Szkolenia unijne

Ofert szkoleń dofinansowywanych z Unii Europejskiej jest naprawdę wiele. Możemy wykształcić się w niemalże każdej dziedzinie, zaczynając od finansów, a kończąc na marketingu czy kursach językowych. Co najważniejsze, kursy te nie wykluczają osób niepełnosprawnych. Kursy te to idealna opcja dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

zdjęcie - Szkolenia unijne

Ofert szkoleń dofinansowywanych z Unii Europejskiej jest naprawdę wiele. Możemy wykształcić się w niemalże każdej dziedzinie, zaczynając od finansów, a kończąc na marketingu czy kursach językowych.

Co najważniejsze, kursy te nie wykluczają osób niepełnosprawnych. Kursy te to idealna opcja dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

Szkolenia unijne - kto może w nich uczestniczyć?

W takich szkoleniach może wziąć udział każdy, kto ma na to ochotę. Dofinansowania nie są jednak przyznawane osobom prywatnym. Ubiegać się o szkolenia unijne mogą instytucje publiczne, firmy, przedsiębiorstwa i każdy, kto ma ochotę zdobyć nowe umiejętności.

Takiego typu kursy dostępne są dosłownie wszędzie - wystarczy zapisać się i rozpocząć naukę. To idealne rozwiązanie na dzisiejszy szybko zmieniający się rynek pracy, który wymaga od pracowników elastyczności. Nigdy nie wiadomo, jaka umiejętność przyda się jutro, dlatego należy ciągle podnosić swoje kwalifikacje.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Mamy w Gammie doświadczenie we wprowadzaniu trybu pracy zdalnej w organizacjach. Powołaliśmy zespół ekspertów rozwijających i doskonalących zdalne rozwiązania.

Sprawdź nasze kursy i szkolenia online:Gdzie szukać szkoleń? Baza Usług Rozwojowych

Aby znaleźć listę szkoleń, które są finansowane z Unii Europejskiej, wystarczy odwiedzić stronę Bazy Usług Rozwojowych. To właśnie tutaj znajdziemy listę szkoleń spełniających odpowiednie wymagania. Na stronie znajdziemy wyszukiwarkę, która pomoże odnaleźć nam interesującą nas tematykę szkolenia.

Możemy nawet zdecydować się na konkretną firmę prowadzącą szkolenie. Firmy, które je oferują muszą przejść szereg kryteriów i dowieść wysokiego poziomu świadczonych usług przez zdobycie odpowiednich certyfikatów.

Warto pamiętać, że dofinansowania na szkolenia unijne różnią się między poszczególnymi województwami. Zapoznajmy się więc, na jaką konkretnie sumę możemy liczyć w naszym województwie.

Wystarczy wypełnić wniosek, zapisać się na szkolenie i rozpocząć interesujący nas kurs. Jeśli od zawsze pragnęliśmy się doszkolić w danej dziedzinie, właśnie teraz mamy na to szansę. Spróbujmy już dziś i przekonajmy się sami, jak łatwe i przyjemne jest podnoszenie swoich kwalifikacji, które dodatkowo są nam finansowane.

Ofert szkoleń dofinansowywanych z Unii Europejskiej jest naprawdę wiele. Możemy wykształcić się w niemalże każdej dziedzinie, zaczynając od finansów, a kończąc na marketingu czy kursach językowych. Co najważniejsze, kursy te nie wykluczają osób niepełnosprawnych. Kursy te to idealna opcja dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami

Sprawdź jakie szkolenia online oferujemy:Szkolenia unijne - kto może w nich uczestniczyć?

W takich szkoleniach może wziąć udział każdy, kto ma na to ochotę. Dofinansowania nie są jednak przyznawane osobom prywatnym. Ubiegać się o szkolenia unijne mogą instytucje publiczne, firmy, przedsiębiorstwa i każdy, kto ma ochotę zdobyć nowe umiejętności. Takiego typu kursy dostępne są dosłownie wszędzie - wystarczy zapisać się i rozpocząć naukę. To idealne rozwiązanie na dzisiejszy szybko zmieniający się rynek pracy, który wymaga od pracowników elastyczności. Nigdy nie wiadomo, jaka umiejętność przyda się jutro, dlatego należy ciągle podnosić swoje kwalifikacje.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź nasze szkolenia online:

Oferujemy zarówno pojedyncze interaktywne warsztaty online jak i rozbudowane formaty. Korzystamy z najpopularniejszych technologii transmisji video. Sprawdź. Na pewno coś wybierzesz dla swojej firmy.Gdzie szukać szkoleń? Baza Usług Rozwojowych

Aby znaleźć listę szkoleń, które są finansowane z Unii Europejskiej, wystarczy odwiedzić stronę Bazy Usług Rozwojowych. To właśnie tutaj znajdziemy listę szkoleń spełniających odpowiednie wymagania. Na stronie znajdziemy wyszukiwarkę, która pomoże odnaleźć nam interesującą nas tematykę szkolenia. Możemy nawet zdecydować się na konkretną firmę prowadzącą szkolenie. Firmy, które je oferują muszą przejść szereg kryteriów i dowieść wysokiego poziomu świadczonych usług przez zdobycie odpowiednich certyfikatów. Warto pamiętać, że dofinansowania na szkolenia unijne różnią się między poszczególnymi województwami. Zapoznajmy się więc, na jaką konkretnie sumę możemy liczyć w naszym województwie. Wystarczy wypełnić wniosek, zapisać się na szkolenie i rozpocząć interesujący nas kurs. Jeśli od zawsze pragnęliśmy się doszkolić w danej dziedzinie, właśnie teraz mamy na to szansę. Spróbujmy już dziś i przekonajmy się sami, jak łatwe i przyjemne jest podnoszenie swoich kwalifikacji, które dodatkowo są nam finansowane.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.