Szkolenie z obsługi klienta

Szkolenia z obsługi klienta – ich cel to przekazanie pracownikom narzędzi, wiedzy i umiejętności potrzebnych do zwiększenie satysfakcji klienta z jego usług. 

Gamma - Szkolenie z obsługi klienta

  Szkolenia z obsługi klienta - ich cel to przekazanie pracownikom narzędzi, wiedzy i umiejętności potrzebnych do zwiększenie satysfakcji klienta z jego usług. Podjąć je może każdy, kto w swojej pracy zmuszony jest do bezpośrednich interakcji z interesantami.

  Zazwyczaj takie kursy obejmują, witanie klienta(telefonicznie lub osobiście), przeprowadzanie rozmowy z nim tak by jak najlepiej poznać jego potrzeby oraz uczą jak na nie odpowiadać. Zdarza się także, że w toku szkolenia uczestnicy uczą się odczytywać mowę ciała czy radzić sobie z trudnymi, zdenerwowanymi klientami.

   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Co to jest sprzedaż narracyjna? Jak finalizować sprzedaż? Jakie są zaawansowane techniki sprzedaży B2B? Jak po porażce wrócić do pełnej efektywności? Jak komunikować się z trudnym klientem?

  Gamma – firma szkoleniowa roku.

   

  Absolwenci takich kursów, o ile zostały one prawidłowo przeprowadzone odznaczają się profesjonalnym podejściem, dzięki którym zwiększa się zadowolenie klientów z usług zatrudniających ich przedsiębiorstw.

  Dobre relacje pomiędzy klientelą sklepu, a jego pracownikami mogą prowadzić do zwiększenie sprzedaży, lub pozwolą uzyskać lojalnych, stały bywalców. Wypracowane na szkoleniach umiejętności słuchania i wypytywania klienta o jego problemy i potrzeby mogą także zwiększyć wydajność pracowników, poprzez zmniejszenie czasu poświęcanego na rozmowę z jednym interesantem.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Praca to środowisko, w którym chcemy być najlepszą wersją samego siebie, a nasze wyniki i produktywność jest stale oceniania. Nie chcemy zawieść przełożonego, współpracowników, samych siebie. Liczymy na podwyżkę, awans i chcemy, by nasza praca została doceniona.
  Asertywnością nazywamy umiejętność obrony własnych poglądów z zachowaniem pozytywnego, spokojnego zachowania. Do sztuki asertywności zalicza się również zdolność opanowania emocji, które zazwyczaj towarzyszą nam, gdy jesteśmy zmuszeni argumentować nasze potrzeby.
  Według definicji, asertywność to zdolność obrony własnych i cudzych praw i poglądów ze spokojnym i pozytywnym nastawieniem, bez agresji i pasywnego przyzwolenia na narzucenie sobie czyichś wartości czy opinii. W dużym uproszczeniu oznacza to w sposób przystępny zaznaczanie własnych potrzeb, wątpliwości.
  Psychologia to jeden z bardziej klasycznych kierunków studiów. Pozwala zdobyć wiedzę na temat ludzkiego umysły, mechanizmów funkcjonowania ludzkiej psychiki, procesów decyzyjnych.
  Znajomość podstaw psychologii jest przydatna w praktyce właściwie w każdym obszarze życia, w którym mamy kontakt z innymi ludźmi.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.