Zarządzanie talentami szkolenie

Jak dzisiaj osiągnąć sukces w firmie? Odpowiedzi na to pytanie jest bardzo wiele, jednak przede wszystkim warto pamiętać o tym, aby otworzyć się na nowe technologie, innowacyjne sposoby… oraz na talenty pracowników.

Gamma - Zarządzanie talentami szkolenie

   

  Jak dzisiaj osiągnąć sukces w firmie? Odpowiedzi na to pytanie jest bardzo wiele, jednak przede wszystkim warto pamiętać o tym, aby otworzyć się na nowe technologie, innowacyjne sposoby... oraz na talenty pracowników.

  Łowcy talentów

  Dość nieformalną funkcją, sprawowaną przez wyszkolone osoby w przedsiębiorstwach są łowcy talentów. Kim oni są? Otóż są to osoby, które wyspecjalizowały się w znajdowaniu osób o nietypowych talentach a następnie wcielaniu ich w strukturę firmy. Warto jednak podkreślić, że takich talentów nie zawsze musimy szukać daleko poza firmą. Dzisiaj często wystarczy rozejrzeć się wśród pracowników....

  Zarządzanie talentami w firmie

  Takie postępowanie, czyli wyszukiwanie w pracownikach talentów, wykorzystywanie ich, dopasowywanie zadań pod predyspozycje pracownika nazywa się dość ogólnie zarządzaniem talentami. Dlaczego jest ono tak istotne? Otóż jeśli pracownik dostanie zadanie dopasowane do jego możliwości oraz predyspozycji, to na pewno nie tylko będzie wykonywał je znacznie porządniej, lecz także nieporównywalnie szybciej. W efekcie cała praca będzie postępowała szybciej.

  Jak zarządzać talentami?

  To wcale nie jest takie proste zadanie. Większości z nas bowiem wydaje się, że przecież pracownik sam wie doskonale, jakie ma talenty, to nam powie. Jednak nie do końca tak jest. Czemu? Otóż przede wszystkim pracownik nie zawsze jest świadomy swoich silnych stron. Po drugie zaś nawet jeśli o nich wie, to nie ma pojęcia, w jaki sposób może je wykorzystywać w firmie.

  Szkolenie z zarządzania talentami

  Dlatego właśnie warto wybrać się szkolenie z zakresu zarządzania talentami. Na nim nauczymy się, w jaki sposób możemy odkrywać potencjały drzemiące w pracownikach oraz jak je wykorzystać. Dzięki temu pracownicy będą bardziej zadowoleni, będą chętniej pracować, a my zaś będziemy cieszyć się owocami ich pracy oraz wzrostem pozycji firmy na rynku. Pamiętajmy jednak o tym, aby wybrać się na naprawdę dobre i sensowne szkolenie prowadzone przez renomowaną firmę.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Gamma firma szkoleniowa roku. Zapraszamy do działu szkolenia otwarte gdzie znajdziesz szereg szkoleń związanych ze sprzedażą, rozwojem osobistym i rozwojem managerów. Mamy również dedykowany dział: szkolenia administracja ze szkoleniami dla sektora publicznego. Zobacz dział: szkolenia sprzedażowe

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.