Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty

Nasze wartości i metodyka pracy

Poprzez misję:  „Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty” definiujemy nasze podejście do wdrożeń i projektów rozwojowych.  Z powodzeniem dążymy do uzyskania pozytywnych i mierzalnych rezultatów.

To założenie jest kamieniem węgielnym Gammy, to wokół niego budujemy zespół trenerów, konsultantów zorientowanych na dostarczanie realnej pozytywnej zmiany – na poziomie wskaźników biznesowych, wyników badań, bądź też obserwowalnej różnicy w postępowaniu odbiorców naszych rozwiązań.

Fundamenty naszej skuteczności:

Proces, a nie projekt –  rekomendujemy, aby szkolenie było elementem procesu, na który składa się rozpoznawanie oczekiwań HR, uczestników i ich przełożonych, definiowanie celów oraz działania pozwalające wdrożyć nowe kompetencje w praktykę zawodową.

Przestrzeń szkoleniowa rozszerzona poza salę szkoleniową – szkolenie skuteczniej realizuje cele jeżeli jest poprzedzone pre-workiem,  wsparte działaniami follow-up, wymianą doświadczeń między uczestnikami peer-2-peer czy mentoringiem.

Dysponujemy szerokim portofolio działań okołoszkoleniowych budujących efektywność poprzez wzrost motywacji, mobilizacji do wdrożenia nowych umiejętności, poszerzenia wiedzy poruszanej na szkoleniu.

Nic dla biznesu, bez biznesu

Wierzymy, że zaangażowany przełożony uczestników jeżeli będzie monitorował, wzmacniał i egzekwował wprowadzane na szkoleniach zmiany znacząco podniesie efektywność procesu.

Employer branding

Wierzymy, że forma ma znaczenie. Percepcja projektu, który jest komunikowany poprzez dedykowane logo, video zaproszenia, event marketing czy pomysłowe treści w intranecie jest wyższa, a to się przekłada na motywacyjną funkcję rozwoju w organizacji.

Rezultaty

Przed rozpoczęciem projektu zadajemy sobie i klientom pytanie:  Po czym poznać, że uzyskaliśmy zamierzone efekty? Rekomendujemy definiowanie celów w taki sposób, aby potem HR mógł z czystym sumieniem i satysfakcją przedstawiać wyniki projektu.

Zobacz w dziale:

Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty

Poprzez misję:  „Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty” definiujemy nasze podejście do wdrożeń i projektów rozwojowych.  Z powodzeniem dążymy do uzyskania pozytywnych i mierzalnych rezultatów.
Badamy, piszemy, publikujemy, udostępniamy
Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Coaching, Puls Biznesu, Program III Polskiego Radia, Home&Market - między innymi poprzez te media docieramy z naszymi ideami, metodykami i rozwiązaniami do dużego grona odbiorców.

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Artykuły eksperckie
Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje, Stanowiska pracy
Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów
Artykuły, Artykuły cd., Prawo
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
Gamma na FBGamma w LN
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji