ENEA - Cykl szkoleniowy z obszaru negocjacji

Case studies

Projekt szkoleniowy dla Enea Wytwarzanie zrealizowany w ostatnim kwartale 2016r pokazał jak ważne na rynku usług rozwojowych jest elastyczne podejście do specyficznych potrzeb Klienta – a w zasadzie umiejętność elastycznego połączenia realiów/wymogów biznesowych z potrzebami rozwojowymi Uczestników.

zdjęcie - ENEA - Cykl szkoleniowy z obszaru negocjacji

ENEA - Cykl szkoleniowy z obszaru negocjacji

 
Konkretny przykład tej realizacji ukazuje, że w przyszłości pojawią się nowe formy prowadzenia zajęć, być może stawiające większe wymagania wobec trenerów, ale pozwalające zachować płynność działania Klienta.

Szkolenie z technik negocjacji przeznaczone dla  odrębnych grup poprowadziliśmy w rotacyjnej formule action learningu w siedzibie klienta (w praktyce każdego dnia trener realizował ten sam moduł, z inną grupą, w różnych godzinach). Dzięki takiemu podejściu, każdy z Uczestników wziął udział w pełnym cyklu treningu, a jednocześnie mógł realizować bieżące zadania wynikające z realiów zawodowych.

Głównym celem warsztatów był rozwój umiejętności prowadzenia skutecznych negocjacji kupieckich przez Współpracowników Enea Wytwarzanie i związane z tym, systematyczne obniżanie kosztów prowadzonych zakupów. Od strony merytorycznej skupiliśmy się na intensywnym treningu umiejętności wszechstronnego  przygotowania do procesu negocjacyjnego: stawiania celu, określania kotwic negocjacyjnych i efektywnego prowadzenia sekwencji wymiany propozycji ofertowych oraz obrony przed taktykami manipulacyjnymi.

Zrealizowany projekt szkoleniowy zaowocował bardziej proaktywną, mocniej nastawioną na realizację celów biznesowych  postawą wśród Uczestników, dzięki której Współpracownicy Enea wytwarzanie odpowiedzialni za prowadzenie zakupów mogli w kolejnym roku skutecznie osiągnąć postawione cele związane z obniżeniem kosztów działania.

Jeśli chcesz ulepszyć swoje zdolności negocjacyjne, przejąć kontrolę nad rozmową oraz czuć się pewnie podczas prowadzenia negocjacji handlowych,  zapraszamy do udziału w szkoleniach z negocjacji, finalizacji sprzedaży, szkoleniach handlowych.

Zobacz szkolenia powiązane z tym tematem:
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze referencje i case studies

Referencje
Projekty komercyjne
Referencje
Administracja publiczna
Referencje
Pełna lista referencyjna
Case studies
Zestawienie case studies

Kolejne case studies

Poprzednie case studies
Obecne referencje
ENEA - Cykl szkoleniowy z obszaru negocjacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.