązująca aktualnie nowelizacja z 2010 roku, narzuca nam zasady handlu międzynarodowego. Jego celem jest takie zarządzanie transportem, by był zachowany porządek i jasne zasady pomiędzy kupującymi, a sprzedającymi. Ważne jest także by każdy spedytor, czy też firma w jakikolwiek związana z transportem znała podstawowe zasady incoterms.

  By to osiągnąć znakomitym rozwiązaniem jest skorzystanie ze szkoleń incoterms, które zapewniają dostarczenie gruntownej wiedzy. Do głównych założeń należy analiza poszczególnych założeń incoterms 2010.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Aktualne informacje o najnowszej wersji Incoterms® 2010 oraz nową klasyfikację reguł i terminów poznasz na szkoleniu INCOTERMS 2010

  Szkolenie bazuje na następujących obszarach merytorycznych:

  • incoterms 2010
  • szkolenie incoterms
  • reguły incoterms 2010
  • formuły handlowe incoterms
  • formuły handlowe incoterms 2010

  Można tutaj wyróżnić, m. in. ustalenie obowiązków kupującego i sprzedającego, czyli do jakiego momentu i kto odpowiada za produkt. Podkreśla to warunki jak i możliwe ryzyko, a także kto ponosi koszty. Jako, że incoterms 2010 zawiera różne formuły, zależne m. in. od sposobu transportu, szkolenia z jego zakresu skupiają się również na momencie przejścia ryzyka i kosztu w zależności od poszczególnej reguły.

  Jak więc skorzystać z takiego szkolenia? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług specjalistycznych firm oferujących takie szkolenia, dzięki czemu, nie dość że uczestnicy uzyskają odpowiednie certyfikaty jego ukończenia, to także prowadzący będą posiadali odpowiednio wysokie doświadczenie by zwrócić uwagę na liczne błędy przy stosowaniu incoterms.

  W efekcie umożliw to uniknięcia w przyszłości takich sytuacji jak np. brak informacji o wersji warunków i dostaw, braku zgodności co do punktu dostawy, zastosowanie złej formy w stosunku do potrzeb, czy też szukania w warunkach dostaw elementów, które w nich nie występują jak np. obowiązki spedytora. Innym wyjściem jest skorzystanie z usług coachów, czyli specjalistów w dziedzinie samodoskonalenia. Zapewniają oni nowatorskie metody rozwoju zarówno firmy, jak i osób prywatnych, dążąc do uzyskania jak najlepszych efektów.

  Ostatecznie wybór rozwiązania zależy od was samych, jednakże znajomość incoterms może zaowocować ograniczeniem kosztów, jakie poniesiemy w przyszłości.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.