Przekuwamy kompetencje w rezultaty.

Szkolenia zamknięte online

Realizujemy webinary oraz interaktywne szkolenia online od ponad 6 lat zarówno w wersji tzw. Pure Remote (100% cyfrowo, zdalnie) jak również   blended learningowych (szkolenia stacjonarne + zdalne) .

Zgodnie z jednym z założeń naszej strategii „wiele specjalizacji pod jednym dachem” powołaliśmy zespół ekspertów rozwijających i doskonalących zdalne rozwiązania w naszej firmie.  Dziś nasze zasoby to:

  • Doświadczenie w postaci ponad 140 projektów rozwojowych realizowanych zdalnie (ponad 10 000 uczestników)
  • Zespół 27 trenerów posiadających kompetencje w projektowaniu i realizowaniu zdalnych przedsięwzięć rozwojowych
  • Wykupione dostępy do większości narzędzi webinaryjnych (Clickmeeting, Zoom, Mural, Livewebinar, GoToWebinar)

Wartości dodane zdalnych form rozwojowych

­W obecnym czasie – jedyny dostępny format rozwojowy
Mamy w Gammie doświadczenie we wprowadzaniu trybu pracy zdalnej w organizacjach. Nawet jeżeli praca zdalna była przeprowadzana stopniowo, w sposób planowy, z odpowiednią komunikacją i starannością wiązało się to z czasowym obniżeniem produktywności u części pracowników. Wprowadzenie pracy zdalnej dla całej organizacji w trybie nagłym to duża utrata efektywności pracowników i zespołów. Webinary i szkolenia online dostarczą narzędzia, które również w trybie pilnym pozwolą zdobyć menedżerom i specjalistom kompetencje pozwalające zaadaptować się do obecnej sytuacji.

­Oszczędność czasu
Szkolenia online można przygotować szybko i przeprowadzić szybko. Nie ma utraty czasu na działania koordynacyjne. Wszyscy potencjalni uczestnicy mogą dowiedzieć się nawet z jednodniowym wyprzedzeniem, że wezmą udział w aktywności rozwojowej. W czasach VUCA, w których czas reakcji jest kluczowym czynnikiem sukcesu zwinne formy rozwojowe wychodzą tym oczekiwaniom naprzeciw.

­Oszczędność pieniędzy
W przypadku webinarów wszystkie koszty delegacji są wyeliminowane. Organizacja płaci tylko i wyłącznie za wiedzę.

­Brak ograniczeń geograficznych i lokalizacyjnych
Nie ważne gdzie mieszkają ani gdzie aktualnie  znajdują się uczestnicy szkolenia. Nie ważne czy w danym czasie są w Polsce czy zagranicą. Mogą wziąć udział w szkoleniu w dowolnym miejscu i czasie.

­Pełna wartość szkoleniowo-merytoryczna
Dzięki przekazowi audio-wideo webinary są odpowiednie zarówno dla wzrokowców jak i słuchowców. Technologia webcast pozwala na prowadzenie normalnej prezentacji szkoleniowej (prezentacja w postaci slajdów, głos, ankiety, pytania i odpowiedzi) tylko w nieco odmiennych warunkach – każdy uczestnik może się znajdować w dowolnym miejscu.

­Pełna interaktywność
Webinary umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami szkolenia. Na każdym spotkaniu dostępny jest czat, na którym można zabierać głos, a na końcu każdego szkolenia jest sesja pytań i odpowiedzi na której można rozwiać swoje wątpliwości związane z treścią szkolenia. W trakcie seminarium internetowego wykorzystywane są też takie narzędzia jak: ankiety i pytania do uczestników, dzięki czemu spotkanie staje się naprawdę interaktywne.

­Wydawałoby się, że nie ma nic prostszego i bardziej efektywnego niż taka forma szkoleniowa. Ale…

Największym wyzwaniem podczas webinaru, jest dokładnie to samo co podczas klasycznego szkolenia – skupienie uczestników na temacie. Bycie TU i TERAZ. Oderwanie uczestników od wszystkich spraw poza salą szkoleniową.  Zakładając, że wszyscy uczestnicy są wysoce zmotywowani do udziału w webinarze, popełniamy dość istotny błąd. Dodatkowo, ilość rzeczy jaka dzieje się równolegle w poczcie, internecie, telefonie i „świecie” a tym samym walczy o uwagę uczestników z webinarem, który właśnie trwa, jest OGROMNA. Nie trudno sobie wyobrazić świetnego trenera opowiadającego o temacie, a po drugiej stronie uczestników webinaru, czytających pocztę, piszących smsy, robiących prezentację itd.

Dlatego właśnie dobry czyli efektywny webinar musi być poprowadzony, tak by uwaga uczestników była skupiona na temacie przez cały czas trwania, a to z kolei znaczy, że efektywny webinar musi być bardzo ciekawy i bardzo interaktywny

Zobacz w dziale:

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Artykuły eksperckie
Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje, Stanowiska pracy
Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów
Artykuły, Artykuły cd., Prawo
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
Gamma na FBGamma w LN
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji