Szkolenie zarządzanie czasem

Umiejętne zarządzanie czasem jest niezmiernie przydatne – sprawdzi się zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. O ile jeszcze w sytuacjach prywatnych można pozwolić sobie na nieco luzu i chaosu podczas wykonywania obowiązków, o tym sfera zawodowa powinna być jak najbardziej zorganizowana, bo tylko takie podejście umożliwi zdobywanie kolejnych sukcesów w pracy, które przełożą się na awans i wyższe zarobki. 

   
  Umiejętne zarządzanie czasem jest niezmiernie przydatne - sprawdzi się zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. O ile jeszcze w sytuacjach prywatnych można pozwolić sobie na nieco luzu i chaosu podczas wykonywania obowiązków, o tym sfera zawodowa powinna być jak najbardziej zorganizowana, bo tylko takie podejście umożliwi zdobywanie kolejnych sukcesów w pracy, które przełożą się na awans i wyższe zarobki.

  Co zrobić jednak w sytuacji, gdy pomimo wytężonych starań w dalszym ciągu nie udaje się kolejnych projektów domknąć na czas, a na biurku piętrzą się sterty dokumentów? Wówczas najbardziej efektywnym rozwiązaniem będzie udział w szkoleniu z zarządzania czasem.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Organizacja czasu pracy zakładu – tzw. 4 brygadówka. Zapraszamy na warsztaty, które udzielą praktycznych wskazań dotyczących problemów, wyzwań i standardów w tym obszarze. Zapraszamy na szkolenie z zarządzania czasem.

  Uczestnicy szkolenia interesują się również:

  Kto może wziąć udział w szkoleniu?

  Większość szkoleń z zarządzania czasem ma charakter otwarty, co oznacza że mile widziani są wszyscy zainteresowani. Należy jednak pamiętać o tym, że dla zwiększenia efektywności, zajęcia prowadzone są w małych grupach - o możliwości uczestnictwa najczęściej w takich przypadkach decyduje kolejność zgłoszeń - czyli kto pierwszy ten lepszy!

  Wśród osób, które z pewnością powinny pomyśleć o rozwoju w tym kierunku wymienić można na pierwszym miejscu kadrę menedżerską. Menedżer jest odpowiedzialny nie tylko za organizację własnego czasu pracy, ale także za to aby wszyscy pracownicy na czas kończyli powierzone im zadania.

  Szkolenie zarządzanie czasem - korzyści

  Korzyści płynących z udziału w szkoleniu można wymienić bardzo dużo. Przede wszystkim zaliczyć do nich należy poprawę efektywności wykonywanych obowiązków. Należy w tym miejscu zwrócić także uwagę na wzrost zadowolenia z pracy oraz przejęcie osobistej odpowiedzialności za wykonanie powierzonych zadań w wyznaczonym terminie.

  Niewątpliwym skutkiem wynikającym z wyżej wymienionych efektów będzie wzrost wysokości otrzymywanego wynagrodzenia, a także podniesienie prestiżu osobistego wśród współpracowników. Szkolenia z zarządzania czasem nie należą do najtańszych, jednak na rozwoju osobistym nie można oszczędzać, jeżeli chce się w życiu zawodowym odnieść sukces.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.