STOMILEX

Lista Referencyjna - Projekty Komercyjne
Zajęcia miały charakter warsztatowy. Uczestnicy pracowali nad zadaniami w ramach grupowych oraz indywidualnych ćwiczeń, aktywnie brali udział w scenkach oraz dyskusjach grupowych, które sprzyjały wymianie informacji, poszukiwaniu lepszych rozwiązań i wyjaśnieniu wszelkich niejasności w danym obszarze.
zdjęcie - STOMILEX
We wrześniu 2014 r. firma Gamma przeprowadziła dla naszej kadry pracowniczej szkolenie z zakresu „Rozwój kompetencji menedżerskich” w dn. 20-21.09.2014.

Zajęcia miały charakter warsztatowy. Uczestnicy pracowali nad zadaniami w ramach grupowych oraz indywidualnych ćwiczeń, aktywnie brali udział w scenkach oraz dyskusjach grupowych, które sprzyjały wymianie informacji, poszukiwaniu lepszych rozwiązań i wyjaśnieniu wszelkich niejasności w danym obszarze. Szkolenie było dopasowane do naszych potrzeb i spełniło oczekiwania pod kątem tematycznym.

Szkolenie zostało przeprowadzone na wysokim poziomie, zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Trener wykazał się dużym zaangażowaniem, profesjonalizmem oraz doświadczeniem trenersko-biznesowym. Jednocześnie atmosfera była miła i motywowała do działania i zachęcała do aktywnego udziału w szkoleniu.

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę Gamma, jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Gamma.

Sprawdź naszą ofertę szkoleń menadżerskich. Dowiedz się jak zarządzać pokoleniem Y, jak być autorytetem dla pracowników, jak delegować i motywować zespół, jak prawidłowo przekazywać swoje doświadczenie, jak zarządzać w oparciu o metodologię MBTI. Zobacz szkolenia: szkolenie zarządzanie zespołem, zarządzanie projektami szkolenie, zarządzanie projektami.

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz nasze

referencje i case studies

Referencje

Projekty komercyjne

Referencje

Administracja publiczna

Referencje

Pełna lista referencyjna

Case studies

Zestawienie case studies

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.