Szkolenie dane osobowe

Dane osobowe to wszelkie informacje o nas. Nasze imię, nazwisko, adres zamieszkania, poglądy, zainteresowania, preferencje, wykształcenie, zawód, a nawet adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego.

   
  Dane osobowe to wszelkie informacje o nas. Nasze imię, nazwisko, adres zamieszkania, poglądy, zainteresowania, preferencje, wykształcenie, zawód, a nawet adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. Niegdyś wszystkie nasze dane mogły być zbierane, przetwarzane i wykorzystywane.

  Ustawa o ochronie danych osobowych w dużym stopniu określała, w jaki sposób i kto może przechowywać i wykorzystywać nasze dane osobowe, a kto nie.
   
  Mimo to jednak, swoboda wydawała się być bardzo duża i często zdarzało się, że niektóre firmy sprzedawały bazy danych o swoich klientach, osiągając za to korzyści majątkowe.

  Każdy, kto trafił na taką listę danych osobowych otrzymywał wiele telefonów i wiadomości sms czy e-mail, w których oferowano nam liczne nagrody, konkursy, możliwości udziału w wydarzeniach, czy też możliwość korzystania z usług.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Administrator Bezpieczeństwa Informacji(ABI) dziś – Inspektor Ochrony Danych (IOD) jutro – szkolenie przygotowuje do objęcia tej roli na poziomie praktycznym.

  Uczestników tego szkolenia interesuje również:

  Obecnie wprowadzone zostało jednak znacznie bardziej restrykcyjne prawo, które jest wynikiem ujednolicenia przepisów na terenie wszystkich państw Unii Europejskiej.

  Oferowane szkolenie dane osobowe ma na celu zapoznanie wszystkich przedsiębiorców, kierowników, managerów, jak również pracowników firm, którzy mają dostęp do cudzych danych osobowych z aktualnie znowelizowaną ustawą o ochronie danych osobowych.
   
  Dla jeszcze większego bezpieczeństwa i nie wykorzystywania danych osobowych innych osób do niewłaściwych celów, każdy pracownik, jak i kierownik musi dokładnie zapoznać się z przepisami o ochronie danych osobowych, aby w pełni wywiązywać się z obowiązków w pracy i nie łamać prawa.

  Właśnie w tym celu organizowane są szkolenia z ochrony danych osobowych, które można znaleźć w każdym większym mieście, a które dedykowane są wielu różnym grupom zawodowym.
   
  Warto wybrać odpowiednia dla swoich potrzeb szkolenie dane osobowe i w sposób świadomy chronić dane osobowe innych osób, które są nam udostępniane. Dzięki temu nie narazimy się na wiele nieprzyjemności, jak również zapewnimy sobie i przedsiębiorstwu bezpieczeństwo i poszanowanie litery prawa, które właśnie zostało wprowadzone w całej Unii Europejskiej.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  Zapraszamy do naszej

  gamma Wiki +

  Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
  Raporty HR
  Raporty HR

  Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

  Video
  Video

  Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

  Audio
  Audio

  Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

  Artykuły
  Artykuły

  Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108


  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.