Przygotujemy Cię na każdy scenariusz…online

Nasze wartości i metodyka pracy

Poprzez misję:  „Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty” definiujemy nasze podejście do wdrożeń i projektów rozwojowych.  Z powodzeniem dążymy do uzyskania pozytywnych i mierzalnych rezultatów.

To założenie jest kamieniem węgielnym Gammy, to wokół niego budujemy zespół trenerów, konsultantów zorientowanych na dostarczanie realnej pozytywnej zmiany – na poziomie wskaźników biznesowych, wyników badań, bądź też obserwowalnej różnicy w postępowaniu odbiorców naszych rozwiązań.

Fundamenty naszej skuteczności:

Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty – nasza misja i wartość, która wokół siebie gromadzi nas wszystkich pracujących w Gammie. Satysfakcję, poczucie sensu daje nam praca zorientowana na rezultat. Kiedy myślimy o szkoleniu, wdrożeniu – myślimy ZMIANA. Bierzemy odpowiedzialność za pozytywne zmiany jako rezultat naszej pracy.

Proces, a nie projekt –  rekomendujemy, aby szkolenie było elementem procesu, na który składa się rozpoznawanie oczekiwań HR, uczestników i ich przełożonych, definiowanie celów oraz działania pozwalające wdrożyć nowe kompetencje w praktykę zawodową.

Przestrzeń szkoleniowa rozszerzona poza salę szkoleniową – szkolenie skuteczniej realizuje cele jeżeli jest poprzedzone pre-workiem,  wsparte działaniami follow-up, wymianą doświadczeń między uczestnikami peer-2-peer czy mentoringiem.

Dysponujemy szerokim portofolio działań okołoszkoleniowych budujących efektywność poprzez wzrost motywacji, mobilizacji do wdrożenia nowych umiejętności, poszerzenia wiedzy poruszanej na szkoleniu.

Online

Doświadczenie w formatach online zdobywaliśmy jeszcze przed pandemią. Na zlecenie naszych polskich klientów prowadziliśmy webinary i warsztaty online dla oddziałów, przedstawicielstw czy siostrzanych spółek za granicą.

Od zawsze eksperymentowaliśmy z formami rozwojowymi (edutainment, essence learning, blended learning, trening mentalny, Open Space Technology etc.) .

Wiemy i rozumiemy, że każdy format ma swoje blaski i cienie. Staramy się uwydatniać i wykorzystywać blaski zdalnych form rozwojowych, a poprzez dobrze zaprojektowany proces niwelować cienie i słabe punkty.

Nic dla biznesu, bez biznesu

Wierzymy, że zaangażowany przełożony uczestników jeżeli będzie monitorował, wzmacniał i egzekwował wprowadzane na szkoleniach zmiany znacząco podniesie efektywność procesu.

Employer branding

Wierzymy, że forma ma znaczenie. Percepcja projektu, który jest komunikowany poprzez dedykowane logo, video zaproszenia, event marketing czy pomysłowe treści w intranecie jest wyższa, a to się przekłada na motywacyjną funkcję rozwoju w organizacji.

Rezultaty

Przed rozpoczęciem projektu zadajemy sobie i klientom pytanie:  Po czym poznać, że uzyskaliśmy zamierzone efekty? Rekomendujemy definiowanie celów w taki sposób, aby potem HR mógł z czystym sumieniem i satysfakcją przedstawiać wyniki projektu.

Zobacz w dziale:

Przygotujemy Cię na każdy scenariusz…online

Poprzez misję:  „Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty” definiujemy nasze podejście do wdrożeń i projektów rozwojowych.  Z powodzeniem dążymy do uzyskania pozytywnych i mierzalnych rezultatów.
W jezyku angielskim realizujemy zarówno szkolenia, złożone procesy szkoleniowe jak również sesje coachingowe, e-learning, pigułki wiedzy w wersji audio, video oraz graficznej.
Badamy, piszemy, publikujemy, udostępniamy
Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Coaching, Puls Biznesu, Program III Polskiego Radia, Home&Market - między innymi poprzez te media docieramy z naszymi ideami, metodykami i rozwiązaniami do dużego grona odbiorców.

MATERIAŁY I INFORMACJE

szkolenia miękkie
Szkolenia miękkie

Najnowsza lista szkoleń miękkich.

Pobierz
szkolenia twarde
Szkolenia twarde

Pobierz listę szkoleń twardych (eksperckich).

Pobierz
Folder informacyjny
Folder informacyjny

Dowiedz się o nas więcej.

Pobierz
Gamma w mediach

Zobacz co piszą o nas media.

Zobacz

Mieliśmy przyjemność

PRACOWAĆ ONLINE DLA:

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma />
<h5><a href=WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.