Szkolenie płatnik

Szukasz nowej pracy i Twój wybór padł na kadry? Przeglądasz oferty pracy, a powtarzalnym wymogiem jest znajomość programu Płatnik, a Twoja znajomość albo jest znikoma, albo dawno już się zdezaktualizowała? Nic straconego. Wiele firm, czy stowarzyszeń kadrowych i księgowych organizuje skrócone lub pełne szkolenia dla osób chcących korzystać z tego programu. W zależności od Twoich potrzeb, wybrać możesz kurs podstawowy lub kurs dla zaawansowanych. 

Gamma - Szkolenie płatnik

   

  Szukasz nowej pracy i Twój wybór padł na kadry? Przeglądasz oferty pracy, a powtarzalnym wymogiem jest znajomość programu Płatnik, a Twoja znajomość albo jest znikoma, albo dawno już się zdezaktualizowała? Nic straconego. Wiele firm, czy stowarzyszeń kadrowych i księgowych organizuje skrócone lub pełne szkolenia dla osób chcących korzystać z tego programu.

  W zależności od Twoich potrzeb, wybrać możesz kurs podstawowy lub kurs dla zaawansowanych. Niektóre z firm organizują także szkolenie Płatnik dla rozliczających się z ZUS.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  SZKOLENIA KOMPUTEROWE

  Excel to znakomite narzędzie – oszczędza czas,  dostarcza potrzebne informacje, jest wygodne w stosowaniu – jeśli posiada się odpowiednie umiejętności obsługi programu. Zestaw naszych szkoleń z tego obszaru pozwoli posiąść te umiejętności. Zapraszamy na Szkolenia SZKOLENIA KOMPUTEROWE!

  Inne tematy, interesujące dla tej grupy docelowej to:

  Ponieważ sam Płatnik jest programem darmowym, większość małych i średnich firm, nie posiadających dedykowanych im systemów CRM korzysta właśnie z niego. Dlatego też jeżeli planujesz szukać zatrudnienia właśnie w tzw. twardym HR, warto poznać funkcjonalności i możliwości tego programu.

  Nawet w przypadku kiedy okaże się, że firma, z którą się zwiążesz używa jednak w celu prowadzenia kartoteki pracowników i komunikacji z ZUSem innego systemu, kurs taki i tak Ci pomoże poznać podstawowe ABC kadrowego, tzn. zgłaszanie nowych pracowników do ZUS, zgłaszanie zwolnień lekarskich, tworzenie listy płac itp.

  Zajrzyj do strefy wiedzy po więcej artykułów z tematów:

  A podstawy teoretyczne tych czynności, niezależnie od tego jakim programem firma się posługuje, są w każdym przypadku takie same. Z takiego szkolenia tym bardziej warto skorzystać, jeżeli nie brałeś udziału w żadnych warsztatach kadrowych i nie masz wykształcenia w tym kierunku, a zagadnienia twardego HR'u znasz „z doświadczenia” i dokształcasz się hobbistycznie – wybierz wtedy taki kurs, który oprócz funkcjonalności programu będzie też poruszał kwestie teoretyczne.

  Niezależnie od szkolenia z Płatnika w takim przypadku warto również rozważyć kursy, które pozwolą na zdobycie rzetelnej i solidnej wiedzy kadrowej – co istotne nie muszą to wcale być studia podyplomowe. Pracodawcy bowiem często wyżej cenią dyplom ukończenia specjalistycznego kursu, poświęconego jednemu tematowi, niż studia podyplomowe, na których większość przedmiotów stanowią tzw. zapchajdziury.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  W obszarze szkoleń dla działów HR, Kadry stworzyliśmy dział związany z tymi tematami.Zobacz nasze szkolenia dla kadr:

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.