Warsztaty Impro

Trener: Kuba Snochowski

Video-zaproszenie opisuje Impro – metodę pozwalającą skutecznie improwizować w sytuacjach trudnych, w kryzysach. Podczas nagrania prowadzący wymienia fundamenty Impro – zasada totalnej akceptacji, zasada tak, i, zasada ukochania swoich porażek, zasada szlachetnej odwagi
25 stycznia 2018

ZOBACZ INNE WIDEO Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Video zaproszenia na szkolenie Excellent manager. Trener prowadzący odwołując się do badań na temat zaangażowania Gallupa wskazuje, że sposób zarządzania będzie się zmieniał w zależności od motywacji i umiejętności pracowników i zespołu.
Video-pigułka wiedzy dotyczy metaprogramów  oraz ich wpływu na postrzeganie i rozumienie świata. Trener prowadzący opowiada o jednym z metaprogramów : ja-inni – jak go rozpoznać oraz jak się do niego dopasować w relacji sprzedażowej.
Video-pigułka wiedzy dotyczy trzech fundamentów The Challanger Sale – Teaching, Tailoring, Taking Control. Prowadzący opowiada również o badaniach dotyczących typów sprzedawców oraz skuteczności poszczególnych strategii i predyspozycji sprzedażowych.
Video-pigułka wiedzy opowiada o historii storytellingu oraz mechanizmach, które sprawiają, że narracja ma tak duży wpływ perswazyjny na odbiorców. Prowadzący podczas nagrania przeprowadza eksperyment, dzięki któremu możemy przekonać się jak na nas oddziałuje storytelling.
Video-pigułka wiedzy opowiada o warstwie emocjonalnej związanej ze storytellingiem. Prowadzący opowiada historię wykorzystującą zasady konstruowania narracji. Analizując historię oraz własne reakcje odbiorcy mają możliwość ocenić siłę i wpływ storytellingu pod kątem komunikacji i perswazji.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Cześć, jestem Kuba Snochowski i chciałem Was zaprosić na moje szkolenie z metody IMPRO. Metoda IMPRO uczy skutecznej improwizacji i tutaj to słowo skutecznej jest kluczowe ponieważ improwizować właściwie wszyscy potrafimy, Wy potraficie, ja potrafię, życie jest jedną wielką improwizacją.

Pytanie jest takie: Jak skutecznie improwizować w momencie, kiedy jesteśmy w kryzysie, kiedy nas coś zaskoczy, kiedy nie wiemy co mamy zrobić, kiedy nasze doświadczenie, nasza wiedza nie wystarcza. I tutaj metoda IMPRO ze swoimi zasadami i metodologią przychodzą nam z pomocą. Na moich warsztatach zaproponuje Wam szereg konkretnych ćwiczeń, które dostarczą Wam doświadczenie, które z kolei ugruntuje w Was te wszystkie zasady.

A zasady są proste, to jest: zasada totalnej akceptacji, zasada tak i, zasada ukochania swoich błędów i porażek, tak dokładnie, jak się cieszyć z własnych porażek, oraz zasada szlachetnej odwagi, tzn. jak być mądrze odważnym. I te wszystkie zasady, każdy skuteczny improwizator posiada, i jeżeli chcecie skutecznie, innowacyjnie i mądrze wychodzić z kryzysowych sytuacji zapraszam na moje szkolenie. Gamma Discover, Kuba Snochowski, metoda IMPRO.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.