Warsztaty design thinking

Wiele różnych przedsiębiorstw, zarówno tych zupełnie nowych, jak i wielkich korporacji, często sięga po kreatywne, innowacyjne metody, które pozwolą na sprawniejsze zarządzanie tym, co dzieje się w przedsiębiorstwie. Jedną z takich metod bez wątpienia jest design thinking, czyli metoda twórczego podejścia do problemow i wyzwań w każdym rodzaju przedsiębiorstwa. Metoda ta opiera się na wykorzystywaniu bardzo specyficznych metod pracy, które intensywne wpływają kreatywność i twórcze sposoby rozwiązywania problemów. 

   
  Wiele różnych przedsiębiorstw, zarówno tych zupełnie nowych, jak i wielkich korporacji, często sięga po kreatywne, innowacyjne metody, które pozwolą na sprawniejsze zarządzanie tym, co dzieje się w przedsiębiorstwie. Jedną z takich metod bez wątpienia jest design thinking, czyli metoda twórczego podejścia do problemow i wyzwań w każdym rodzaju przedsiębiorstwa.
   
  Metoda ta opiera się na wykorzystywaniu bardzo specyficznych metod pracy, które intensywne wpływają kreatywność i twórcze sposoby rozwiązywania problemów. Metoda ta zaczęła cieszyć się coraz większą popularnością, w związku z czym coraz chętniej jest wykorzystywana i upowszechniana, a w zdobywaniu wiedzy, umiejętności i kompetencji dotyczących design thinking mogą pomoc różnego rodzaju kursy i szkolenia.
   
  Warsztaty design thinking dedykowane są przede wszystkim kadrze zarządzającej. Podczas tych szkoleń można dowiedzieć się, w jaki sposób radzić sobie z różnego rodzaju wyzwaniami w przedsiębiorstwie, jak problemy zamieniać w możliwości i twórczo podchodzić do ich rozwiązywania.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Czy chciałbyś żeby twoi pracownicy byli kreatywni, mieli zadaniowe podejście do problemów,  oraz byli rozwiązaniem dla wyzwań przed którymi stoi twoja firma? Zobacz: szkolenie kreatywność, szkolenie zarządzanie czasem, szkolenia z rozwoju osobistego.

  Metoda ta opiera się na działaniu poprzez projekty, jednakże dewizą tutaj jest bezsprzecznie, aby robić i działać, nie zaś wszystko dyskutować. W tej metodzie należy szczegółowo podzielić zadania i możliwie jak najskuteczniej realizować je.
   
  Metodę design thinking wykorzystującą projekty można podzielić na dwa etapy. W pierwszym konkretny proces jest dzielony na jasno określone etapy. W drugim natomiast chodzi o to, by prezentować charakterystyczny sposób myślenia i odpowiednie nastawienie do problemow jako wyzwań, nie zaś czegoś, co może mieć negatywny wydźwięk.
   
  Warsztaty design thinking stają się coraz bardziej popularne. Ogromna liczba osób decyduje się na takie szkolenia, bowiem dają ogromną wiedzę i umiejętności w szczególności właśnie w zakresie radzenia sobie z różnego rodzaju problemami czy zadaniami. Ta innowacyjna i niezwykle kreatywna metoda, choć jest jeszcze dość młoda, zyskała już wielu zwolenników, którzy coraz chętniej korzystają z niej.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.