Talenty Gallupa

Trener: Dominik Juszczyk

Witajcie! Nazywam się Dominik Juszczyk i jestem certyfikowanym trenerem Instytutu Gallupa. Pozytywna psychologia mówi o tym, że korzystając z naszych naturalnych zdolności, talentów będziemy bardziej produktywni, efektywni, będziemy łatwiej i szybciej się rozwijać. Będzie nam się lepiej komunikowało z innymi i będziemy mieć większą łatwość działania w naturalny nam sposób.

4 listopada 2019

ZOBACZ INNE WIDEO Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Nazywam się Dominik Juszczyk i jestem certyfikowanym trenerem Instytuty Gallupa. Od kilku lat zajmuję się pracą z talentami, pracą nad rozwojem talentów. Talent według metodyki Instytutu Gallupa to naturalny, wrodzony, powtarzalny sposób działania, myślenia, działania, reagowania, odczuwania, który może być produktywnie wykorzystany.

Dzień dobry Państwu tu Piotr Cielecki, mam ogromną przyjemność zaprosić Was na warsztat z wystąpień publicznych organizowanych przez firmę Gamma. W kilku słowach czym nasz warsztat różni się od innych warsztatów z tej samej tematyki, których na rynku jest pełno.

Zespoły rozproszone i ich wirtualna współpraca to dzisiaj codzienność bardzo wielu firm. Z badań wynika, że co drugi Polak chciałby mieć możliwość pracy zdalnej. Pomimo niewątpliwych korzyści, jakie niesie za sobą to rozwiązanie wielu managerów wciąż się go obawia.

W jaki sposób powstaje ospały zespół sprzedażowy ? Po czym poznać, że dotyczy to mojego działu sprzedaży ? Jakie mogą być konsekwencje tego, że w zespole dominuje farming, a mało jest hunterstwa ?

Na temat hunterstwa i farmingu narosło wiele mitów : cold calling nie działa, farmera nie można nauczyć huntingu, handlowcy nie powinni umawiać sobie sami spotkań, wiele innych. Rozprawiamy się z każdym z nich przedstawiając fakty na ten temat.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Witajcie! Nazywam się Dominik Juszczyk i jestem certyfikowanym trenerem Instytutu Gallupa. Pozytywna psychologia mówi o tym, że korzystając z naszych naturalnych zdolności, talentów będziemy bardziej produktywni, efektywni, będziemy łatwiej i szybciej się rozwijać. Będzie nam się lepiej komunikowało z innymi i będziemy mieć większą łatwość działania w naturalny nam sposób.

Naturalny czyli taki, który jest dla nas najłatwiejszy, najbardziej dostępny, który przychodzi nam najszybciej, z którego czerpiemy najwięcej przyjemności w działaniu na co dzień. Instytut gallupa przygotował metodykę, która nazywa się Clifton Strengthsfinder, w ramach której można nazwać i odkryć swoje naturalne talenty i zacząć z nimi pracować. Nazywamy swoje talenty, czyli 34 cechy, charakterystyki, które mamy w różnym stopniu w ramach narzędzia Clifton Strengthsfinder dostajemy listę talentów, które mamy najbardziej widoczne. Tak zwane talenty dominujące od 8 do 13 talentów oraz talenty, które mamy najsłabsze takie, z których najrzadziej korzystamy.

Znając swoje talenty możemy z nimi zrobić kilka rzeczy. Możemy zacząć sprawdzać kiedy one są widoczne w naszym życiu, kiedy nam bardziej pomagają, kiedy nam bardziej przeszkadzają, ale możemy też nauczyć się jak je rozwijać i jak z nich korzystać w praktyce. Na podstawie różnych materiałów, które Instytut Gallupa nam daje, ale też na podstawie całego procesu, który proponuje w ramach rozwijania swoich talentów. Ja jestem tego najlepszym przykładem.

Pracuję z talentami od 5 lat i dla siebie prywatnie, i w związku, i w zespołach. I mogę powiedzieć, że odkąd poznałem swoje talenty mój rozwój stał się dużo szybszy, dużo łatwiejszy i z każdym rokiem otwierały się dla mnie nowe szanse dlatego, że mogłem korzystać z tego co dla mnie jest najbardziej dostępne, a kiedy mogę z tego korzystać to ja jestem najskuteczniejszy, bo też najbardziej lubię w tym obszarze pracować. Bardzo zachęcam Was do poznania Waszych talentów, zrobienia badania Strengthsfinder i zrobienia zrobienia pierwszych kroków, żeby Wasze talenty poznać.

Gwarantuję wam, że to będzie doświadczenie, które pozwoli Wam być bardziej produktywnymi, efektywnymi i bardziej skutecznymi.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.