W naszym DNA mamy orientację na rezultaty i skuteczność

Podejście

Wysłać pracownika na warsztaty lub szkolenia to inaczej zainwestować w jego rozwój i w rozwój firmy. Każda inwestycja powinna prowadzić do jasno określonych rezultatów biznesowych.
W Gammie bierzemy odpowiedzialność za tę część inwestycji, którą Państwo nam powierzają. Dbamy o to, aby każdy realizowany przez nas projekt podnosił skuteczność pracy uczestników, ich przełożonych oraz pracowników odpowiedzialnych za realizację procesów HR. Współpracujemy i wspieramy korporacje w opanowywaniu zmian, wdrażaniu transformacji organizacyjnej i przyspieszaniu społecznie odpowiedzialnej wydajności poprzez dopasowywanie ludzi, celów i strategii.
 
Spotkania z naszymi trenerami, mentorami, konsultantami traktujemy jak inwestycję Klientów w podniesienie efektywności pracowników, procesów, organizacji.  Zainwestowane zasoby finansowe i pozafinansowe zwracają z nawiązką, jeżeli dobierzemy odpowiedniego trenera, właściwą metodykę i dołożymy starań i uważności na każdym etapie procesu - od rozpoznania oczekiwań i realnych potrzeb, przez rozszerzenie przestrzeni rozwojowej poza salę szkoleniową, po mierzenie efektywności oraz rekomendacje  dotyczące podtrzymania efektów naszych działań.

Zobacz w dziale:

Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty

Poprzez misję:  „Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty” definiujemy nasze podejście do wdrożeń i projektów rozwojowych.  Z powodzeniem dążymy do uzyskania pozytywnych i mierzalnych rezultatów.
Rozszerzamy przestrzeń rozwojową poza salę szkoleniową
Rozciągamy rozwój poza przestrzeń sal szkoleniowych. Rekomendujemy naszym Klientom szereg rozwiązań, które wspierają skuteczność warsztatów i treningów kompetencyjnych.
Badamy, piszemy, publikujemy, udostępniamy
Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Coaching, Puls Biznesu, Program III Polskiego Radia, Home&Market - między innymi poprzez te media docieramy z naszymi ideami, metodykami i rozwiązaniami do dużego grona odbiorców.

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Artykuły eksperckie
Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje, Stanowiska pracy
Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów
Artykuły, Artykuły cd.
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.