Blaski i cienie talentów

Trener: Dominik Juszczyk

Nazywam się Dominik Juszczyk i jestem certyfikowanym trenerem Instytuty Gallupa. Od kilku lat zajmuję się pracą z talentami, pracą nad rozwojem talentów. Talent według metodyki Instytutu Gallupa to naturalny, wrodzony, powtarzalny sposób działania, myślenia, działania, reagowania, odczuwania, który może być produktywnie wykorzystany.

4 listopada 2019

ZOBACZ INNE WIDEO Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Dzień dobry Państwu tu Piotr Cielecki, mam ogromną przyjemność zaprosić Was na warsztat z wystąpień publicznych organizowanych przez firmę Gamma. W kilku słowach czym nasz warsztat różni się od innych warsztatów z tej samej tematyki, których na rynku jest pełno.

Zespoły rozproszone i ich wirtualna współpraca to dzisiaj codzienność bardzo wielu firm. Z badań wynika, że co drugi Polak chciałby mieć możliwość pracy zdalnej. Pomimo niewątpliwych korzyści, jakie niesie za sobą to rozwiązanie wielu managerów wciąż się go obawia.

W jaki sposób powstaje ospały zespół sprzedażowy ? Po czym poznać, że dotyczy to mojego działu sprzedaży ? Jakie mogą być konsekwencje tego, że w zespole dominuje farming, a mało jest hunterstwa ?

Na temat hunterstwa i farmingu narosło wiele mitów : cold calling nie działa, farmera nie można nauczyć huntingu, handlowcy nie powinni umawiać sobie sami spotkań, wiele innych. Rozprawiamy się z każdym z nich przedstawiając fakty na ten temat.

Większość handlowców unika aktywnego dzwonienia. Swoje wybory próbuje w racjonalny sposób uzasadnić. W rzeczywistości jest w tym więcej psychologii niż racjonalnych decyzji. Wiedza na ten temat pozwala przeciwdziałać oporowi.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Nazywam się Dominik Juszczyk i jestem certyfikowanym trenerem Instytuty Gallupa. Od kilku lat zajmuję się pracą z talentami, pracą nad rozwojem talentów. Talent według metodyki Instytutu Gallupa to naturalny, wrodzony, powtarzalny sposób działania, myślenia, działania, reagowania, odczuwania, który może być produktywnie wykorzystany. W ramach pracy z talentami możemy się dowiedzieć, które przejawy naszych talentów, które sposoby działania naszych talentów, które sposoby myślenia, reagowania, odczuwania są dla nas pomocne, które nam pomagają i które są dla nas trudniejsze, które czasami nam przeszkadzają. Możemy się dowiedzieć o blaskach i cieniach naszych talentów.

Ja mam talent "empatia". Talent ten polega na tym, że mam łatwość nazywania emocji swoich i innych osób. Blaski tego talentu są takie, że spotykając nową osobę mogę zobaczyć czy jest smutna, wesoła, radosna, zdenerwowana, zirytowana i dostosować moje działania do tej osoby i to są te blaski, jasne strony tego talentu. Ciemne strony? Jak widzę osobę smutną i mój talent jest niedojrzały jeszcze nie rozwinięty, to ja też czasami bywam smutny.

I to nie jest nic co mi pomaga tylko bardziej przeszkadza. Identyfikując jasne i ciemne strony tego talentu mogę bardzo jasno określić sobie obszary prac na tym talentem. Do czego też bardzo Was zachęcam! Nazywajmy nasze talenty, patrzmy jak dla nas działają i wykorzystujmy je w praktyce.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.