Desing thinking – szkolenie

Każdy pracujący w zespole wie, jak ważne jest kreatywne myślenie. Mimo to, wiele osób zwyczajnie go nie posiada. Nic straconego – desing thinking to umiejętność, jakiej bez problemu możemy nauczyć się podczas szkolenia. Najpierw w naszej głowie pojawia się pomysł, jednak zazwyczaj tylko na tym się kończy. Szkolenie pozwoli nam wypracować metody, które zapobiegają takim zachowaniom. Wypracujemy techniki, dzięki którym każdy pomysł będziemy w stanie zrealizować od początku, do samego końca.

   
  Każdy pracujący w zespole wie, jak ważne jest kreatywne myślenie. Mimo to, wiele osób zwyczajnie go nie posiada. Nic straconego - desing thinking to umiejętność, jakiej bez problemu możemy nauczyć się podczas szkolenia.

  Najpierw w naszej głowie pojawia się pomysł, jednak zazwyczaj tylko na tym się kończy. Szkolenie pozwoli nam wypracować metody, które zapobiegają takim zachowaniom. Wypracujemy techniki, dzięki którym każdy pomysł będziemy w stanie zrealizować od początku, do samego końca.

  Kreatywność to klucz do sukcesu

  Innowacyjne i kreatywne myślenie pozwoli nam wyeliminować naszą konkurencję. Wprowadzając na rynek zupełnie nowy produkt szybciej zdobędziemy serca nowych klientów. Na szkoleniu dowiemy się, jak spełniać ich oczekiwania. Pozwoli to zyskać ich zaufanie jak i pewność, że nasze nowe produkty się sprzedadzą. Wiele osób ma problem z wprowadzaniem swoich pomysłów w życie.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Firma Gamma sp. j. zaprasza na szkolenie z Design Thinking. Szkolenie prowadzone jest metodą warsztatową, gdzie uczestnicy zostaną przeprowadzeni przez cykl Design Thinking. Dzięki temu, mogą oni od razu przećwiczyć  idee Design Thinking, co pozwala na szybsze  wdrożenie tej metodyki w praktykę zawodową. Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników działu HR. Zobacz również: szkolenie zarządzanie projektami, szkolenia dla menedżerów.

  Dzięki odbytym ćwiczeniom na szkoleniu nauczymy się krok po kroku jak wprowadzić nowy produkt do użycia. Większa sprzedaż to również zadowoleni pracownicy jak i klienci, z kolei dla firmy oznacza to coraz więcej sukcesów. Desing thinking szkolenie pozwoli nam zrozumieć, jak działa nasza wyobraźnia. Jeśli dotąd wydawało nam się, że wykorzystujemy ją w pełni byliśmy w błędzie. Poznamy szeroki wachlarz możliwości pobudzania jej, co przyczyni się do wielu nowych projektów w naszej firmie.

  Desing thinking szkolenie - dlaczego warto się zdecydować?

  Kreatywność to wciąż cecha, której brakuje wielu firmom. Dlatego tak duży nacisk kładzie się na ćwiczenie wyobraźni na szkoleniu. Co innego niż zupełnie nowy, zaskakujący produkt sprawi, że nasza firma odniesie sukces?

  Poznamy metody planowania naszej pracy jak i zarządzania nad nowym projektem. Połączymy zainteresowania pracowników z ich wyobraźnią, tworząc nieograniczone pole nowych rozwiązań. Zobaczymy, jak wiele można osiągnąć stosując odpowiednie techniki i metody podczas pracy. Warto więc zdecydować się na szkolenie i przekonać, jak wiele do naszej firmy wnosi ludzka, nieograniczona niczym wyobraźnia.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.