Danfoss - Projekt menedżerski: „Akademia menedżera”

Case studies

Projekt jest odpowiedzią na wnioski z DC oraz cyklicznego SOOP w organizacji potwierdzającego potrzebę rozwoju umiejętności negocjacyjnych pracowników odpowiadających za pozyskiwanie klientów i rozwijanie potencjału współpracy.

zdjęcie - Danfoss - Projekt menedżerski: „Akademia menedżera”

Danfoss
Projekt menedżerski: „Akademia menedżera”


Cykl warsztatów prowadzonych dla Liderów i Koordynatorów na liniach produkcyjnych. Głownymi celami projektu był wzrost umiejętności z obszaru budowania autorytetu, komunikacji, motywacji pracowników, radzenia sobie w sytuacjach trudnych, zarządzania zmianą w organizacji.

Najważniejszym czynnikiem była diagnoza potrzeb szkoleniowych klienta. Odbywały się częste spotkania z ambasadorami projektu oraz z osobami, które miały bezpośrednio brać udział w projekcie.
Dzięki temu mogliśmy przygotować programy, które były w sposób precyzyjny dopasowane do oczekiwań klienta oraz miały na celu zbudowanie nowej jakości zarządzania w organizacji.

W trakcie realizacji projektu byliśmy cały czas w kontakcie z osobami zarzadzającymi projektem po stronie klienta. Dało to możliwość bieżącego monitorowania postępów przez organizację oraz miały realny wpływ na realizację zadania.

Szkolenie w znaczniej mierze pomogły uczestnikom zarządzać różnorodnością pracowników, budować autorytet szefa oraz zdobyć umiejętności delegowania i monitorowania realizacji zadań.
Dzięki projektowi w znacznym stopniu podniosłą się motywacja pracowników.

Jak delegować i motywować zespół? Jak skutecznie zarządzać projektami? Jak zostać sprawnym liderem w firmie? Jak budować zaangażowanie w zespole? Sprawdź nasze szkolenia menadżerskie np: szkolenie zarządzanie zespołem, szkolenie project manager. Sprawdź je.

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.